Bioremodelace Profhilo – pro přirozené výsledky omlazení již za 5 minut

Autor:

Všimli jste si, že je Vaše pokožka obličeje poslední dobou povadlá, objevily se vrásky, které tam předtím nebyly, vystoupily Vám žíly na hřbetech rukou? Chcete Váš obličej znovu rozjasnit a zjemnit vrásky přirozeně? Bioremodelace Profhilo nabízí přirozené omlazení kyselinou hyaluronovou.

Co znamená bioremodelace Profhilo?

Bioremodelace je nový přístup v anti-aging ošetřeních. Profhilo je kombinace vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové ve výborně namixovaném poměru.

Právě kombinace těchto dvou molekul kyseliny hyaluronové je příčinou úžasných účinků preparátu. Profhilo je biokompatibilní, protože je složeno z kyseliny hayluronové vysoké čistoty. Díky vysoké čistotě a absenci přísad, nabízí Profhilo v rukou lékaře absolutní bezpečnost a minimum nežádoucích vedlejších účinků.

Profhilo je efektivní, po 2 ošetřeních v průběhu 1 měsíce zabezpečí výsledek až na 12 měsíců. Efekt ošetření je viditelný okamžitě a do několika dnů se ještě více projeví.

aplikace Profhilo, před po fotky omlazení rukou
Fotky před a po aplikaci Profhilio. Efekt omlazení rukou je okamžitý a po pár dní ještě lepší. (Foto: soukromý archiv Dr. Bruno Bovani - Perugia, Italy)

Vhodní pacienti pro ošetření s Profhilo

Do mé ordinace přicházejí především ženy, mezi 30 let až 70 let, které nechtějí mít intervenční zákrok, chtějí osvěžit pleť, možná si představují, že se zbaví vrásek, ale většina je informovaná, že tato metoda jim pomůže osvěžit pleť, lehce napumpovat, zvýšit tonus pleti a celkově rozzářit obličej, pleť dekoltu a rukou. Profhilo zlepší prokrvení, kvalitu kůže v obličeji, jas a tonus. 

Omlazení pomocí Profhilo je vhodné i pro muže, a to z toho důvodu, že se jedná o omlazení na tváři pomocí 5 vpichů, na rozdíl od mezoterapie, kde je hodně vpichů a to muži neradi absolvují.

aplikace Profhilo
Co je Profhilo? Kombinace vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (Foto: soukromý archiv)

Zařazení mezi zákroky estetické medicíny

Pokud bych měla zařadit Profhilo mezi estetické zákroky, řekla bych že je to o stupeň lepší než mezoterapie, takový Super Skin Booster. Pleť se nacucá, vzpruží, efekt je výraznější a lepší než u mezoterapie.

Fotky před a po omlazení rukou aplikací Profhilo
Fotky před a po omlazení hřbetů ruky bioremodelací Profhilo (Foto: soukromý archiv Dr. Giovanni Salti - Florence, Italy)

Rozdíl mezi výplní s kyselinou hyaluronovou a bioremodelací Profhilo

Výplně jsou technologicky připraveny tak, že drží svůj objem tím způsobem, že dokážou vyplnit prohlubeň nebo vrásku objemově. Profhilo není objemová výplň, je to kombinace 2 molekul kyseliny hyaluronové a působí spíš reflexně, v určitých bodech, působí biostimulačně, reparačně a hydratačně.

Profhilo obsahuje 64mg/2 ml kyseliny hyaluronové. Ta je termálně stabilizována jako komplex 2 kooperujících hybridů HA, 32 mg vysokomolekulární H-HA ( 1100-1400Kda) a 32 mg nízkomolekulární L-HA kyseliny hyaluronové ( 80-100 Kda). 

Vysokomolekulární H-HA poskytuje a stabilizuje tzv. "architekturu“ dermis, tedy má volumizující a liftingový efekt.

Nízkomolekulární L-HA ve spolupráci s H-HA navíc zvyšuje produkci kolagenu typu III ve fibroblastech a kolagenu typu IV a VII v keratinocytech. Dále obě H-HA a L-HA zvyšují tvorbu endogenní kyseliny hyaluronové.

aplikace Profhilo - kyselina hyaluronová Speciální omlazení pleti pomocí Profhilo (Foto: soukromý archiv)

Aplikace Profhilo

Profhilo se aplikuje pomocí jehly nebo kanyly. V obličeji se aplikuje do 5 speciálně stanovených bodů na každé straně obličeje.

Může se aplikovat také přímo do vrásek. To se využívá hodně na krku, kde se aplikuje do vrásek, které jsou způsobené pohybem hlavy, takže se na krku vytváří příčné vrásky. Kanylou se aplikuje také do hřbetu rukou, vždycky vějířkovou metodou, která je známá i mezi pacienty. Na rukou to má výborné výsledky a efekt vydrží i rok.

Aplikace v rukou zkušeného lékaře trvá přibližně 15 minut. V případě, že někdo špatně snáší injekční aplikaci, může se na místo vpichu aplikovat anestetický krém, kdy je potřeba přičítat k zákroku přibližně 40 minut.

Abychom dosáhli nejlepšího efektu je potřeba po 1. ošetření opakovat aplikaci za 1 měsíc, a pak přibližně za půl roku potřetí. Ale může se aplikovat i v jiném schématu, protože potřeby každého člověka se různí. Podle stavu pleti se může aplikovat častěji nebo když se jedná o dobrou pleť, stačí i méně často, záleží na domluvě mezi lékařem a pacientem.

fotky před a po aplikac Profhilo, omlazení a hydratace krku
Fotky před a po omlazení krku aplikací Profhilo (Foto: soukromý archiv Dr. Patrizia Piersini - Turin, Italy)

Kontraindikace k aplikaci Profhilo

Nedoporučuje se aplikace Profhila, když je v místě předpokládané aplikace zánětlivý proces, při nádorových onemocněních, v těhotenství a v době kojení.

Aktualizováno: 4.2.2020

Diskuze k tématu

Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní