Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Libuše Němcová

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Libuše Němcová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Libuše Němcová

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Prim. em. MUDr. Libuše Němcová se zaměřuje na Dermatovenerologii. Vystudovala Vysokou školu lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, kde úspěšné promovala roku 1965. Praxi vykonávala v zdravotnickém zařízení Nemocnice s poliklinikou a v roce 1991 vyjela na praxi do Peine ve Spolkové republice Německo. Má dlouholeté zkušenosti jako primářka na kožním oddělení Městská poliklinika v obci Teplice, kde lékařka MUDr. Libuše Němcová zůstala pracovat nadále. Je členkou dermato-venerologické společnosti a korektivní dermatologie. Zabývá se tedy jak kožními tak i pohlavními nemocemi. Také absolvovala různé kurzy jako například výplně, botox, mezonitě, aplikace laserem. Její certifikáty k praxi jsou k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru dermatovenerologie a pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru dermatovenerologie.

MUDr. Libuše Němcová se specializuje na dermatovenerologie. Nejvíce vykonané zákroky jsou odstranění znaménka, estetická a korektivní dermatologie, dermatologie, cévní problematika, vyšetření a léčba chorob vlasů. Je také specialista na dermatochirurgii, dermatologickou flebologii a chemické peelingy. Důležité zakroky v její ordinaci jsou také výplně a botox.

Naše ordinace

MUDr. Libuše Němcová již několik let pracuje v Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z., kde je ŕeditel zdravotní péče, MUDr. Tomáš Hrubý, Hlavní sestra Mgr. Kateřina Vágnerová. Celý nemocniční komplex má okolo 7 211 zaměstnanců z toho okolo tisíce lékařu. Počet lůžek přímo v Teplicích je 478. O všechny pacienty se zde snaží postarat s týmem specialistů.

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z. se nachází v ulici Duchcovská s číslem popisným 53 v Teplicích. V areálu naleznete skoro všechny oddělení a ambulance. Kontaktovat můžete sekretariát na telefonním čísle +420 417 519 202 a nebo napsat na emailovou adresu nasekretariat.tp@kzcr.eu. Také se dovoláte na telefonní číslo +420 417 519 208 nebo +420 417 519 204.

Více o lékaři

Dermatoložka Prim. em. MUDr. Libuše Němcová je členem České lékařské komory.

 

 

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling Od 680 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserová léčba akné
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 500 Kč Do 10 000 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 2 000 Kč Do 30 000 Kč
   Odstranění jizev laserem
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Laubeho náměstí 2
415 01 Teplice
Česká republika