19. 10. 2015 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

450 ml Mentor - Nadšení z nových prsou

450 ml Mentor - Nadšení z nových prsou

Rozhodovala jsem se pro augmentaci prsou nekolik let, ne ze bych si nebyla jista, byla to spis otazka penez.Kdyz uz pak finance prestaly byt problemem, dostala jsem strach prave z operace,jejiho prubehu, z konecneho vysledku....prsa jsem ani tak nechtela zvetsit,jako "vypevnit" ci "vyztuzit":-) na konzultaci jsem byla dva krat, a to u stejneho lekare, nevahala jsem vubec,protoze jsem jeho praci nekolik let sledovala, a vyberem si byla jista.Pooperacni prubeh??Na to, ze jsem cekala, ze ta dva tydny budu fit....no...nebyla.Sice jsem po tydnu nastoupila do zamestnani, ale uprimne mohu napsat, ze jakoby se nic nikdy nestalo...jsem se citila az po pul roce. prsa byla tedy krasna od pocatku, pak se usazovala,tvarovala...ale plnou zatez vcetne cviceni opravdu az po pul roce.

Dobrý den, <br />
<br />
většinou větší citlivost popisují ženy po modelaci, než li augmentaci. Nebo kombinovaných zákrokcích, jak to bylo u vás - byla to pouze augmentace? Jakou velikost implantátu jste zvolila a jak moc vám do toho pan primář Vřeský mluvil?:)<br />
<br />
Kde byl největší problém? Bolestivost, nebo prsa bolela při aktivitách, v předklonu? Moc děkuji za info, Michaela.
Ano,presne tak.Kdyz jsem byla bez pohybu, v poradku.Predklon, otevreni tezkych dveri, nedejboze vysavac...ani nahodou.Az tehdy mi doslo,jak je prsni sval propojen se svaly ostatnimi:-)Navic jsem porad mela pocit "cihly" na hrudniku...no z tohoto pohledu nic moc...a nevim, jestli to bylo narkozou, nebo vubec tou celou operaci,ale byla jsem stale unavena, vycerpana, a to podotykam, ze nejsem zadna padavka:-( pan primar velikost vybral sam, zmeril,a vysvetlil proc voli tuto velikost,a bylo to vse logicke.Melo to byt puvodne 350 ml, nakonec jsem se probudila se 450 ml...chvili jsem byla zdesena...ale vysvetlil mi,ze az na sale se rozhodl jinak..dnes temer dva roky pote, jsem mu vdecna.Prsa jsou nadherna,prirozena, pevna a plna. Mel mou plnou duveru, a dodnes ma muj obdiv.Nedal na mne, rozhodl podle toho, co se jemu zdalo nejlepsi.
Dobry den, dala by jste sem foto ?
Ano,to neni problem...dnes ma prsa maji druhe narozeniny:-)
Moc krásná práce, a plně souhlasím s názorem na pana doktora . Je to kapacita ve svém oboru. Já oslavila rok a jsem také max spokojená.
Tak.......jsem trosku zvedava....:-)
Mohu se ze zvědavosti zeptat kolik máš ml a jakou značku?
Ups už jsem se dočetla 450ml ale značku jsem se ne dočetla. Na fotce vypadají větší. Já mám 520 ml Arion. A přijdou mi takřka stejné jako tvoje.
Mentor;-)
Fotka....nebude????:-)
Tak tady je foto :-D
Prosím, máte anatomy nebo kulaté?
No...parada!!!Jen jsem prekvapena tou znackou...asi je doba uz jina:-)a doktor Vresky uz je v jine nemocnici,ze by to souviselo???Me totiz jiny nez mentor nenabizel...ne ze by mi to vadilo,nechala bych si voperovat to,co sam rozhodne,jasna vec.Jakou jsi mela predoperacni velikost a ted podprsenky???
Kulate.....:-)
Myslím že máš pravdu, na první konzultaci jsem byla u Paciorka a nabídnul mi metody 460ml.pak jsem bála taky na fakultce u Vřeskeho a ten mi nabízel už Ariony a nebo Polytech. A tam už byly velké rozdíly mezi ml. Vysvětlil mi že ve výsledku by prsa byly stejne ale že každa značka má jiný rozměr v profilu. Ale operoval mě na silesii. Já měla prsa proměnlivá před prvním těhu jsem měla trojky po kojení dvojky, druhé těhu si vzalo další číslo ale podle mě mi tam nezůstalo nic. A s tím jsem měla obrovské komplexy. První prsa máš bereš je automaticky a pak o ně přijdeš proto jsem se rozhodla a vím že jsem si vybrala toho nejlepšího lékaře. Mám taky kulatý imploš vysoký profil. Vřesky anatomy nedělá pro větší komplikace. To mi řekl anatomy jsem chtěla. Je sice pravda že od opky necítím spodní pol u levého prsa ale říkal že se to může spravit dochází k tomu prý běžně při přerušení svalů. Ale jinak jsem naprosto fit a jsou jako moje měkké a přirozené. Velikost mám 70G.
