19. 11. 2014 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Zmenšení prsou Zlín. Moje zkušenost je pozitivní

Na operaci jsem se rozhodovala delší dobu,ale pro stálé bolesti zad mi doporučil ortoped i neurolog zmenšení prsou.Po měsíci od doporučení jsem byla objednána na operaci do nemocnice Atlas ve Zlíně k paní doktorce Franců.Pocity byly smíšené i jsem se bála ale hlavně jsem se těšila že odezní bolesti zad.Operace proběhla v celkové anestezii a trvala přibližně 2 hodiny i když mi to připadlo jako pár minut.Po operaci jsem dostala léky od bolesti tak jsem neměla žádné potíže.Personál nemocnice byl skvělý sestřičky milé,chodily kažou chvíli se ptát jak se nám daří jestli něco nepotřebujeme no prostě skvělé.V nemocnici jsem byla 2 dny a jakmile mi vytáhli dreny tak jsem mohla jít domů.Léky od bolesti jsem potřebovala jen druhý den po operaci a od té doby už žádné léky nepotřebuji protože to vůbec nebolí.Za 2 dny jdu na kontrolu k paní doktorce.S výsledkem jsem spokojena už teď,ale postupem času to bude ještě lepší,proto se nebojte a pokud o operaci uvažujete klidně ji podstupte.