Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Operace rozštěpu měkkého patra

Jsem po zákroku Stojí to za to
vjeh6154111
vjeh6154111
Vytvořeno: 17. 10. 2016 · Aktualizováno: 18. 10. 2016

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Operace rozštěpu měkkého patra

Příběh

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému dětskému oddělení plastické chirurgie ve Vaší nemocnici FN Královské Vinohrady. Dne 12. září 2016 jsme s naším 10měsíčním synem Tadeáškem nastoupili k operaci rozštěpu měkkého patra. Obavy byly veliké, ale přístup personálu a všech sestřiček byl úžasný a vše jsme tak zvládli. Samozřejmě obrovské díky patří i paní doktorce Leamerové, která našeho syna operovala. Přístup sestřiček byl nejen profesionální, ale i vstřícný a milý. Zejména bychom chtěli poděkovat staniční sestřičce paní Ivaně Jirků, která nejen, že byla naprosto úžasná a velmi nás podpořila, ale na veškeré naše dotazy nám vždy odpověděla a vše řádně vysvětlila, což pro nás bylo velice důležité. Díky za osobní přístup, který bohužel nebývá dnes běžný. Přáli bychom Vaší nemocnici v dnešní době více takových zaměstnanců a finančních prostředků pro rozvoj a zvelebování dětského oddělení a celé nemocnice. Za vše ještě jednou obrovské Díky. S přáním pracovních i osobních úspěchů a pohody ;-) Vladimír a Jitka rodiče Tadeáška.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 18. 10. 2016

Dobrý den, v první řadě jsem moc ráda, že operace dopadla dobře a jste spokojení...můžu se zeptat, jak rozštěp vlastně vzniká? Čím to je? :-( ale viděla jsem, že dneska už to umí operovat opravdu úžasně a ani není nic poznat!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.