Taky jsem byla na Silesii.Ja jsem se roky pripravovala a ted se sama sobe smeju...mam samozrejme certifikat,"zarucni list",vsude napsano mentor 450 ccm,ale o profilu ani slovo a ani to nemuzu nijde vycist:-(a nezeptala jsem se,nevim proc.Takze pujdu na kontrolu a na toto se zeptam,jen at vim.:-)Co se tyce prafla,kupuji Parfait,to mam 70H,pokud jinou znacku,tak 70G,neco 75F.Presto prsa nevypadaji velka,a mohly trochu vetsi byt:-)<br />
Na druhou stranu rekonvalescence probehla na jednicku,a dosud to tak je,tak se bebudu rouhat:-)
Jsou vážně krásná!
Diky Lucko:-)<br />
Jinak....obalka byla tentokrate v poradku,dekuji:-)
To prádlo mě taky zaráží výhodou malých psiček bylo že jsem měla větší výběr a číslo bylo takřka stejné což se teď říct nedá. Jsem asi moc náročná ale přijde mi že je víc těch babičkovskych podprd než běžně krajky. Taky kupují značkové ale i tak je výběr omezený. Opravdu nemáš uvedeny profil v průkazu? Možná to má mentor pod nějaký číslem označené. Taky to tak mám v průkazu. Skusim ti to vyfotit
Nejde to moc zvetsit...nicmene prukaz stejny,zkusim se orientovat...kde je tedy ten profil vyznacen???orientacne???na te karticce myslim....v jakem rohu,jakem radku,doma to prozkoumam:-)
Na té nalepce v pravém horním rohu je celé označení implantátů i s profilem mám tam GS--HP-520-MT. Když si na netu vyhledaš své označení vyjede ti tabulka a tam se dočteš jaký to je profil, objem a projekce. Mě to dělá 13.5cm a 4,8cm.
Krásné - velmi přirozené! Musejí dělat dokonalý dekolt, že?
:-D ano ale každá řešíme nějakou tu nedokonalost . Brala bych větší mezeru mezi prsy ale už před opkou jsem měla prsa k sobě takže mám smůlu. Ale děkuji jsem za ně vděčná panu primáři Vřeskemu
Rada bych k nasim moderatorkam:<br />
450 ml mentor-jsem nadsena!!!<br />
se mi vubec nelibi,nikdy jsem takovou vetu dohromady nedala a prosila bych,aby z "nazvu" me diskuse alespon veta JSEM NADSENA zmizela.<br />
Nepatri to totiz k sobe a ja to nikdy takto dohromady nenapsala,ani nerekla.Jsem nadsena z prsou,ne ze 450 ml mentoru!!!!<br />
DEKUJI.
Joooo....uz jsem to nasla,ale dalo to praci z te karticky to vyspionit:-)takze mam 13,7 na 4.1.<br />
Jestli je to profil stredni ci vysoky nevim,ale je to tento rozmer:-)
Už jsem to opravila, je to schválně přepisované kvůli vyhledávačům, aby i ostatní našli naše diskuze a zkušenosti, kde se můžou dočíst, co potřebují vědět. Ale máte pravdu, nedávalo to moc smysl :-). Takhle to být může?
Ano...dekuji:-)
Paní Raďourek, Vaše prsa jsou vázne nádherná! Opravdu povedena prace??.
děkuji,jsem veeeelmi spokojená, šťastná,že jsem se tehdy rozhodla....prostě dobrá práce:-)
To se nedivím, ale uprimne i před tím jste měla pěkná prsa. Ale ted je mate špičková! Opravdu smekám...
