Informace o ceně: Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

71.741 Kč
průměr
58
odborníků

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) je chirurgický zákrok, při kterém dochází k úpravě tvaru prsních žláz a doplnění objemu prsou. Modelace prsou si poradí s povislými ňadry, prsa se pozvednou a tvarují, současně je jejich objem upraven vložením silikonových implantátů. Zákrokem dochází k celkovému zlepšení vzhledu prsů – výsledkem je pevné, velmi přirozené a symetrické poprsí.

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 54.275 Kč 71.662 Kč 81.500 Kč
Ceny ve městě Ostrava 60.000 Kč 68.600 Kč 72.900 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 80.000 Kč 80.000 Kč 80.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 60.000 Kč 66.500 Kč 75.000 Kč
Ceny ve městě Brno 63.000 Kč 71.166 Kč 81.500 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 54275 - 53.804 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 53.805 Kč - 89.676 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 89.677 Kč - 81.500 Kč
6 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně modelace prsou s augmentací?

Cena zákroku se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se modelace prsou s augmentací podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: každé modelaci prsou s augmentací předchází úvodní konzultace s chirurgem. Během této konzultace chirurg s pacientkou prodiskutuje její představu, vyhodnotí zdravotní stav (tvar prsu, kvalita kůže, jiné operace v oblasti poprsí), složitost a rozsah zákroku, navrhne vhodný implantát a zodpoví všechny potřebné otázky ze strany pacientky.
 • Předoperační vyšetření: samotné modelaci s augmentací předchází komplexní předoperační vyšetření.
 • Anestezie: zákrok modelace prsou s augmentací se provádí v celkové anestezii.
 • Samotný zákrok: operace trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny v závislosti na rozsahu a komplexnosti zákroku.
 • Pooperační pobyt na klinice: Po operaci v celkové anestezii je většinou vyžadována hospitalizace do druhého dne.
 • Pooperační péče: k vyjmutí nevstřebatelných stehů dochází 8. až 10. den po operaci. Pacientka po zákroku nosí kompresní podprsenku.

Co může zvýšit cenu modelace prsou?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které modelace prsou s augmentací probíhá.
 • Použité implantáty, cena implantátů různých typů a značek se liší.
 • Pacientka, její celkový zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku – například zda je modelace prsní žlázy doprovázena také korekcí dvorců apod.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě modelace prsou s augmentací, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 70 000 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti hrudníku.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k odstranění estetických i funkčních nedostatků prsou:

 • Zmenšení prsních dvorců: cca 19 000 Kč.
 • Zmenšení prsou: cca 45 000 Kč.
 • Zvětšení prsou vlastním tukem: cca 85 000 Kč.

Hradí modelaci prsou s augmentací pojišťovna?

Ne, modelace prsou s augmentací se provádí z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, tudíž ji zdravotní pojišťovny neproplácí a pacientka si ji plně hradí sama.

Existuje možnost financování modelace prsou s augmentací?

Ano, v případě zájmu je možné modelaci prsou s augmentací financovat. V takovém případě je vhodné, aby se pacientka obrátila na konkrétní kliniku, která možnost financování svých zákroků nabízí.

Obecná doporučení

Pacientky by si vhodnou kliniku k provedení modelace prsou a augmentací měly vybírat nejen podle ceny, ale také podle odbornosti plastického chirurga a s přihlédnutím k recenzím či pocitům jednotlivých pacientek, které modelaci již prodělaly.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
alice888892
Augmentace prsou v Praze - kam? Alice888892 · 23. 5. 2020

Dobrý den, ráda bych podstoupila augmentaci prsou v Praze. Byla jsem na konzultaci v nejmenované klinice, kde mi byla kalkulována cena bezmála 95 tisíc. Cena mi přijde opravdu vysoká vzhledem k tomu, že mám malá prsa a doktor případnou operaci označil za jednoduchou. Mé okolí tuto cenu platilo pro augmentaci s modelací, proto mi tato cena přijde vysoká. Představovala bych si cenu do 80 tisíc. Mám zájem o anatomické implantáty a ráda bych přišla na konzultaci co nejdříve. Předem děkuji, budu se těšit na nabídky či recenze. AJ

Musí se to vidět. Provádíme zvětšení z podpáždí, ale to jde jen kulatými implantáty. Anatomické lze vložit také, ale z řezu pod prsem. Anatomické jsou dražší a ta cena k 90 tisícům tak odpovídá. Kulaté účtujeme kolem 80 tis. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je ... číst dál

3 odpovědi číst dál
katka850786

Dobrý den, kojila jsem rok a půl a po kojení mám každé prso jiné. Co by jste doporučili, modelaci nebo zvětšení vlastním tukem? A jaká by byla cca cena? Předem děkuji K.

