20. 10. 2018 · Aktualizováno: 17. 8. 2023

Recenze operace prsou MUDr. Paulis

30.8.2018 jsem podstoupila re-augmentaci prsou u pana doktora Paulise na klinice MedicoBeauty. Vse probehlo v naprostem poradku. Od prvni konzultace az po posledni prohlidku jsem se citila velmi dobre. Pan doktor je velmi prijemny, vstricny a navic vtipny :) Pece behem pobytu na klinice byla skvela, sestricky mile a pozorne. Ale co je nejdulezitejsi, ma prsa po operaci vypadaji naprosto uzasne! Urcite mohu kliniku i pana doktora vrele doporucit.

Dobry den, mohu se zeptat z jakeho duvodu jste sla na reaugmentaci? Dekuji Lucka
Dobry den Lucko. Mela jsem jiz cca deset let anatomicke implantaty, 245ml umistene pod svalem, rez vedeny z podprsni ryhy. Temer od zacatku se mi udelala velka, viditelna kapsulace ktera se postupem casu zhorsovala. Po case doslo i k pretoceni implantatu, takze vleze bylo videt, ze mi spicky implantatu nesedi na bradavce. Take se mi udelala na levem prsu "bublinka". Nejdrive byla znatelna jen na pohmat, casem i viditelna. Posledni trablik byla velka viditelnost zatnuti prsniho svalu a to tak, ze se mi prsa pri kazdem zatnuti rozestoupila od sebe (opravdu hodne) a na kazdem se objevil viditelny "pruh". <br />
Vymena byla za kulate, 355ml implantaty a umisteny je nyni mam pod zlazou. Je to ted neco uplne jineho.. Na dotek i na pohled mam prsa mnohem prirozenejsi a krasnejsi. I nove jizvy vypadaji mnohem lepe nez ty puvodni.
Tak to Vam moc preji, ze jste nyni spokojena. Ja doufam, ze mi vydrzi vice nez 10 let. Mohu se jeste zeptat, jakou znacku jste mela?
Jsem spokojena, moc. Vite, kdyby nedoslo k tem komplikacim, tak samotne implantaty by mi vydrzely urcite dele. Poskozene nijak nebyly. Znacka tech puvodnich byla Natrelle, ted mam Motiva.
Ja take doufam, ze nebudou nejake komlikace a budu si nova prsa jen a jen uzivat.
jasně, to je dobře, že jste spokojená :-), snad už teď bude všechno v pořádku, nevložila byste fotky?
Moc Vam to preji a drzim palce! :)
Verim, ze uz ano. Uz je to dva mesice od operace a vse je na jednicku :)<br />
Fotky bohuzel nemam. Ale zkusim se spojit s nekym z Medico a kdyztak je sem pridam.
díky, to by bylo super..
Odpoved sice pro Vas pozde, ale treba bude uzitecna nekomu dalsimu. Pet let pred re-augmentaci jsem byla na augmentaci u jineho doktora. Vzhledem k hubenosti a tomu, ze jsem hodne cvicila mi vybral 275ml implantaty anatomicke, vysoky profil a umisteni pod sval. Uz od zacatku mi ale delaly neplechu ve vystrihu. Kdyz jsem zatnula prsni svaly, tak mi kazdy utekl na jednu stranu, bylo to nehezke. Postupem casu u me doslo k nevelke kapsulaci (nic s cim by neslo byt, ale stvalo me to) a nakonec (po cca dvou letech) se mi jeden z implantatu pretocil (to jsem nevedela, jen jsem videla, ze kdyz lezim, tak mam vrcholek implanatatu jinde nez svou bradavku) Byla jsem na konzultaci u toho sveho pana doktora a ten mi rekl, ze mi klidne a zdarma udela reoperaci, ale ze si mysli, ze to dopadne stejne. Ze se kapsule proste delaji. Tak jsem do toho nesla a nechala to byt. Po par letech jsem sla na doporuceni k Dr.Paulisovi. Ten mi vysvetlil co je dle nej v neporadku a jeho navrh byl 385ml pod zlazu. Souhlasila jsem a ted mam uz druhy rok krasna, vetsi, na dotek velice prijemna prsa. Doslova super playboy kozy ? (pardon za ten vyraz).