Ahojky, teda WOW, prsa jsou opravdu krásná!!<br />
A k těm Mentorům...dle rozměrů, které uvádíš, máš Moderate Plus neboli střední profil. :-) prasknutí ze všech implantátů na světě! Ono je to ale stejně celkem jedno, důležitý je objem, profil ho jen upravuje pro užší nebo širší hrudník.. <br />
Jinak Mentory jsou, myslím, jednoznačně nejlepší volba - nejen, že dělají nejpevnější prsa( mají speciální gel), ale mají také nejnižší výskyt postoperačních komplikací a hlavně prasknutí! Je to to nejlepší, co se dneska je! Já mám Anatomické Mentory 330ml a jsem také absolutně nadšená! :-)
ooo děkuji,:-)
nepridas také foto??
mimochodem ta věta :prasknutí ze všech implantátů na světě.....znamená co???Moc tomu nerozumím,spíš tam bude nějaká chyba??Díky za odpověď,snažila jsem se porozumět,vrtá mi to hlavou:-)
Jojo, je to chyba...mělo to patřit k té další větě - mají nejnižší procento prasknutí( ruptur) ze všech implantátů na světě...<br />
Foto klidně přidám, ale já nemám holky tak velký jako vy...:-)) Ale ke mě by se asi ani větší nehodily, hodně sportuju a jsem celkem drobná...
super...se mi trošku ulevilo!!!:-)
Nezdá se mi,že by byly menší,on je důležitý taky "základ"... že.Prsa máte krásná,jsou přes dvorec???To je odvaha...to bych se fakt bála,ale proč ne:-)Také se dost hybu,šlo to sice ztuha ,ale dneska už o tom nevím....a jsem v pohodě.Já věděla,co chci..a co mi bude implantované,jak,a v jaké velikosti jsem vuuubec neovlivnovala,ale jak už jsem psala,operatéra jsem sledovala roky a měl mou plnou důvěru.Dodnes si vycitam jediné..že jsem čekala zbytečně dlouho..ale odpouštím si,sama se sebou jsem tak spokojená,vyrovnaná....můžu se zeptat,kolik je vám let??
omlouvám se...jsme baby,bude si pochopitelně tykat:-)
Tak tahle prsa jsou skutecne povedena a vypadaji naprosto prirozene. Jsou krasne tvarovana a nerysuje se okraj implantu, proste nekrici na dalku, ze jsou umela.
děkuji,myslím si to také,ale jak už jsem napsala,záleží na původním vzhledu prsu a jeho postaveni a pak pochopitelně výběr a velikost implantátů...chtěla jsem v koutku duše anatomy,doktor se o nich ani nezmínil,tak jsem byla zticha,protože jsem mu nesmírně důvěřovala,chtěla jsem do 400 ml,dal 450, a říkal,že zkoušel i 500,ale to už by přirozené nebylo a prso pry nebylo tak "hezké".Vlastně jsem jen přišla tak tady mě máte a hlavně ať nikdo nic nepozná!!!Říkal,že některé ženy si PRIMO PREJI,aby prsa vypadala silikonové na prvni pohled...prostě já nic neovlivnila a děkovat můžu jen jemu.Sám po roce říkal,že pokud to někomu neřeknu,nemůže to poznat...prostě paráda:-)
A proč by ses bála přes dvorec? Co vím, tak jediné riziko může být, že by dr.poškodil žlázu a mohl by pak být event. problém s kojením - nebo ještě něco?? To mě už je celkem jedno, protože už dvě děti mám a další fakt neplánuju!! :-) Měla jsem to i s modelací, protože mi po kojení zbyly jen takové vytahané pytlíčky a bylo třeba odebrat trochu kůže, což právě pan doktor Urban udělal přes dvorce, takže nemám takové ty klasické jizvy do T přes celá prsa - kolem dvorce by jizvy neměly být téměř vůbec vidět...teď jsem teprve 14 dnů po op, tak nevím, uvidíme...Jinak je mi 35let.:-)
Tak to je v tom případě super....moje kamarádka byla také na modelaci...prsa hezka,ale nehorázné zjizvená:-(jsem ráda,že jsem TO nepotřebovala,Teda zatím,ale říkám si,že když mi nevisela prsa doteď,tak snad ani viset nebudou:-):-O
No právě, ty jizvy do T jsou děsný..:-( Já je naštěstí neměla zase až tak moc vytahaná, takže to stačilo odebrat kolem toho dvorce a vyplnit anatomickým implantátem. Bez té modelace by tam musel dát dr. moc velké implantáty, aby se to vyplnilo a to už by na mě vypadalo divně a ani jsem nějaká extrémní prsa nechtěla.
