Dermální výplně s kyselinou hyaluronovou – jsou všechny stejné?

Autor:

Na trhu je velké množství dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Pro laika a leckdy i pro odborníka není jednoduché je mezi sebou rozlišit. Položit si otázku - Je mezi nimi vůbec nějaký rozdíl? – je tedy na místě.

Obecně často používané „ čím dražší tím lepší“ u dermálních výplní tak zcela neplatí. Jsou na trhu výrobky vysoké kvality s cenou výrazně nižší v porovnání s jinými výplněmi. Podle čeho tedy poznám, že toto je pro mě ta nejlepší dermální výplň? Podle toho, že splňuje vše, co od ní očekávám. Jako lékař budu chtít dermální výplň zcela bezpečnou, bez vedlejších účinků, snadno aplikovatelnou. Jako pacient vyžaduji maximálně komfortní zákrok, tedy ten co je bez bolesti, cenově přijatelný a efekt dlouho vydrží.

Čím je dermální výplň čistější, tím menší riziko nežádoucích účinků hrozí. Paradoxem je, že čistotou je míněno to, že dermální výplň bude zcela bez příměsí, tedy i bez anestetika.

výplně

S pocitem větší či menší bolestivosti souvisí i snadnost aplikace. Dermální výplně, které mají tixotropní vlastnosti (hustý gel se stává tekutým a velmi snadno tak prochází tenkou jehlou do tkání, kde ihned nabývá své původní hustoty) se snadněji aplikují, protože není nutné vyvíjet na píst stříkačky silný tlak a nedochází tak k traumatizaci okolní tkáně, do které je výplň aplikována. Snadnější způsob aplikace je také popisován při použití výrobní technologie NGCT (non granular consistency technology). Jedná se o moderní způsob úpravy kyseliny hyaluronové  při níž vzniká zcela hladký, velmi hustý homogenní gel. Tento homogenní gel nevytváří nežádoucí hrudky a snadněji proniká do tkání, ve srovnání s ostatními hyaluronovými dermálními výplněmi, které touto metodou zpracování neprocházejí.

Aby výsledný efekt při zvětšování rtů nebo vyplňování vrásek byl co nejlepší a vydržel co nejdéle, je důležité kvalitní zesíťování kyseliny hyaluronové. Pokud chcete svoji pleť omladit v procesu biorevitalizace pak zvolte speciální přípravky s kyselinou hyaluronovou nezesíťovanou.

Všechny zmiňované body splňuje novinka na českém trhu dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové CRISTAL. Je dostupný ve čtyřech typech balení, pro korekce jemných i hlubokých vrásek, zvětšení rtů i biorevitalizaci. Balení obsahuje vždy dva typy jehel, pro ještě větší pohodlí při použití. Potěší vás i příjemná cena dermálních výplní CRISTAL.

Publikováno: 5.9.2011

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní