MUDr. Jana Votrubová Ph.D.

MUDr. Jana Votrubová Ph.D.

(12 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jungmannova 15, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Votrubová Ph.D.
MUDr. Jana Votrubová Ph.D.
(12 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Specializuji se na dermatoestetické výkony typu Botox a aplikace výplní kyselinou hyaluronovou jakožto i na odstranění znamének, genitálních bradavic atd.

MUDr. Jana Votrubová Ph.D. je plastický chirurg. Je také specializovaná lékařka v oboru dermatologie a má bohaté praktické a akademické zkušenosti. Je hlavní doktorkou dermatologie na Premier Clinic v Praze 1. Roku 2009 absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Roku 2016 se stala absolventkou postgraduálního studia na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V témže roce plnila atestaci z Dermatovenerologie. V současnosti praktikuje v oboru estetické dermatologie. Vlastní certifikáty z chemického peelingu a lymfologie, je absolventkou histopatologického kurzu a kurzu práce s laserovým systémem Fotona Dynamis SP. Je rovněž školitelkou transplantačních systémů SmartGraft a laserových systémů Ilooda pro Českou a Slovenskou republiku.

SpecializaceMezi specializace MUDr. Jany Votrubové Ph.D. patří transplantace vlasů a práce s laserem, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm. Mezi nejčastěji prováděné zákroky patří mikrojehličková radiofekvence Secret týkající se vrásek, jizev po akné, strií a niťového liftingu, dále pak odstraňování tetování a permanentního make-upu laserem, odstraňování znamének, výrůstků, pih, pigmentací, žilek, jizevy, epilace neboli odstranění chloupků, redukce celulitidy a formování postavy.

Premier Clinic, který vznikl dle návrhu architekta Jaromíra Pizingera, je nestátní zdravotnické zařízení, fungující pod vedením plastického chirurga MUDr. Lucie Zárubové a jejího týmu profesionálů. Toto zařízení disponuje špičkovým technickým vybavením včetně dvou high-tech operačních sálů a tří zákrokových sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené monitorované dospávací pokoje hotelového typu. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci bezplatné parkování přímo v budově kliniky

Premier Clinic naleznete v Jungmannově 15 v Praze 1. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 07:00 do 19:30. Klinika je členem mezinárodních lékařských organizací jako jsou Evropská akademie dermatovenerologie a Evropská společnost pro dermatologický výzkum. Dále je členem České akademie dermatovenerologie, České dermatovenerologické společnosti a České lymfologické společnosti.

Publikační a editorská činnost:Jako spoluautorka publikovala následující články a studie, týkající se především výzkumu psoriázy na pacientech v České republice:Risk factors for comorbidities in Czech psoriatic patients: results of a hospital-based case-control study., Olomouc, 2014Visceral leishmaniasis with cutaneous symptoms in a patient treated with infliximab followed by fatal consequences. Dermatologic therapy, publikováno online, 2013Gastrointestinal comorbidities in patients with psoriasis in the Czech Republic: The results of 189 patients with psoriasis and 378 controls, Olomouc, 2015Cardiovascular Comorbidities in Patients with Psoriasis: Risk Profile Including Carotide Ultrasonography Assessed in Hospital-based Case Control Study, 2016Prevalence komorbidit psoriázy s doporučením sekundárně preventivních postupů, 2013Požadavky na vybavení a provoz operačního sálu, sterilizace, dezinfekce, 2013Kožní projevy Crohnovy choroby, 2012Co-morbidities of Psoriasis: A Pilot study on 100 Czech Patiens, 2010Co-morbidities of Psoriasis:Consequential study on 250 Czech Patients, 2011

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (12)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U pani doktory Votrubové jsem podstoupila aplikaci botulotoxinu a výplň rtů kyselinou hyaluronovou. Byla jsem v minulosti u několika lékařů a nikdy jsem nebyla spokojená. Aplikací botulotoxinu jsem chtěla pozvednout víčka a žádný ze 3 předchozích lék...Číst dál

Premier Clinic · 29. 8. 2022

Dobrý den, velmi pěkně děkujeme za pozitivní recenzi, která nás nesmírně těší. Jsme rádi, že jste byla s prací paní doktorky spokojená. Budeme se na Vás opět těšit u nás na klinice. Váš Premier Clinic tým.

Nejlepší paní doktorka. Milá, příjemná a vždy poradí.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kliniky

Premier Clinic

Premier Clinic

Spolupracuje s

Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.