To jako fakt? Ze nekdo chce umele vypadajici prsa aby jako bylo videt, ze si je muze dovolit :o)? Jiny duvod me nenapada, Tahle vytrcena prsa, kde jsou vyrysovane kulate implanty jsou casto videt prave na hubenych holkach, ktere maji utly hrudnik a na nem pak sedi dve pulky kokosovych orechu. Clovek se nebrani nechat obcas prirodu vylepsit ci opravit, myslim ale, ze je tak nejak zakodovane to udelat s co nejprirozenejsim vysledkem. Je dobre, ze jste nechala rozhodnout pana doktora, odvedl skvelou praci.
Taky krasna a prirozene vypadajici prsa.
Díky! :-)
Nádherné :)
Děkuji Lucie:-)
Nadhera, budte rada, ze nemate vetsi, podle postavy jste stihla a vysportovana a tahle velikost je akorat primerena. Fakt spickova prace.
Prosím můžu vědět kolik merite? Děkuji
170cm
Lucko...opet mam novy telefon..aplikaci stazenou.....a porad mam problem s prihlasenim.....je fakt,ze si nepamatu heslo
...jakym zpusobem to mam udelat,bych furt nemusela slozite vyplnovat prihlasovaci formulare.? ?
ja byla na konzulaci u pana vreskeho a rekl mi ze by mi dal 500ml az 700ml a to mam 178 cm a 69kg ,docela jsem se zalekla .-))))a ja bych chtela tak stejne udelane jak mate vy.-))jsou krasne a muzu vedet jeste cenu ?jestli to neni tajne?dekuji moc a hezky den
taky je otazky,jaka mate prsa nyni....nechcete mi poslat fotku?
Dobrý den , máte kulaté?Zvažuji tvar jestli anatomy nebo kulaté.Vaše jsou super !
Dobry den,Ano,pisu to v prispevcich:)<br />
A dekuji;)
Děkuji,jj,už jsem se dočetla :-) .Já jsem právě objednaná na kliniku yes visage na konzultaci,ale po Vašich příspěvcích a chvály na p.doktora Vřeského zvažuji,jestli se neobjednat k němu. Prsa má krásná.a s tvarem jste spokojená?Myslíte,že jsou lepší než anatomy?Ještě jedna otázečka :-) mám 7 měs syna,myslíte že se zvládnu o něj postarat po operaci?Jde mi o to že ho musím zvednout z postýlky .Jinak bolest vydržím cokoliv :-),jen jestli ho můžu nosit.má 8 kilo. Promiňte za tolik otázek,ono je lepší to slyšet od někoho,kdo má zkušennost :-)
Opakovala bych se....vsechno to tam pisu....ne....ja bych se rozhodne minimalne dva tri tydny po operaci o syna nepostarala....zvladla jsem po tydnu vse...krome zvedani bremen..nejsem padavka,ale vaseho syna bych neunesla a uz vubec bych jej neprivinula na hrud: )<br />
Co se tyce implantatu nejsem lekar...doktor Vresky premeril, rekl co udela a me ani nenapadlo polemizovat o tom zda to chci jinak....videla jsem jeho praci na vice zenach a vzdu jedna s hvezdou:takze o tom opravdu s odbornikem nediskutuji....pojd nemate ve vami vybraneho lekare absolutni duveru, nema to podle mne smysl.Ja jsem ho par let sledovala a vyber byl naprosto jasny......nebyla jsem ani u nikoho jineho na konzultaci.Byla to proste trefa do cerneho: )<br />
Jinak se klidne ptejte....
Aha,tak to bude doma potom sranda :-D .Na operaci určitě chci jít,to jsem rozhodnuta na 100%,nechci ty mé...po těhotenství.. fuj :-D . Je toho na netu tolik,že jen čtu a prohlížím fotky. Abych se rozhodla správně .děkuji i tak jste hodně pomohla :-)
Michaelo znovu se ptam....proc v ME diskusi jsou na pocatku 4 fotografie....pritom jen ta prvni jsou ma prsa????Jak se v tom maji pak nove prichozi orientovat???Takze:nesouhlasim s tim....bud ty fotky vymazte vsechny nebo tam nechtel jen tu moji!!!!Dekuji
Mate je hezky u sebe,to já je mám zase více od sebe.:-((
Ahoj Mohla bych se zeptat jestli to hodně bolí přes bradavku? A můžu se zeptat na cenu? Máte to moc hezké všechny ženy, které tady teď přidaly fotku..teda koukám, jdu na konzultaci v úterý k panu doktorovi. Tak jsem zvědavá. :)
Máte moc krásná prsa. Chystám se také na augmentaci, také bych chtěla anatomické mentory ... máte to pod sval nebo částečně pod sval a pod žlázu?
