Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 1. 2023 · Aktualizováno: 19. 4. 2023
Stojí to za to
Průměrná cena: 86.700 Kč
136318
136319
136316
136317

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Ke 40.narozeninám jsem dostala od partnera dárek v podobě nových prsou. Po 2 dětech, skoro 6ti letech kojení a výkyvům váhy cca 30kg jsem si přála mít opět krásná prsa jako před dětmi. Nosit v létě nátělníky bez škrtící podprsenky a koukajících cedulek, trojúhelníkové plavky a ne jen vycpané košíčky:-( Věděla jsem, že chci větší plná prsa ale nechtěla jsem vypadat vyzývavě a uměle. Prostě tak nějak akorát! Tak jsem začala hledat obrázky prsou, které by se mi líbily.Po shlédnutí prací pana doktora Issama jsem měla skoro jasno.Hned druhý den jsem se objednala na konzultaci, protože plavková sezóna se blížila a já potřebuji mít vše IHNED :-) Pan doktor předčil mé očekávání.Byl milý laskavý a naprosto profesionální.Ukázala jsem mu obrázky prsou které bych chtěla a čekala jsem že mi vše odkývá a dohodneme termín. Ale naopak! Vysvětlil mi že k mé postavě se tento typ a velikost prsou naprosto nehodí a ať si uvědomím že ještě v budoucnu přijdou výkyvy váhy… Tvar a velikost prsou by se mohly tím pádem změnit a já bych byla nespokojená. Byla jsem naprosto v šoku a uchvácená tím, jak přemýšlí za mne a hlavně do budoucna. Odcházela jsem s plno informacemi a touhou už ležet na operačním sále. Věděla jsem, že jsem našla člověka, který mi ukázal že mu nejde jen o získání nové klientky, ale že se chce svou prací prezentovat a nestydět se za ni ani za pár let. Druhý den jsme našli termín operace a začala jízda. Všechna vyšetření, informace, komunikace a připomínání termínů od sestřiček mi velmi v celém tom průběhu pomohly. Den D přišel a má nervozita okamžitě odpadla ve chvíli, kdy jsem uviděla naprosto klidného a usměvavého pana doktora Issama. Celý průběh operace i po operační informace mi po 150té sdělil a znovu a znovu mi trpělivě dokola odpovídal na mé otázky.Ten pocit kdy řekl “Tak jdeme na to”, nikdy nezapomenu.Ten jeho klid byl nakažlivý a já se jak mávnutím proutku, strašně těšila:) Přišlo probuzení.A zase tam byl on můj anděl v plášti a krásně mi povídal, jak vše v pořádku proběhlo a že se mám na co těšit. Měl opět pravdu! Výsledek je nad mé očekávání a já bych nikdy nevěřila, že umělá prsa mohou vypadat tak přirozeně a nevyzývavě.Já bych vždy už doporučila jen a pouze Pana doktora Issama Alawu a jeho úžasný tým protože nejde jen o danou operaci ale i vše kolem ní. Děkuji M.K.

2

Komentáře (2)

Dobrý den, opravdu úžasná práce! Nádhera,, co více dodat! :) Chtěla jsem se Vás optat na to stejné, jako paní, jaké máte míry a přibližně kolik ml jste si dávála? Čeká mě teď 12.5. také augmentace s modelací, také ve 40letech :)jsem 160cm vysoká a mám 50kg, bylo mi řečeno při konzultaci cca 225,. Předem Vám moc děkuji a užívejte si je, vypadáte báječně.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.