Dobrý den, takto na dálku lze jen odhadovat, musí se to vidět. Nutná je osobní konzultace u lékaře, kde pro Vás stanovíme tu nejvhodnější metodu zákroku. Můžete se stavit na nezávazné konzultaci také u nás na Klinice YES VISAGE, kam se můžete objednat na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa ww ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Augumentace velkých prsou MartinaZavadilova · 20. 4. 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda je možné podstoupit zvětšení a modelaci přírodních, velkých prsou? Mám velikost cca číslo 5,celý život jsem plnoštíhlá. Ovšem, zhubnutím, následným pribranim, věkem atd.,jsou prsa pokleslá, se striemi. Chtěla bych se zeptat, zda je možné už tak větší poprsí zvětšit, a pozvednout, aby prsa ale vypadala přirozeně,ne taková ta, která vypadají jako obrovské, nafouklé míče. Přikládám fotografie jakou bych měla cca představu vzhledu prsou.. Ráda bych tedy tak našla chirurga, který má zkušenosti se zvětšováním velkých prsou, při zachování jejich přirozeného vzhledu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, rozhodující je osobní konzultace a vyšetření, na základě kterého doporučíme pro Vás nejvhodnější řešení. S pozdravem MUDr. Lubor Mrňa Klinika YES VISAGE

1 odpověď číst dál

Dobrý den, Jsem 2,5 roky po augumentaci, Politech,315ml. Všechno proběhlo v pořádku, žádné komplikaci nebo problemy. Až teď poslední dobou jsem si všimla že pravý implantát je o 2 cm níže, a to jsem občas cítila nějaké pichani pod ním. Mám jít co nejdřív k doktorovi? Ještě přemýšlím jestli to není tím že jsem po Covid a začala jsem znovu cvičit. Třeba cvičím něco blbě a nesouměřne. Děkuji předem za radu. Moc se bojím představy reoperaci.

Dobrý den, k poklesu časem může dojít, z mnoha důvodů. Poraďte se s Vaším operatérem. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU MODELACE PRSOU S AUGMENTACÍ (POMOCÍ PRSNÍCH IMPLANTÁTŮ)

Široký hrudník - velikost implantátu
Dobrý den, v dubnu mě čeká augmentace a menší modelací. Chci prsa větší, teď mám povislé menší 2 a dohodla...
msedova833234
Poslední komentář: 20. 8. 2020 ·
7

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů). Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Pan doktor Juraj Payer je profesionální plastický chirurg se skvělým přístupem a dokonalými výsledky. Už na konzultaci jsem věděla, že chci k němu a že se na něj mohu spolehnout🍀v září 2020 jsem u něj podstoupila výměnu implantátů s modelací, pan doktor mě všechno vysvětlil, před operací ještě uklidnil a operace dopadla na 1️⃣s🌟 jsem nadšená ❤ mohu jej jen doporučit,je skvělý😍❤

