16. 10. 2018 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

48 let abdominoplastika a liposukce, recenze MUDr. Hýža

48 let abdominoplastika a liposukce, recenze MUDr. Hýža

dobry den, kedze mi tieto stranky pri rozhodovani sa o zakroku velmi pomohli, chcem sa aj ja podelit o moju skusenost. mam 48 rokov, dve dospele deti a mojim problémom bolo brucho s koznym previsom, ako aj tukove prebytky hlavne v hornej casti brucha a na bokoch. dlho, predlho som hladala plastického chirurga, do ktorého ruk svoje telo zverim a vdaka tymto strankam, hodnoteniam pacientiek, fotografiam pred a po a recenziam, som sa rozhodla pre mudr.petra hyzu. pan doktor je velmi mily, komunikativny, ludsky, odborne zdatny, vynikajuci operater s velkym estetickym citenim a popri týchto jeho kvalitach, aj skromny clovek, ktorému v prvom rade zalezi na zdravi a spokojnosti pacienta. klamala by som, keby som napisala, ze som nemala bolesti. bolesti boli, hlavne prve dva dni, kym sa clovek nauci najst si spravnu polohu pri lezani, pri vstavani z postele, pri pokusoch o chodzu s drenmi, ale vtedy boli napomocne usmievave sestricky a samozrejme analgetika. moje podakovanie patri aj anesteziologovi mudr.zabranskemu, pretoze z anestezie som mala velky strach, ale po prebudeni som nemala ziadne tazkosti, o ktorých som sa tu docitala /ziadne zvracanie, triaska, nevolnosti, bolesti v krku/. som dva tyzdne po operacii, vsetko je citlive a este dlho bude, ale lepsieho operatera som si vybrat nemohla. pan doktor Hyza dakujem Vam.

intuicio, děkujeme za pochvalu, opravdu se snažíme, aby tento portál dával uživatelům co nejlepší informace a děkujeme za Vaší vlastní zkušenost :-). Vložila byste i fotku bříška?
dobry den lucie, fotky "pred" ma pan doktor, poprosim ho o ne a fotky "po" nasledne vlozim tiez, aby bolo vidiet rozdiel. s pozdravom, i.
velmi som si priala zachovat moj maly pupok a mat jazvu co najnizsie, aby som ju schovala do nohaviciek a pan doktor mi splnil oboje. zatial posielam len jednu fotku, vyhotovenu 6 dni po operacii. postupne dolozim ostane.
super! Budu se těšit na další a držím palce, abyste měla hladký průběh hojení
dakujem a pozdravujem.
Krásný výsledek, tiše závidím.<br />
Škoda, ze u mě výsledek takový zdaleka není, přestože byl provedeny u stejného doktora.
tak posielam fotky 7 tyzdnov po operacii. hojenie pokracuje dobre, akurat bolo potrebne opakovane odsat serom, co je asi najbeznejsia komplikacia. punktovanie seromu nebolo vobec bolestive, kedze brucho bolo v mieste vpichu ihly necitlive. citlivost sa postupne obnovuje, momentalne necitim len okolie pupka. jazvu masirujem, postupne makne, po 4 tyzdnoch scervenala, na co ma pan doktor upozornil, postupne bude blednut a nizsie uz umiestnena ani byt nemohla. tesim sa tiez z malickeho pupka, v ktorom jazvu ledva vidiet. s vyberom doktora a s vysledkom som maximalne spokojna.
prikladam fotku brucha pred
krááása

Abdominoplastika po 4 dětech ve 40 letech

..rozhodování netrvalo dlouho. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že už je opravdu čas s mým "bříškem" něco dělat. Pravda, cvičení mě moc nebere a běžná výmluva - není čas, takže rychlá volba byla operace. Na stránky Medicomu jsem vplula náhodou,...