Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 8. 2022

aplikace botulotoxinu oblast čelo , clabela, oční okolí, kyselina hyaluronováá

Stojí to za to
Průměrná cena: 30.000 Kč
133600
133599
133593
133594
133595
133596
133597
+3
133591
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Když se se mnou rozešel před 2 lety manžel po 20 letech, přišla jsem úplně o všechno.,, rozpadla se mi rodina , dcera zůstala žít s exmanželem v našem společném domě , příšla jsem o přátele, vše co jsem měla ráda nebylo možné dělat. 2 roky jsem se z rozchodu vzpamatovávala, zvykala si žít v jiném městě obklopena cizími lidmi v jiném prostředí bez přátel. Zhubla jsem 10 kg, neměla jsem žádnou vizi, v mém obličeji nebyla již žádná jiskra. Ve výrazu tváře bylo vidět velké utrpení. Když jsem to zčásti překonala, začala jsem na sobě pracovat. Podnikla jsem kurz paraglidingu a potápění ve volném moři a udělala si licence. Mé tělo se zpevnilo, ale obličej zůstal vrásčitý. Rozhodla jsem proto pro zákrok botulotoxinem a kyselinou hyaluronovou. Po zákroku jsem se cítila moc dobře, vrásky se vyhladily, přestala jsem se mračit, 100% moje sebevědomí stouplo. Byla to proměna mého života a začátek něčeho nového. Dokonce jsem si našla velmi mladého přítele. Teď se zaměřuji na sebe, svůj růst na koníčky a svou práci kterou miluji.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Efekt botoxu týden po aplikaci

Po týdnu zatím ne zcela taková změna, jakou jsem předpokládala, nicméně paní doktorka mi nabídla korekci, tak uvidíme, zda za týden bude výsledek lepší a zda bude korekce potřeba. Jelikož cena nebyla zrovna nejnižší, budu doufat, že se výsledný...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.