Cena 95.000 Kč

Před 4 týdny jsem podstoupila zákrok u docenta Ondřeje Měšťaka.Musím podotknout že po velmi dlouhém váhání.Velmi jsem se bála případných komplikací.Bohužel se dá dohledat hodně odstrašujících příběhů.Když jsem pokaždé viděla ty bradavky až u krku,hnisající jizvy,dvojitá prsa....chuť mě pokaždé přešla. Teď takříkajíc na starší kolena jsem se odhodlala.Byla jsem na jediné konzultaci,cítila jsem že jestli to někde má vyjít,tak u pana docenta.Mluvili jsme i o pouhé augmentaci,nakonec se použily anatomické Mentory.Objem implantátu ani nevím, pan docent měl volnou ruku.Chtěla jsem pokud možno přirozenější vzhled,nejsem fanoušek bomb na hubených tělíčkách. Práce to jistě nebyla jednoduchá, prsa hodně povolená těžká,levé o něco větší.Na klinice vše proběhlo krásně,po operaci žádná nevolnost,tímto děkuji i panu anesteziologovi Vokálkovi.Co mě nejvíc překvapilo, že jsem necítila žádné bolesti.Po operaci jediná injekce,pak už jsem doma nevzala jediný prášek. Celé čtyři týdny odpočívám,začínám pozvolna lehkou chůzí.Při pohledu do zrcadla se kochám.Je to krásné sundat podprsenku a necítit jak něco letí dolů k pasu.Přikládam foto před operací,jeden den po,týden po a po 4.týdnech.Panu docentovi patří vřelé DÍKY!

Cena 115.000 Kč

Je mi 54 let a donedávna jsem si myslela, že už pořád budu jen pracně skládat svoje povislé prsa do podprsenky. Na jiné klinice totiž viděli úpravu mých prsou jako náročnou a navrhli mi nejdříve modelaci a potom v dalším kroku augmentaci. Až pan doktor Kempný mi otevřel oči a sobě vlastní samozřejmostí mně udělal krásné "nové prsa". Jako nenahraditelný bonus jsem k tomu všemu od pana doktora dostala citlivý lidský přístup, od jeho kolegů na sále i potřebnou dávku humoru k odlehčení situace před samotnou operací a starostlivost sestřičky po úkonu. Nesmím opomenout výbornou kuchyni manželky p.doktora, která předčí leckterou restauraci. Cítila jsem se u Vás pane doktore moc dobře. A to také přispělo k mému rozhodnutí, abych u Vás podstoupila facelift obličeje, který mě čeká v brzké době. Mám k Vám plnou důvěru a teším se. Jana

Cena 114.000 Kč

Koncem března jsem ve Formé clinik podstoupila modelaci s augmentací prsou. Operoval mě pan doktor Bayer. Ani v nejlepším snu jsem v takový výsledek nedoufala. Pan doktor je profesionál a je neuvěřitelně šikovný. Po téměř čtyřech letech kojení na mém hrudníku vykouzlil zázrak a já mu z celého srdce děkuji. Je to opravdu nádhera, skvělá práce. A mimochodem, ve Formé jsem se cítila jako princezna, ta péče byla neuvěřitelná.

Cena 100.000 Kč

Už delší dobu jsem se neměla ráda,protože když jsem shodila hodně kila přišla jsem o prsa a zbyla mi jen kůže. Ano trápilo mě to. Rozhodla jsem se,že bych si nechala udělat nová prsa objednala se na dvě konzultace u dvou klinik a byla jsem strašně nešťastná a zoufalá (cca 5-ti minutová konzultace,nenechali mě vyslechnout atd..) říkala jsem si,že to vzdám 😞 a budu se trápit dál. Jednoho dne otevřu internet a vyskočila na mě reklama klinika ABClinic tu jsem otevřela a říkala si,že bych to ještě zkusila? Objednala jsem se a k paní doktorce šla. Musím se přiznat,když jsem jí viděla poprvé a se mnou konzultovala byla to láska na první pohled ❤. Paní doktorka Věra Šatánková mě nejdříve vyslechla a vyptávala se mě jakou mám představu a pak mi všechno do podrobnosti vysvětlila od zákroku až po léčbě v domácí péči. Konzultace trvala pomalu hodinu což je úžasný zařídila mi 3D modelace na,který jsem šla a byla jsem opravdu nadšená a hrozně jsem se těšila na nová prsa. Dnes je to přesně 3 měsíců od operace a moje prsa jsou úžasná a to jenom díky ní. Jsem jí strašně moc vděčná za všechno a za to,že že mě udělala opravdu šťastnou ❤ . Jsem velmi vděčná za tu reklamu jinak bych o tuhle kliniku ani nezjistila. Paní doktorko ještě jednou moc děkuji za všechno, strašně moc ❤. Všude Vás chválím a i doporučuji jste opravdu skvělá!

Cena 90.000 Kč