Viditelné jizvy po operaci nosu

jaje

Operace probehla v roce 2002 v soukromem sanatoriu, byt v te dobe pan doktor pracoval ve Vinohradske nemocnici, ktera ovsem, dle jeho slov, pro operaci nemela kapacitu. Usoudil, ze plasticka operace mekkych tkani nelze ucinit vnitrkem nosu, ale pouze takto. Po zakroku rana zacala pod sadrovym krunyrem hnisat. Pan doktor mi jednou jizvu prebrousil a pak mi řekl, ze vic se s tim delat neda. Fakticky me vyprovodil s tim, ze po nem vic chtit nemohu. Do te doby jsem mela oblicej bez jizev. Nyni mam tuhle "ozdobu" uprostred obliceje..

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
andy

Když to vidim ,tak je mi to lito😕.Vim co to obnáší, přeji ať vám zrušení lékaři pomůžou👍.

Marťa

Je mi to líto, to je opravdu nepěkné. Měla jste se víc bránit a chtít nápravu. I za cenu soudu...

Hanka H.

Neznám Váš případ, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že bohužel na tvorbu jizev má mnohem větší podíl pacient a vlastní tělo.Věřím, že nerovnosti se dají vyřešit výplněmi případně bych se možna informovala o frakčním či jiném laseru.

Zobrazit odpovědi 4
Michaela

Hani, to není vůbec špatný nápad - vy do toho asi trochu vidíte, ne? Nebo vlastní zkušenost se špatným hojením?

Reakce na Michaela
Hanka H.

Přesně tak,špatné hojení. Tady co je ukázáno je ještě pěkná jizva. Proto do toho trošku vidím, snažím se hledat nové možnosti.

Reakce na Hanka H.
Michaela

Hani, nechceš nám o tom napsat v samostatné zkušenosti, takové jsou k nezaplacení, špatné hojení není nic ojedinělého, proot vědět, jak na to, co pomohlo vidět jizvu před a po, by bylo skvělé. Kdyby jsi chtěla zde je link:https://www.estheticon.cz/pridat-pribeh

Krásný den, Míša.

Reakce na Michaela
Hanka H.

Jednu jizvu mám rok (zlomená noha) ale bude se zase otevírat - odstraňovat šrouby a dlažku, takže nepovykládám, další mám po operaci prsou. Až na jizvy skutečně vyzraju, podelím se. Zatím bojujustejně jako tady autor příspěvku. Nezjrádnější je pak hlavně fakt, že na každého funguje něco jiného, má jiný problém. Mi se jizvy hojí do keloidu bohužel.

Dobrý den, každý chirurg a většina…

MUDr. Svatopluk Svoboda

Dobrý den, každý chirurg a většina pacientů dobře ví, že operovat zcela bez jizev nejde.
Stejně tak je obecně známé, že tvorba jizev je velmi individuální záležitostí, každý se hojí trochu jinak. A odstranění jizev tak, aby nebyly vůbec patrné, také není možné. Je mi líto, ale opravdu si po 15 letech nedokážu vzpomenout, z jakého důvodu byla operace provedena právě tímto způsobem, ale jistě k tomu nějaký důvod byl a jistě jste byla upozorněna, že v místě operačního řezu jizva docela určitě bude. Jistě se nejednalo o estetickou operaci, ale o řešení zdravotního problému?
Velmi mě mrzí, že jste nespokojená, ale jsem si jist, že jsme, tak jako vždy, udělali všechno pro to, aby výsledek operace byl dobrý.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
jaje

Podotýkám, že se jednalo o estetickou operaci, za kterou jsem samozřejmě zaplatila.

fotky

jaje

fotky

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Maruska

jaje a co to bylo teda za operaci? Jaký problém jste řešila?

Zobrazit odpověď
jaje

Marusko, plasticka operace - zmenseni nosu - pouze mekkych tkani.

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Další podobná doporučení
Úžasný nos - krásný profil
Operace nosu (Rhinoplastika)
  Spokojený/á
Jsem měsíc po operaci a jsem maximálně spokojená! Pan doktor je opravdu skvělý člověk a operatér, doporučuji ho všem. Změnilo mi to život a lituji jen toho, že jsem operaci nepodstoupila dřív.   Více 
Adela
Operace nosu (Rhinoplastika)
  Spokojený/á
Jmenuji se Adéla, je mi 23 let a rozhodla jsem se pro operaci nosu - rinoplastiku.Můj problém začal, když mi bylo 11 let a měla jsem malou nehodu na koupališti - nos jsem si tehdy zlomila. Od té... Více 
Doktor ve Vašem okolí