Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 11. 2016 · Aktualizováno: 14. 9. 2023

Po porodu dvojčat velké břicho s převisem

Nepřesvědčivý výsledek

PO 2 porodech ( oba sekcí ), druhý porod dvojčat mi zůstalo veliké břicho s převisem. Po konzultaci s doktorem mi byl zjištěn i rozestup břišních svalů přibližně 10 cm. Mé očekávání je takové, že nebudu konečně vypadat jako v 8 měsíci :)

25

Komentářů (25)

tak to jsem moc zvědavá a budu Vám držet palce, určitě budete spokojená. Máte obavy z operace?
Odpovědět
Mám velké obavy. Jak z operace, aby se hlavně povedla, tak i pak z následné rekonvalescence. Přeci jen mám doma 3 pořád ještě malé děti, tak snad to nějak zvládneme :)
Odpovědět
Bude Vám s nimi někdo pomáhat? Dejte určitě po operaci vědět, jak zvládáte...
Odpovědět
Bude, manžel si bere dovolenou a tchyně je už v důchodu :) Tak snad to nějak zvládneme :)
Odpovědět
Holky opravdu pečlivě vybírejte,protože není doktor jako doktor ..Já osobně si to raději platím ,nevím jestli bych prošla pojišťovnou ,ale myslim si,že pokud nastane nějaký problém tak si myslim,že když si člověk tu operaci zaplatí je tam lepší spoluprace..Kdyz se nechá operovat ve Fakultní nemocnici kde to proplaci pojistovna te h doktorů je tam víc a nikdy nevíte kdo Vás zrovna bude vyšetřovat...Vše si fakt promyslete
Odpovědět
Ne, tak to není. Já byla ve Fakultní nemocnici a tam to fungovalo tak, kdo si vás přijme, ten si vás odoperuje (pokud si za poplatek nevyberete někoho jiného)a pak veškerá vyšetření a pooperační péči dělá také.
Odpovědět
Tak to asi jak kde,protože jsem četla i něco jiného a bohužel i hodně špatných veci.A jsme každá jiná a každý to vše snáší jinak a taky hojení..Proto jsem se rozhodla operaci raději financovat a píší jen můj nazor
Odpovědět
Já jsem byla na konzultaci u doktora a ten mě bude i operovat. Finance na to nemám, abych si tento zákrok platila, proto jsem ráda, že to jde na pojištovnu.
Odpovědět
To chápu já na to šetřila a ještě šetřim jdu v prosinci ..
Odpovědět
Já jdu taky v prosinci.
Odpovědět
máte šanci že vám to bude hradit pojišťovna?četla jsem že diastaza nad 4 cm je hrazena pojišťovnou.Záleží na lékaři ale je jich málo co to dávají na pojištovnu.Jinak já se také chystám,tatím jsem ve fázi zjištování,také mám diastázu ale jen na 2 prsty,fotky jsem sem vkládala tak mrkněte
Odpovědět
Určitě mi to vše bude hradit pojištovna. Mám totiž rozestup 10 cm, pak 2x porod sekcí a dvojčata a ještě k tomu převislé břicho
Odpovědět
Tuto operaci mám již za sebou a nikdo nezjišťoval, jak veliký rozestup byl. V papírech jsem pak zjistila....2-3cm a operaci mám na pojišťovnu.
Odpovědět
A jak se cítíte a byla jste spokojená?
Odpovědět
Kde jste prosím byla na zákroku?děkuji
Odpovědět
Byla jsem v Praze v Motole.
Odpovědět
Operace proběhla 15.12. Bohužel asi měsíc po ní mi praskla jizva, takže se doba hojení značně prodlouží.Přiznám se, že sama jsem začala fungovat až od února, myslím tím starost o domácnost a děti. Ted v březnu se vracím do práce, ale nastupuji po mateřské. Mám díru v břiše, prodělala jsem zánět, ale myslím, že u je to daleko lepší.
Odpovědět
