• 2 odpovědí
 • 1 Like

NATRELLE prsní implantáty

Neomed, s.r.o.

Napište nám

Recenze (23)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


NATRELLE prsní implantáty již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - Neomed, s.r.o.

Více o nás

Zvětšení prsou si žádá nejen skvělého operatéra, ale také kvalitní prsní implantáty. Jak je poznáte? Zajímejte se o kvalitu, historii, záruku a certifikaci značky. Prsní implantáty Natrelle jako jedny z mála nabízí certifikaci nejen pro evropský, ale i pro americký trh. A co víc? Mají za sebou 30 let praxe, testování a spokojených žen.

Proč byste měli u prsního implantátu chtít certifikaci FDA

Natrelle je celosvětovou značkou, kterou podporuje společnost Allergan, lídr ve zdravotních a estetických inovacích. Má více než 30 let zkušeností s výrobou prsních implantátů. V České republice si jej během jednoho roku vybere pro zvětšení prsou 2-3 tisíce žen.

Natrelle jsou jednou z pouhých dvou světových značek, které se mohou chlubit značkou CE pro evropský trh a také certifikací FDA pro americký trh. Co to přesně znamená? Záruku té nejvyšší jakosti a bezpečnosti i z dlouhodobého hlediska. Velmi důležitý aspekt u prsních implantátů, které budou vaší součástí několik let.
FDA certifikace vydává na základě důkladných zkoušek americký Úřad pro kontrolu léčiv a potravin. Aby jej Natrelle mohl získat, musel předložit řadu rozsáhlých klinických testů a realizovaných studiích. Jednoduše řečeno, víc prověřený implantát než ten s certifikací FDA nenajdete.

Prsní implantáty Natrelle prochází náročnými testy

A co za tím stojí? Společnost Allergan dbá na maximální kvalitu. Výroba prsních implantátů Natrelle podléhá nejpřísnějším směrnicím kontroly kvality, s dodržením všech potřebných ISO norem a MMD nařízení (Směrnice Rady 93/42/EHS ze dne 14. června 1993, o zdravotnických prostředcích).

Jak se prsní implantáty Natrelle testují?

Velmi podstatnou vlastností implantátů Natrelle je speciální ochranná vrstva 360º Intrashiel™, která zabraňuje „prosakování“ gelu.

Celý implantát se testuje:

 • test pevnosti spoje napojení obalu na obsah implantátu (Ještě nikdy se nestalo, že by implantát v tomto testu zklamal)
 • ověření trvanlivosti a pevnosti: implantát se zmáčkne na 80 % svého objemu celkem dvoumilionkrát - je stlačován 3x za vteřinu, nonstop po dobu osmi dnů
 • zmáčknutí extrémní silou ověří riziko ruptur, vydrží zátěž 250 kg – to je pro vaši představu 10x větší zátěž, než se běžně doporučuje při vyšetření na mamografu.
Natrelle - typy prsních implantátů na míru

Každá žena je jiná. A v případě zvětšení prsou potřebuje individuální přístup operatéra a správný výběr silikonového implantátu. Proto je velmi důležité vybírat značku, která nabízí širokou řadu prsních implantátů. Tím Natrelle zcela jistě je.
Spolu se svým lékařem máte na výběr několik typů implantátů, každý z nich v několika variantách silikonových gelů a velkém množství rozměrů i objemů. Kdybyste chtěly spočítat všechny varianty, vyjde vám přes 600 možností. Výsledkem výběru z takové bohaté nabídky je implantát, který je vám vybraný přímo na tělo.

410Projection no background
Natrelle poskytuje širokou nabídku prsních implantátů. Díky tomu je možné ke každé ženě přistupovat skutečně individuálně a vybrat jí prsní implantát přesně na míru.

Kulaté implantáty Natrelle Inspira

Jsou vhodnou volbou pro ženy, které chtějí mít plnější horní polovinu dekoltu. Pokud toužíte mít patrný horní obrys prsou v plavkách, ve výstřihu, jsou přesně pro vás.

Obvykle se používají typy s unikátním texturovaným povrchem. Tento povrch je o něco pevnější, ale umožňuje lepší fixaci k okolním tkáním. K dispozici jsou ve dvou typech gelů. Každý typ je vhodný pro jiný účel. Jeden je pevnější, druhý přizpůsobivější.

