Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 1. 2024 · Aktualizováno: 2. 1. 2024

Abdominoplastika se suturou svalů by Mudr. Martin Chorvát

Stojí to za to

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...

Pro zákrok jsem se rozhodla definitivně po 4 císařském řezu, kdy moje bříško nebylo schopno vrátit se ani o trošku vrátit do původního místa. Díra v břiše a bolesti zad. Jsem aktivní člověk a tak mě tato omezení velmi frustrovala. A pak také vzhled mého bříška byl spíše k pláči. Vydala jsem se nakliniku do FNKV, v ambulanci jsem poznala velmi klidného a velmi epatického pana doktora. Měla jsem štěstí...Na zákrok jsem čekala cca 6 měsíců, ale vyplatilo se. Plná obav a očekávání jsem se vydala k zákroku na začátku září 2023. Vše proběhlo bez komplikací a mohu s hrdostí dodat, že účel splnil a možná i předčil mé očekávání. Vlastně se už zase moc ráda na sebe dívám do zrcadla. Hýbat jsem se začala, už 3 den po operaci a pak každý den o trošku více, jak tělo dovolila. Z výsledků jsem nadšená a o jizvu se snažím starat. Doporučila bych to všem maminkám, kterým nebylo v genech naděleno od Boha a nebály se. Pan doktor Martin Chorvát byl pro mne životní štěstí a za lidský přístup velmi děkuji. Ať se vám daří.

1

Komentář (1)

Přidávám foto po 4 měsících od zákroku a 1 měsíci od prvních vložených fotek, jizva se hezky natahuje a malinko začíná světlat.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Nový začátek

Strašně jsem se bála operace, ale byla jsem ze své postavy, tak nešťastná, že jsem se nakonec odhodlala. Doktora Beneše jsem zvolila spíš náhodně po přečtení recenzí na internetu. Když nastal den D byla jsem rozhodnutá, že dojdu na kliniku a...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.