To je mi moc líto,přeji Vám,ať je brzo vše,jak má a nemáte už žádné komplikace a uzivate si krásného výsledku.Dekuji za info,budu doufat,že proběhne vše dobře,mám dvě malé děti a nedovedu si to představit...mějte se moc hezky ?
Odpovědět
Já jsem byla den před Vami 14.12..Naštěstí vše bez komplikaci
Odpovědět
Já mám tři děti, pětiletého a dvojčata 2,9 roku. Bohužel s výsledkem spokojena nejsem. Třeba se to ještě srovná, ale když opominu prasklou jizvu, břicho mi zůstalo pořád dost velké. Ale je pravda, že nejsem žádný drobeček. :(
Odpovědět
Já mám taky 3-děti nejmensi rok a půl ,když jsem šla na operaci ...Já před operaci jsem ,taky neměla peníze na břicho ,ale byl to můj sen a nasetrila jsem a raději jsem si to zaplatila...Bála jsem se něco takového ,když to půjde na pojišťovnu..Známá ted byla na konzultací u samého doktora co jsem byla a řek ji ,ze první ji udělá líposukci a potom Abdo,protože kdyby ji to udělal ,tak jizva praskne,ze je tam i tuk ,který potřebuje dostat pryč ,aby tam bylo víc kůže..Možná jste si měla nezávazně zajít i k němu jinemu,protože každý řekne něco jineho...Samozřejmě ta známá to nečekala,ze ji řekne i Liposukci,ale řek ze je to tak nejlepší řešení .
Odpovědět
Sonia,jsem moc ráda,že Vám operace dopadla dobře a bez komplikací,naštěstí tu převládají pozitivní průběhy.Nemyslim si,že by na tento průběh mělo vliv,jestli je operace hrazená Vámi či pojišťovnou (možná v ojedinělých případech), jde o složitou operaci a každý to snasime jinak a dr by se měl snažit o co nejlepší výsledek,ať tak nebo tak.Co jsem četla od žen,co jim to hradila pojišťovna,tak jim byl při abdominoplastice odstraněn i tuk, zplastikovan pupík, opravdu záleží na dr,jak k tomupřistupuje.Jsou tu i dvě negativní recenze,kdy paní dala za operaci 50tis.a v břiše má díru a vše špatně.Sama s rozhodnutím bojuji a taky těch dr,co jsou ochotni udělat abdominoplastiku na pojišťovnu je po malu.uzivejte svého krásného nového bříška ?
Odpovědět
To určitě ano ,ale ja třeba nešla jen jednomu k doktorovi,ale k více protože každý opravdu řekne něco jiného...Určitě ,ze kdyz odstraní kůži tak i s tukem ,ale někdy jsou pripady,ze udělají před tím Liposukci,pokud je to břicho vetsi kvůli právě tomu ,aby jizva nepraskla..Taky hodně čtu ,ale mám trošku jiný na to názor co se týče když je to na pojišťovnu..Já jsem se dlouho rozhodovala a přemýšlela a přesně jak pisete ,každý se hojí jinak...Proto jsem volila si to zaplatit...A taky jsem volila také více konzultaci..Ano jsem ráda bříško mám opravdu krásné ?Budou to vr středu 3 měsíce a jizva krásné bledne za chvilku nepůjde ani videt ..
Odpovědět
To se hezky čte,je super,že máte takový průběh?? a v létě pěkně do plavek ?.Můžete mi prosím napsat do soukr zprávy u koho jste byla, kolik to stálo a proč myslíte,že je to s tou pojišťovnou na stíru?chtěla bych jít na operaci září/říjen,až bude malému 1,5 roku aspoň a jelikož v našem městě je jen jeden dobrý plastik,tak do té doby chci zajet na konzultaci do Phy aspoň k 2 dalším dr,co jsem si přes recenze vyhlídla.dekujuuuu
Odpovědět
Ano ráda napíší..
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.