Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Poděkování za krásné oči

Pacient: gregory

Brno

Provedl/a: MUDr. Lucie Thomas Kučerová v: Brno
MUDr. Lucie Thomas Kučerová

Zákrok: stojí to za to

Informuje: gregory. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: gregory o: MUDr. Lucie Thomas Kučerová

5.0

Poděkování za krásné oči

25. 5. 2017 · Aktualizováno: 28. 7. 2023

Ráda bych poděkovala paní doktorce Kučerové, která mi provedla operaci horních víček. Byla jsem spokojená s vysoce profesionálním přístupem lékařského personálu, který se na zákroku podílel.Paní doktorka je velice příjemná, lidská, všechno ohledně operace i následné péčemi velmi podrobně vysvětlila. S průběhem i výsledkem zákroku jsem velice spokojená a každému, kdo o operaci uvažuje, bych doporučila právě ji.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Seborea - padání vlasů

Dobrý den, již delší dobu trpím silnou seboreou ve vlasech a kolem uší. Po již zmařených pokusech strávených na kožní a hledání varianty, jsem se rozhodla oslovit soukromou kliniku. Bylo to mé nejlepší a zároveň nejlevnější rozhodnutí (všichni...

Číst dál
Botoxové injekce
Paní dr. Mrzenová byla velice příjemná, empatická. Botoxové injekce mi aplikovala jemně, bezbolestně a jen malé množství, aby mi zachovala přirozený vzhled obličeje. Výsledek je pěkný. Jsem spokojená.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína