MUDr. Dana Šmejkalová

MUDr. Dana Šmejkalová

Žádné recenze
Ohodnotit
Lidická 108/2156, České Budějovice, Jihočeský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Dana Šmejkalová
MUDr. Dana Šmejkalová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Dana Šmejkalová je dermatoložkou, která v současnosti působí v dermatologické ambulanci v Českých Budějovicích.

Tato lékařka vystudovala III. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou dokončila dokonce s červeným diplomem. Po ukončení studia působila v Nemocnici České Budějovice, kde se věnovala kožnímu lékařství. Již v roce 1996 získala atestaci I. stupně v daném oboru. O 3 roky později, tedy v roce 1999 pak získala atestaci II. stupně.

Absolvovala také několik zahraničních kongresů, které se konaly například ve Francii, Švýcarsku, Holandsku, Německu či Slovensku. Zúčastnila se také několika kurzů zaměřených na oblast estetické medicíny. Jako příklad můžeme zmínit kurz aplikace výplní kyseliny hyaluronové, kurz zaměřený na aplikaci chemického peelingu či realizaci přístrojových metod v estetické medicíně.

Zkušenosti má tato lékařka i s publikační činností – její příspěvky můžeme najít v mnoha odborných časopisech.

Od roku 2003 provozuje tato lékařka privátní kožní ambulanci, ve které se specializuje na vyšetření pigmentových lézí (například mateřských znamének). K tomuto účelu zde využívá digitální dermatoskop.

MUDr. Dana Šmejkalová je zkušenou dermatoložkou, která se ve své ordinaci specializuje především na diagnostiku pigmentových lézí a zákroky z oblasti estetické medicíny.

Zařízení nabízí širokou škálu zákroků z oblasti estetické medicíny. Mezi ně lze zařadit vyhlazení pleti, laserovou terapii, diagnostiku pleti či odstranění celulitidy.

Ordinace využívá moderní přístrojové vybavení. Najdeme zde například moderní dermatoskop Microderm či přístroje BTL a Exilis.

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou

Jednou ze služeb je vyhlazení vrásek za pomoci této (tělu vlastní) látky. Při této metodě je do dané oblasti kůže aplikována tato kyselina, což má za výsledek vyhlazení vrásek. Efekt je okamžitý a trvá zhruba 6-8 měsíců. V ambulanci jsou využívány preparáty od švýcarské či francouzské firmy. Zákrok nevyžaduje rekonvalescenci, ihned po zákroku se klient může vrátit k běžným aktivitám.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1997

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.