Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Břicho s rozsáhlou diastázou a transpozicí pupku

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Cathi
Plzeň · Vytvořeno: 1. 4. 2021 · Aktualizace: 6. 4. 2021
Příběh

Mým operatérem byl MUDR. Vojtěch Šandera, MBA. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací, břicho s rozsáhlou diastázou a velkým přebytkem kůže po třech těhotenstvích a po předešlé operaci kýly. Výsledek předčí všechna očekávání, břicho vypadá výborně, ploché, krásné, mám opravdu štíhlý pas a diastáza je kompletně spravená. Jsem moc vděčná panu doktoru Šanderovi za vynikající práci! Děkuji!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

cathi

· Plzeň

· 6. 4. 2021

Dobrý den, ano, zákrok byl na začátku prosince. Ještě občas nosím pás, když pracuji na zahradě, jinak lehce stahovací kalhotky. Jizva je stále méně výrazná, musím jí ještě masírovat, vstřebávají se poslední hematomy, takové kuličky, které cítím pod jizvou, neboli dohojuje se vše i zevnitř, ale nebolí absolutně nic. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, měla jsem to udělat dřív, roky jsem se styděla za hrozné břicho a zbytečně jsem čekala, udělala se mi kvůli diastáze kýla, kterou jsem musela řešit ještě před abdominoplastikou.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.