Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

MUDr. Krejžková, úžasná paní doktorka

Stojí to za to
Průměrná cena: 8.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
operace očních víček, muž 50, ocenuji profesionální přístup, milá paní doktorka, pečlivě vše vysvětlila, precizně odvedla, krátká rekonvalescence, kdy stehy byly vyndány již po 5 dnech od zákroku. pouze doporučuji a vyzdvihuji vřelost a přístup paní doktorky Krejzkové, na kterou jsme dostali výborné recenze a neváhali tak dojet do pardubic až z havlíčkova brodu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

v Pardubicích manžel /(50) podstoupil v lednu 2023 u MUDr. Krejžkové zákrok na horních víčkách. paní doktorka je velice přívětivá, vše vysvětlí, po 5-ti dnech jel na vyndání stehů /mezitím doma ledoval/, po vyndání stehů už vše bylo o dost příjemnější, promázaval předepsanou mastí. po týdnu od zákroku šel do práce. zákrok byl bezbolestný, paní doktorka udělala tak krásné jemné stehy, že nebylo nic vidět. dnes manžel vůbec necítí únavu očí a ospalost tak jak tomu bylo dříve při převislých víčkách. plně doporučujeme, neváhejte.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.