Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 9. 2017 · Aktualizováno: 19. 8. 2020

Viditelné jizvy po operaci nosu

Nestojí to za to
Průměrná cena: 20.000 Kč

O lékaři

MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Operace probehla v roce 2002 v soukromem sanatoriu, byt v te dobe pan doktor pracoval ve Vinohradske nemocnici, ktera ovsem, dle jeho slov, pro operaci nemela kapacitu. Usoudil, ze plasticka operace mekkych tkani nelze ucinit vnitrkem nosu, ale pouze takto. Po zakroku rana zacala pod sadrovym krunyrem hnisat. Pan doktor mi jednou jizvu prebrousil a pak mi řekl, ze vic se s tim delat neda. Fakticky me vyprovodil s tim, ze po nem vic chtit nemohu. Do te doby jsem mela oblicej bez jizev. Nyni mam tuhle "ozdobu" uprostred obliceje..

13

Komentářů (13)

Dobrý den,

každý chirurg a většina pacientů dobře ví, že operovat zcela bez jizev nejde.
Stejně tak je obecně známé, že tvorba jizev je velmi individuální záležitostí, každý se hojí trochu jinak. A odstranění jizev tak, aby nebyly vůbec patrné, také není možné. Je mi líto, ale opravdu si po 15 letech nedokážu vzpomenout, z jakého důvodu byla operace provedena právě tímto způsobem, ale jistě k tomu nějaký důvod byl a jistě jste byla upozorněna, že v místě operačního řezu jizva docela určitě bude. Jistě se nejednalo o estetickou operaci, ale o řešení zdravotního problému?

Velmi mě mrzí, že jste nespokojená, ale jsem si jist, že jsme, tak jako vždy, udělali všechno pro to, aby výsledek operace byl dobrý.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace nosu - super výsledek

V prosinci 2018 jsem byla na operaci nosu a za me super vysledek....Jedine co me vadilo tak stehy na ktere se zapomelo.....takze po mesici to bylo celkem neprijemne.....a to jsem si jeste postupne dovytahovala sama. Zrovna ted pet mesicu po...

Číst dál
3. operace nosu, konečně spokojenost

Velká spokojenost. Byla to moje třetí operace nosu. První dvě bohužel nedopadly moc dobře, po druhé (otevřené operaci) jsem měla nos opravdu velmi deformovaný. Po 17 letech jsem se dostala k docentu Válkovi a dnes mi sundal sádru. Konečně mám...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.