Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 1. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Léčba akné, chemický peeling a výplň rtů

Stojí to za to

O lékaři

2 adresy v Jihomoravský kraj
Hodnocení:
Léčba akné, chemický peeling a výplň rtů

U paní doktorky jsem podstoupila výplň rtů a chemický peeling a z výsledků jsem nadšená. Rty jsou plnější a vypadají velmi přirozeně, po čtyřech sezeních chemického peelingu se mi pleť konečně zlepšila o 100 %. Paní doktorku mohu jen doporučit, je velmi milá a ochotná.

2

Komentáře (2)

Zdravím, můžu se zeptat kolik jste dala za rty? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, 1. výplň jsem podstoupila u paní doktorky v Medicomu v Brně, cenu si přesně nepamatuji, ale na webu mají ceník, případně napište dotaz, jsou velmi vstřícní a odpoví během pár hodin. Na podruhé jsem byla přímo ve vlastní ordinaci paní doktorky v Dermaconceptu a za RHA 3 jsem platila 6-7 tisíc, přesnou cenu opět naleznete přímo v ceníku na webu (záleží na druhu výplně).
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Epeel, chemický peeling

Rozhodla jsem se podstoupit epeel a chemický peeling kvůli problémům s akné po vysazení HA a následným jizvám. Viditelné změny šly vidět již po 1. ošetření (měla jsem 2 ošetření epeel a 2x chemický peeling), chemický peeling mi přijde jako...

Číst dál
Jak jednou zkusíte, musíte znovu

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená!!! Je opravdový profesionál s šikovnýma rukama a estetickým cítěním a zároveň milý a ochotný člověk, který vám poradí, co je pro vás nejlepší. Cca před rokem a půl jsem podstoupila ošetření frakčním...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.