Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 3. 2011 · Aktualizováno: 2. 10. 2023
Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:

Ahoj jmenuji se Gábina,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Šulcové a jejímu týmu Eleganz Clinic, za úžasnou práci. Nechala jsem si od paní doktorky zmenšit prsa. Měla jsem velikost 75G a při kojení ještě o něco větší. Měla jsem chronické bolesti zad a nejhorší byl ten pocit , že prsa jsou všude. Asi všichni co mají podobné problémy to znají:  Kde sehnat padnoucí  podprsenku? Co na sebe abych nevypadala jak matka pluku ? O sportu, tanci nemluvě, protože hopsavý pohyb se k velkým prsům moc nehodí.Na klinice proběhlo všechno velice příjemně, ráno jsem nastoupila k operaci, která byla v plné narkóze a tak jsem všechno pěkně prospala. Vzbudila jsem se k večeru, trochu se napila a spala až do rána jak nemluvně. Po snídani „ do postele“ přišla paní doktorka, sundala obvazy, vyndala  mi dreny a oblékla mi chirurgickou podprsenku, potom mě vybavila antibiotikama a jela jsem domů. Nic mě nebolelo, připadala jsem si naprosto normálně a už jsem se těšila na výsledek. Po 14 dnech se stehy začaly vstřebávat a mě přestaly bolet záda! Výsledek je úžasný! Šla bych do toho určitě znova a všem bych to vřele doporučila, jsem naprosto nadšená a manžel to okomentoval: „ máš je jak za mlada!“ co víc si přát.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zmenšení prsou ze zdravotních důvodů
Ze zdravotních důvodů mi bylo lékařkou(ortopedkou) navrženo zmenšení prsou,hrazeno pojišťovnou,co k tomu je vše potřeba a jakou mám naději v tom,že mi to pojišťovna schválí??Konf.velikost podprsenky 85F výška cca 160 a váha 68kg.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.