MUDr. Libuše Němcová

MUDr. Libuše Němcová

Žádné recenze
Ohodnotit
Laubeho náměstí 2, Teplice, Ústecký kraj
MUDr. Libuše Němcová
MUDr. Libuše Němcová
Žádné recenze

Informace

Dermatoložka Prim. em. MUDr. Libuše Němcová je členem České lékařské komory.

Prim. em. MUDr. Libuše Němcová se zaměřuje především na Dermatovenerologii. Vystudovala Vysokou školu lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, kde úspěšné promovala roku 1965.

Praxi vykonávala v zdravotnickém zařízení Nemocnice s poliklinikou a v roce 1991 vyjela na praxi do Peine ve Spolkové republice Německo. Paní doktorkamá dlouholeté zkušenosti jako primářka na kožním oddělení Městské polikliniky v obci Teplice, kde své služby nabízínadále. Je členkou dermato-venerologické společnosti a korektivní dermatologie. Zabývá se tedy jak kožními tak i pohlavními nemocemi. Také absolvovala různé kurzy jako například injekční výplně, aplikaci botoxu, mezonitě, ošetření nejmodernějšímilasery. Prim. em. MUDr. Libuše Němcová disponujecertifikáty k praxi jsou k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru dermatovenerologie a pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru dermatovenerologie.

MUDr. Libuše Němcová se specializuje na dermatovenerologie. Nejvíce vykonané zákroky jsou odstranění znaménka, estetická a korektivní dermatologie, dermatologie, cévní problematika, vyšetření a léčba chorob vlasů. Je také specialista na dermatochirurgii, dermatologickou flebologii a chemické peelingy. Důležité zakroky v její ordinaci jsou také injekční výplně a botox.

MUDr. Libuše Němcová již několik let pracuje v Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z., kde je ŕeditel zdravotní péče, MUDr. Tomáš Hrubý a Hlavní sestra Mgr. Kateřina Vágnerová. Celý nemocniční komplex má okolo 7 211 zaměstnanců z toho okolo tisíce lékařu. Počet lůžek přímo v Teplicích je 478. O všechny pacienty se zde snaží postarat s týmem specialistů.

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z. se nachází v ulici Duchcovská s číslem popisným 53 v Teplicích. V areálu naleznete skoro všechny oddělení a ambulance. Kontaktovat paní doktorkumůžete přes kontaktní formulář nebo přímo na recepci.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.