Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

Abdominoplastika, modelace a augumentace Motiva 340ml, MUDr.Hýža

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
11. 4. 2022

Abdominoplastika,modelace a augumentace Motiva 340ml Mudr.Hýža

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V první řadě chci poděkovat z celého srdce panu doktorovi za krásný výsledek mé plastické operace. Zároveň děkuji za úžasnou péči celé klinice Leticia jak před operací, tak pooperační péči. Na konci srpna 2021 jsem byla na modelaci prsou a druhou operaci jsem podstoupila 2.3 2022, augumentace spojená s abdominoplastikou. Dnes je to měsíc co jsem po druhé operaci a jsem nadšená, nejde ani slovem popsat, co prožívám, jak velká radost to je. Splnila jsem si můj sen a všem ženám bych tento pocit přála.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
30. 3. 2022

Abdominoplastika, modelace a augumentace Motiva 340ml, MUDr.Hýža

130447
130446
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V první řadě chci poděkovat z celého srdce panu doktorovi za krásný výsledek mé plastické operace. Zároveň děkuji za úžasnou péči celé klinice Leticia jak před operací, tak pooperační péči. Na konci srpna 2021 jsem byla na modelaci prsů a druhou operaci jsem podstoupila 2.3 2022, augumentace spojená s abdominoplastikou. Dnes je to měsíc co jsem po druhé operaci a jsem nadšená, nejde ani slovem popsat, co prožívám, jak velká radost to je. Splnila jsem si můj sen a všem ženám bych tento pocit přála.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Zmenšení prsou po padesátce

Jiz od 11 let nosim podprsenku. Vzdy jsem mela velka prsa. Nikdy jsem to ale nepovazovala za prednost. Neumim to proste nosit. S problemem se potykam od mladi a ted bych to chtela nejak resit a citit se konecne lip, nemuset s schovavat do satku...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.