Inspira HERO Melissa Avis Teal Tank Top With Son 1396 FNL

Skutečná pacientka po augmentaci prsou - kulaté implantáty Natrelle pro plný dekolt

Výhody kulatých implantátů:

 • výrazné zvětšení prsou
 • změna tvaru
 • plnější dekolt v horní části prsu
 • “sexy” obrys prsou v dekoltu

Nevýhody kulatých implantátů:

 • nejsou vhodné pro drobné hrudníky, kde nepůsobí přirozeně
Anatomické implantáty Natrelle

Anatomické implantáty lépe kopírují tvar ženského těla. Svým tvarem připomínají kapku, tedy běžný tvar prsou. Po zvětšení prsou anatomickým implantátem získáte velmi přirozeně vypadající dekolt v souladu s nejnovějšími trendy.

Anatomické implantáty se také vyrábí v unikátním texturovaném povrchu, tkáň k němu lépe přiroste, a tím se implantát udrží na svém místě. Dobré přilnutí implantátu pomocí textury také minimalizuje riziko kapsulární kontraktury. Podobně jako u kulatých si můžete vybrat mezi dvěma typy gelů.

U speciálních anatomických implantátů, které také v nabídce Natrelle najdete, je dokonce použita kombinace dvou gelů. Lze tak dosáhnout výraznějších obrysů při použití lehčích implantátů, což může být výhoda zejména u vyšších objemů. Jejich klenutá báze a ztenčené okraje zase zajišťují dokonalé přilnutí ke stěně hrudníku a minimální možnost nahmatatelnosti okraje implantátů.

Jessica Casual White Front 030 FNL

Skutečná pacientka po augmentaci prsou - anatomické implantáty Natrelle pro velmi přirozený vzhled

Výhody anatomických implantátů:

 • přirozenější vzhled
 • podobají se přírodnímu tvaru prsu
 • skvěle kopírují tvar hrudníku

Nevýhody anatomických implantátů:

 • změna tvaru není tak viditelná – což ale někdo považuje za výhodu…

Prsní implantáty se zárukou a doživotní bezplatnou výměnou

Natrelle si stojí za kvalitou a bezpečností implantátů Natrelle. Pacientkám (pro klid a jistotu) nabízí velmi široký záruční program Natrelle ConfidencePlus. Ten pokrývá všechny možné scénáře komplikací po zvětšení prsou, i když jsou téměř nepravděpodobné. Do záručního programu Natrelle ConfidencePlus je každá pacientka s prsními implantáty Natrelle zahrnuta automaticky a bezplatně.

Program Natrelle ConfidencePlus nabízí doživotní bezplatnou výměnu implantátů Natrelle v případě ruptury implantátu.

Program Natrelle ConfidencePlus zahrnuje:

 • 1. Doživotní bezplatnou výměnu implantátů Natrelle Inspira, 410 i 510 Dual Gel v případě ruptury implantátu.
 • 2. Pokud by došlo k ruptuře do deseti let od data původní augmentace, má pacientka navíc nárok na pokrytí části nákladů reoperace až do výše 1000 €.
 • 3. Pokud lékař usoudí, že je v případě ruptury jednoho potřeba vyměnit i druhý nepoškozený implantát na protější straně, je tato výměna rovněž bezplatná.
 • 4. V případě, že se do deseti let od zákroku objeví kapsulární kontraktura (stupeň Baker III. a IV.), máte opět nárok na bezplatnou výměnu implantátů.
 • 5. Při výměně implantátů z výše uvedených důvodů má pacientka možnost zvolit si jinou velikost a případně i typ nových implantátů. (v případě změny typu na dražší by doplatila pouze rozdíl ceny)
 • 6. Ve vzácném a velmi výjimečném případě, kdy by se z důvodu přítomnosti implantátu mohl objevit BIA-ALCL (anaplastický velkobuněčný lymfom, vzácně spojovaný s prsními implantáty obecně), je připravena kompenzace ve výši 4000 €.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Jak probíhá reklamace nebo výměna implantátů

lenka.cip
Dobrý den, zajimalo by mě, jak se řeší reklamace nebo případně výměna implantátu po x letech v případě, že bych se dejme tomu odstěhovala do jiného města nebo do zahraničí. Jestli by se případná výměna implantátu např. z důvodu vady materiálu musela řešit u mého operatera a na stejné klinice nebo se reklamace vztahuje na implantat jako takovy a případnou výměnu by provedl i jiny lékař na jine klinice. Děkuji Více 
NATRELLE prsní implantáty
 • 2 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den, za distributora implantátů Natrelle Vám mohu potvrdit, že záruční podmínky se vztahují na implantát a není nutné se vracet na původní kliniku, pokud se Vám to nehodí. Garanci je tedy možné vyřídit přímo na nové klinice, která by se na nás obrátila, a my už bychom zařídili vše ostatní.
Jediné, co bychom potřebovali v takovémto teoretickém případě vědět, jsou informace o původním implantátu, které byste měla mít ve svém operačním "pasu" (typ a výrobní číslo) , nebo které případně dokážeme dohledat my ve spolupráci s původní klinikou - pak by stačilo znát datum operace.
Hezký den, Pavel Melčák (NEOMED s.r.o.)

