Esthelis

Nová generace injekčních výplní obsahující kyselinu hyaluronovou
ošetření vrásek, výplně rtů, známky stárnutí, zvětšení rtů

Nová generace injekčních výplní obsahující kyselinu hyaluronovou. Esthelis se vyrábí z biofermentované hyaluronové kyseliny, patentovaným procesem. Jedná se o přípravek monokomponentní - obsahující pouze jednu složku. Unikátní přilnavá struktura vysoké hustoty přípravku Esthelis ve formě kohezivního gelu umožňuje snadnou aplikaci. Na kůži se netvoří nerovnosti. Esthelis se dodává balený sterilně a je možno ho ihned použít.

Jaké jsou výhody přípravku Esthelis?

Esthelis může být použit okamžitě, bez předchozího kožního testu. Elasticita a přilnavost umožnuje ošetření bez dalších korekcí. Aplikovat Esthelis musí stejně jako ostatní injekční výplně lékař, který je v aplikaci zaškolen. Doba aplikace přípravku Esthelis je asi 30 minut. Konečný výsledek je viditelný za 1-2 dny. Je stabilní a přetrvává dlouhodobě.

Jeho hlavní výhodou je, že se jedná o látku přírodního původu, která je tělu vlastní a také se v organizmu odbourává přirozeným způsobem. Nehrozí proto žádné alergie a nežádoucí učinky.

Na jaký typ ošetření lze Esthelis použít?

Lze ho využít jako výplň při vyhlazení vrásek v okolí nosu, očí, tváří a na čele. Dále také při zvětšení rtů, tváří a brady.

Rozlišujeme dvě formy přípravku Esthelis. Základní preparát je vhodný k vyplňování větších ploch a vyhlazení hlubokých vrásek. Použitím měkkého preparátu lze ošetřovat povrchové vrásky. Velká přilnavost Esthelis jako látky tělu vlastní umožnuje jeho dokonalé splynutí s dermis a působí jako lifting povrchové vrstvy kůže.