Takový asi hloupý dotaz, nevadí vám prsa při sportu? Manžel si myslí, když budu mít větší prsa, než mám teď, bude mi to vadit při sportování. Děkuji za odpovědi. Lucie
56 000 a 700.....to je siiilenstvi....nebo ne????
prave se toho strasne bojim..on rekl ze by se vubec nedal dat i vic.-)))tak ja ted mam jednicky povadle po dvou detech a zhubnuti 40kg.-))a on by to chtel vyplnit a prej by se vubec nebal dat vic jak 700 ale tim ze nemam nic se hrozne bojim.-))
Taky bych ráda prkně poprsí ale jak píšete, mám obavy , že budou moc velké.. Po dvou dětech a při váze 56kg..
presne...o velikost by neslo...klidne bych rada jeste o krapitek vetsi...ale provesuji se....chapu,ze chce puvodni prsa vyplnit...ale nebyla by pak lepsi modelace s augmentaci????
..no když jsem byla u jiného mudr tak chtěl mi dat max 360 s tim ze mi udela i modelaci ...ale to se zase bojim at nejsou male...ale zase 700ml.-)))a prosim vy jste mela nejake prsa před plastikou?ME PAN DOKTOR VRESKY REKL 65.000KC ALE ME KAMARADKY KOLEM VSECHNY 56.000KC
Ano.Myslim ze vam to chce vycpat prominte ten vvyraz....kdyz vam chce dat 700 znamena To,ze mate hodne volnem kuze, ale ja myslim,ze modelace a mensi impose budou to prave. Prsa budou tezka,nakonec na modelaci ppujdete....ma kamoska mela stejny problem...a zmodeloval ji nejprve.Budete nestastna kdyz vam budou za dva roky viset...<br />
Ja mela docela pekne dvojky..<br />
..ale jen dvojky: )
a vy merite kolik?ja 178cm a 69kg ...a muzu vedet jakou velikost si budete davat?
to ja mam jednicky povadle.-)))mela jsem kdysi vel ctyri.-)))tak myslite ze mam jit radeji na 450ml a s modelaci??asi to nebude takovy zahul pro telo...myslite si ze muzu rict mudr ze mene jak 420 nehci..?
Samozrejme....kdyz budete chtit modelaci,tak impose pro byvale ctyrky rozhodne staci 450.I to je and hlavu,To mi verte.
a prosim jakou velikost podprsenky tedkom kupujete?no ten druhy mudr.co jsem u neho byla mi rekl ze je treba mit modelaci a ze by mi dal jen 360ml ale ja chci minimalne 420mltak bych chtela vedet zda-li si muzu rict ze chci minimalne 420
162cm a vůbec nevím jaký
Urcite modelace a reknete si.....ja mam pradlo Parfait 70h,jine pradlo 75 f-g....
Přemýšlela jsem o 450, jak sleduji, tak je to asi nejlepší velikost
Jukni do mě galerie mám 400cc s modelací Mentor,vysoký profil a udělalo mi to čtyřky vel.75E jsem spokojená ?
Pouze prvni foto ze 4 je moje.....proc tam jsou fotky jinych zen????
Rady, technická chybka, víme o ní - řešíme, dám ti vědět skrze soukromou zprávu, jakmile to bude upraveno. Díky za trpělivost, Míša.
dobrý den,tak jsem narazila na taková krásná prsa...tohle je snímek vašich prsou???strašně bych si přála taky takoé prsa...ale nemám odvahu strašně by mně zajímala cena a kde jste si je nechala dělat...vůbec ty prsa nevypadají že by nebyly přírodní....nevím možná mi neodepíšete ale byla bych ráda kdyba ano děkuji....
xxxxxbr />
Klidne mi napiste...odpovim...
Radu, Váš email jsem smazala, aby nedošlo k případnému zneužití, je lepší své osobní kontakty na internet nedávat. Můžete jej poslat soukromou zprávou.
Jasne... dekuji

Pro zákrok jsem se rozhodla okamžitě
Navštívila jsem paní doktorku Toriskovou na Formi clinic na konzultaci. Paní doktorka byla velice milá a vše mi podrobně vysvětlila a i klinika na mě působila velice dobře, že jsem se pro zákrok okamžitě rozhodla.