Polytech 235ml na malou a hubenou postavu

Vajtx
 • 7 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den, jelikož je augmentace závažné rozhodnutí, zjištuji možnosti. Mám za sebou pár konzultací a favorita už mám. Jen jako každá ženská mám trochu pochybnosti o velikosti (a to asi jen z důvodu, že si to neumím reálně predstavit). Pod prsy mam zhruba 68cm, vážím 42kg a měřím 160 cm. Jsem hodně hubeňoučká a malá. Velikost prsou pevná A, šířku 9,5 - pan doktor v mém případě navrhl implantáty značky Polytech (kulaté) 235ml, typ 726 (to je předpokládám profil) Vzhledem k mé výšce a váze je asi tato velikost akorát. Jen se obávám, abych nešla za rok znovu, kvůli možné nespokojenosti s velikostí Více 
Jiveinka
 • 9 odpovědí
 • 9 Likes
Já mám pod prsy cca 67 cm, váha od porodu se drží okolo 46 kg, výška 159 cm. Pan doktor mi vybral 195 ml pod žlázu. Chtěla jsem anatomy, takže anatom od Natrelle středně vysoký profil a mohu říct, že přes mé obavy jsem opravdu moc spokojená. Až budu mít fotky, mohu klidně zaslat. Určitě bych se této velikosti nebála, bude to hezké, přirozené.

Kolik konzultací před operací prsou?

slaměnka
 • 4 odpovědí
 • 4 Likes
Ahojte holky, začínám se připravovat že bych šla na svou vysněnou plastickou operaci prsou (mám nulky a nízké sebevědomí). Mám nějaké favority co se klinik týče ale napadlo mě se zeptat na kolika konzultacích v kolika klinikách jste před operací byly? Více 
Jana
 • 5 odpovědí
 • 6 Likes
Ja byla objednana v Praze na Medicom (Ondrejka), dal ke Kulhankovi a Zarubovi, nejdriv jsem sla ale k MUDr. Dolezalovi (Plastika Praha). Pozadavek byl jasny: K hubene sportovni postave prirozena prsa z nulek (prisla jsem diky veku, cviceni a zivotosprave o tuky, tzn. i prsa). Dr. Dolezal je specialista na krasna, symetricka, prirozena prsa. Jeho vysledna fota v galerii lahodila mymu perfekcionalistickymu oku a jednani s nim me presvedcilo, ze ty ostatni lekare neni treba konzultovat. Navic je to machr na anatomy od Natrelle, coz byl tak nejak muj plan. Chtela jsem to nejlepsi a prirozenost a dostala jsem to 😊 Takze mnozstvi konzultaci neni dulezity, musite svymu doktorovi verit a citit, ze je ten nejlepsi prave pro Vas. To muzete vedet na prvni konzultaci, stejne jako az na desate. Hodne stesti a spokojenost s vysledkem preji.

Rozdíl mezi kulatými a anatomickými implantáty

Kjistyna
Dobry den,
Moje otazka zni . Mam kulate inplantaty Mcghan 375ml v jednom a 400ml ve druhem prsa mi po dvou ketech pripadnou dost male a nyni chci prsa zvetsit. Pan doktor mi zvetseni povolil ale doporucil mi implantaty stejne znacky ale anatomicke velikosti 500ml. 550ml ..chci se zeptat .. bude ve tvaru prsou velky rozdil? Nechci aby prsa vypadala moc umele ale zaroven mam pocit, ze anatomicke implantaty budou delat tvar zvadlych prsou (tzv. Jezevcikovi usi) a to take nechci . Dekuji za odpoved
Kdyby mel nekdo fotografie prsou s anatomickymi implantaty budu vdecna Více 
MUDr. David Tomášek
 • 4262 odpovědí
 • 1226 Likes
Anatomické a kulaté implantáty se vcelku na první pohled nepoznají, záleží na typu žlázy a její pevnosti. Firma McGhan už neexistuje, byla prodána a změnila název výrobce a to na Natrelle a prodává je Allergan (nebo obráceně - trochu se v tom ztrácím) nicméně anatomické implantáty od tohoto výrobce bych asi dával také, pokud bych je dával. Ale nemohu, protože můj operační přístup je z podpaždí ("bezjizvá" zvětšovací operace prsů a odtud anatomické vložit nejdou, anatomické mají svůj tvar a jsou pevnější. Nicméně tyto anatomické dobře drží na svém místě. O prsa zvící uší kokršpaněla nebo jezevčíka se bát nemusíte, žádné implantované prsy tak nevypadají. To jen když se prověšuje vlastní žláza, ale implantáty toto nedělají. Velikost to je věc Vaše a operatéra.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Fotky a zkušenosti implantátu 255ml

