Lékařské centrum zdraví a estetické péče LÁZNĚ

Lékařské centrum zdraví a estetické péče LÁZNĚ

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Nádražní 203, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Lékařské centrum zdraví a estetické péče LÁZNĚ
Lékařské centrum zdraví a estetické péče LÁZNĚ
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Poskytujeme služby z oblasti: praktický lékař pro dospělé, závodní péče, urologie, dermatologie, estetická a korektivní dermatologie, plastická chirurgie, lymfologie a lymfoterapie, podologie a lékařská kosmetika.

Specializujeme se na dermatologickou korektivní chirurgii.

Na odstraňování mateřských znamének včetně jejich histologického vyšetření klasickou excizí (vyříznutím útvarů) - ze zdravotní indikace je péče hrazena zdravotními pojišťovnami. 

Na odstraňování drobných kožních útvarů, cyst, milií, žilek a dalších estetických nedokonalostí pleti radiofrekvenčním elektrochirurgickým přístrojem.

Na odstraňování drobných kožních útvarů - operačním CO2 laserem, Frakční CO2 laser používáme pro omlazení /rejuvenizaci kůže obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, odstranění pigmentových skvrn nebo stařeckých veruk. Korekce vrásek výplňovými materiály a kyselinou hyaluronovou. Aplikace botulotoxinu A /Dysport/ do mimických vrásek obličeje, krku, omezení nadměrného pocení podpaží, dlaní nebo plosek nohou

Výkony lékařské kosmetiky:

Chemický peeling v kombinaci s intenzivním červeným světlem - k zesílení účinku peelingu, intenzivní červené a modré světlo, HydraFacial - neinvazivní rejuvenace (celkové omlazení) pleti nové generace - Máme jediný přístroj v Brně, kompletní lékařsko-kosmetické ošetření pleti, Dermaroller - kolagenová indukční terapie pro vyhlazenou a vyživenou pleť, Karboxyterapie - aplikace CO2 do svalů, tuku, podkoží a samotné kůže C.D.T. EVOLUTION CARBOMED - jediný přístroj v Brně, diamantová mikrodermabraze kůže, aplikace nejrůznějších pleťových masek a vypínacích sér, aplikace a prodej kvalitních kosmetických přípravků firem Neostrata, LaRoche, Vichy, Avene a dalších, nejrůznější kosmetické zákroky prováděné naší kvalifikovanou zdravotní sestrou či kosmetičkou, profesionální kosmetologická poradna - správná péče o pleť, vhodný výběr kosmetiky, diagnostika pleti atd.

Další kosmetické služby: HydraFacial, BASIC, SILVER, GOLD, Lash a brow lifting – tvarování vlastních řas. EpilaceIPL – přístrojová epilace. 

Barvení: Barvení řas, Barvení obočí, Úprava a barvení obočí.

Depilace vosky lycon, Konzultace - diagnostika plet + doporučení péče 30 min. Podologie na základní podologické ošetření, laserové ošetření nehtu, Dermaroller/Dermapen – ošetření včetně séra, Mezoterapie – aplikace vitaminových mezoterapeutických směsí, oligopeptidů (obličej, kštice), Plazmaterapie, Augmentace,

Kožní výplně, Skinbooster, Aplikace botulotoxinu A,  Mezonitě - 3Dliftingové nitě, Double needle  - obnovení kontur dolní čelisti,  Facecounturing, 3D lifting - kombinace kyseliny hyaluronové a mezonití, Jehličková radiofrekvence, Obličej, Obličej + dekolt a dekolt. 

Vedoucí lékař centra je MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., MBA.  Atestace, specializovaná způsobilost a licence ČLK z oborů: všeobecný praktický lékař (2001), dermatovenerolog (2003) a korektivní dermatolog (2007). 

MUDr. Pavel Trojan. Atestace, specializovaná způsobilost a licence ČLK z oboru urologie. Praxe: nemocnice Jihlava, nemocnice Boskovice, FNUSA Pekařská

MUDr. Zuzana Veselá, Ph.D. - dermatovenerologie, estetická medicína

MUDr. Eva Březinová, Ph.D. - dermatovenerologie, estetická medicína

MUDr. Gabriela Fasorová - dermatovenerologie

MUDr. Zuzana Kováčová - Majerová, FEBU - urologie

MUDr. Josef Zemek - praktický lékař

MUDr. Marie Bursová - praktický lékař

MUDr. Gabriela Komínková - praktický lékař

MUDr. Vendula Broulíková -  dermatovenerologie

Zkušenosti:

  • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština
  • Angličtina

Ordinační hodiny:

  • Pondělí 7:00 15:00 Úterý 7:00 18:00 Středa 7:00 17:00 Čtvrtek 7:00 18:00 Pátek 7:00 15:00

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • V hotovosti

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

I pro mě je tohle jedna z prvních recenzi. Jsem velice ráda, že jsem se k paní doktorce dostala, protože paní doktorka je pro mě nejen opravdový lékař, ale člověk, kterého si nesmírně vážím. Před třemi měsíci jsem byla na aplikaci výplně do nosoretní...Číst dál

Lékaři z pracoviště

MUDr. Petra Trojanová Ph.D., MBA

MUDr. Petra Trojanová Ph.D., MBA

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.