Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 4. 2021 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Břicho s rozsáhlou diastázou a transpozicí pupku

Stojí to za to

Hodnocení od Cathi:

Vynikající výsledek operace Abdominoplastiky se suturou diastázy, operatérem byl MUDR Vojtěch Šandera, MBA. Břicho vypadá výborně, diastáza kompletně spravená. Tak krásný výsledek jsem si ani nedokázala představit. Děkuji!

Mým operatérem byl MUDR. Vojtěch Šandera, MBA. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací, břicho s rozsáhlou diastázou a velkým přebytkem kůže po třech těhotenstvích a po předešlé operaci kýly. Výsledek předčí všechna očekávání, břicho vypadá výborně, ploché, krásné, mám opravdu štíhlý pas a diastáza je kompletně spravená. Jsem moc vděčná panu doktoru Šanderovi za vynikající práci! Děkuji!

2

Komentáře (2)

Ahoj Cathi, už máte vše zahojené? Jak dlouho jste po zákroku?
Odpovědět
Dobrý den, ano, zákrok byl na začátku prosince. Ještě občas nosím pás, když pracuji na zahradě, jinak lehce stahovací kalhotky. Jizva je stále méně výrazná, musím jí ještě masírovat, vstřebávají se poslední hematomy, takové kuličky, které cítím pod jizvou, neboli dohojuje se vše i zevnitř, ale nebolí absolutně nic. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, měla jsem to udělat dřív, roky jsem se styděla za hrozné břicho a zbytečně jsem čekala, udělala se mi kvůli diastáze kýla, kterou jsem musela řešit ještě před abdominoplastikou.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.