Mishe
 • 12 odpovědí
 • 9 Likes
Zdravím 28.3 mám podstoupit augmentaci doktor mi navrhl 255ml anatom. Měřím 164cm a vážím 45kg. A přemýšlím o větších je tu také nějaká která má 255ml a jak to vypadá? V tuto chvíli mám jedničky. Děkuji Více 
Mishe
 • 12 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den. Děkuji za reakci implantáty budu mít značky Natrelle. No právě ono to není vyloženě o pochybnostech spíše jak už se to blíží tak člověk začne více přemýšlet...... ale pan doktor mi řekl že už 255ml bude trošku větší a já mu věřím. Jen mne zajímaly názory a foto s touhle velikostí i jiných žen. 😊

Implantáty Motiva - výhody?

ILV
 • 9 odpovědí
 • 3 Likes
Zdravím,
zajímalo by mě, zda mají implantáty Motiva nějaké výrazné výhody oproti implantátům např.Mentor či Natrelle. V některých diskuzích jsem se dočetla, že klientky, které více sportují, upřednostňují právě tuto značku... Jde pouze o reklamní tah či jsou tato tvrzení pravdivá? Předem děkuji za odpověď. Více 

Mentor nebo Natrelle kulaté

dominika15
 • 6 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den,
v únoru bych chtěla podstoupit zvětšení prsou (kulatými implantáty). Rozhoduji se, jestli upřednostnit raději MENTOR nebo NATRELLE, protože vím, že oboje mají certifikát FDA. Přečetla jsem si už mnoho článků i recenzí, ale zajímal by mě názor Vás lékařů, kteří s implantáty pracujete. Které jsou lepší a je mezi němi nějaký zásadní rozdíl?

Předem děkuji za odpovědi.
Dominika Více 

Nagor nebo Natrelle?

119900
 • 18 odpovědí
 • 10 Likes
Dobrý den,

Mám asi úplně běžnou otázku jako již spousta klientek. V lednu mám podstoupit augmentaci prsou anatomickým implantátem částečně pod sval. Nabízeny mi jsou značky Nagor a Natrelle. Chci se zeptat, jestli je mezi těmito výrobci opravdu velký rozdíl a nebo je to víceméně nastejno?

Pak bych se ráda ještě zeptala na velikost. Mám navrženo 360 profil MM. Svá prsa mám malá, velikost jedna a poměrně širší hrudník - 80cm pod prsy. Měřím 171cm a vážím 56kg. Pan chirurg mi navrhl anatomický tvar i proto, že jeden prs mám níže než druhý cca o 1cm a i žláza začíná níž cca o 2 cm. Myslíte, že výsledná velikost by mohla být číslo 3 a že se mírná asymetrie vyrovná?? Nerada bych měla kazdy prs jiný. Sizery jsem si zkoušela právě na této velikosti jsme se shodli. Jen i tak je těžké si představit jak budou vypadat po operaci. Se svým chirurgem mám ještě konzultaci naplánovanou na listopad, abychom vše ještě probrali.
Zvědavost mi ale nedá, tak se obracím na Vás a budu vděčná za vaše názory.
Foto vložených sizerů přikládám.

S pozdravem Martina Více 
Any
 • 9 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den, děkuji za názor. Laik by se domníval, že dle nejdelších zkušeností s vývojem apod. by si měl vybrat ty, které mají certifikaci v USA. Také je zajímavé, že tyto nejdražší značky Mentor a Natrelle nabízí většina klinik v Praze.
Každopádně o zvýšeném procentu komplikací u zn.Mentor a anatom.implantátů slyším poprvé. Děkuji

Zákroky

Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Prsní implantáty Natrelle
6.2.2017

Celosvětová značka podpořená šedesátiletou tradicí společnosti Allergan: důvěryhodným lídrem ve zdravotnických a estetických...

Napište nám

Adresy

Adresa
Sodomkova 1474/6
102 00 Praha
Praha 10
Česká republika