Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 5. 2018 · Aktualizováno: 16. 5. 2018

Aplikace botoxu - mračivky jsou pryč

Stojí to za to
Průměrná cena: 3.400 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Aplikace botoxu - mračivky jsou pryč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před týdnem jsem podstoupila aplikaci botoxu u p.dr.Votrubové.Paní doktorka mi velmi citlivě napíchala "mračouna" a během chvíle ,ale po pečlivém prostudování mojí mimiky,mi malinkou jehličkou vpravila další dávku botoxu do vnějších koutků oka"vějířků" Během týdne jsem pozorovala postupné zlepšování až do skoro vymizení vrásek,ale ,co je pro mě důležité,se zachováním mimiky.Se zákrokem jsem velmi spokojená, úžasně milá paní doktorka,pečlivý přístup.

1

Komentář (1)

Vidíte, kolem botoxu byla taková bublina a přitom co tady čtu, tak jsou s ním všichni spokojení. Asi se to musí umět píchnout, že :-). Byla jste poprvé?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Aplikace botoxu (vrásky na čele)

Paní doktorka je jedním slovem-UUUŽASNÁ!! Trápily me vrásky na čele a šla jsem k paní doktorce pro nějakou výplň... nabídla mi botox, jelikož jsem minule měla už aplikovaný botox od jiného lékaře do čela a čelo mi spadlo, vůbec mi nebyla vidět...

Číst dál
Efekt botoxu týden po aplikaci

Po týdnu zatím ne zcela taková změna, jakou jsem předpokládala, nicméně paní doktorka mi nabídla korekci, tak uvidíme, zda za týden bude výsledek lepší a zda bude korekce potřeba. Jelikož cena nebyla zrovna nejnižší, budu doufat, že se výsledný...

Číst dál
Recenze MUDr. Kavková
Paní doktorka Kavková je naprosto úžasná, super přístup k pacientům, je mistr svého oboru. Jde jí o spokojenost pacientů a ne o peníze, to se dnes vidí velmi zřídka. Jsem velmi spokojena a nadšena.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.