Informace o ceně plastika nosu (rhinoplastika)

28 878 Kč
průměr
96
odborníků
Plastika nosu (Rhinoplastika) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 20 000 Kč 29 743 Kč 37 000 Kč
Cena v Hradec Králové 20 000 Kč 25 671 Kč 30 000 Kč
Cena v Plzeň 21 500 Kč 30 125 Kč 37 000 Kč
Cena v Ostrava 25 000 Kč 28 450 Kč 35 000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 25 000 Kč 25 000 Kč 25 000 Kč
Cena v Brno 23 000 Kč 31 845 Kč 37 000 Kč
Cena v Olomouc 25 000 Kč 27 750 Kč 35 000 Kč
Cena v Karlovy Vary 28 500 Kč 31 500 Kč 34 500 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 20000 - 21 657 Kč
7 Zkušenosti
Průměrná cena 21 658 Kč - 36 097 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 36 098 Kč - 37 000 Kč
8 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Rhinoplastika velkého nosu LeraV · 9 zář 2020

Dobrý den, vážně uvažuji o plastické operaci nosu. Je mi 20 let, nos je v mém obličeji opravdu velmi dominantní, velký, dlouhý a špičatý. Měla bych dotaz na zde přítomné odborníky, jak rozsáhlá operace by v mém případě musela být, abych dosáhla co nejbližší podoby výsledku jako na fotografii, a v jakém rozmezí by se mohla pohybovat cena za tento zákrok. Děkuji Vám za všechny připomínky a případné rady.

Dobrý den, abychom se mohli přesně vyjádřit, je nutná osobní konzultace. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE. S pozdravem MUDr. Jiří Borský, Ph.D. Klinkka YES VISAGE

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, obracím se s žádostí o radu. Byla jsem na 2 konzultacích různých klinik, týkající se plastiky nosu (jakákoli změna vítána ať už velká rhinoplastika, či jen drobná úprava). Operace mi nebyla doporučena z důvodu již přítomného metacrillu, který byl aplikován před lety. Jeden operatér tuto látku vůbec neznal, druhý ano a uvedl, že v podstatě operace není možná...ráda bych věděla váš názor na tuto látku. Při tehdejší aplikaci jsem byla upozorněna, že se dá vyndat v případě zájmu. A určitě jsem nebyla upozorněna na riziko zánětlivosti, které metacrill může způsobovat. Prosím o váš názor. Děkuji velice

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Jen tak odhadem si troufám říci, že aplikovaný materiál může brzdit prokrvení kůže nad ním a vzhledem k tomu, že se kůže nosu prakticky v celém rozsahu zvedá, je zde riziko, že může vypadnout kus kůže. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

7 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, mám jen dotaz. V roce 2018 jsem měla autonehodu (udeřila jsem se o palubní desku) od té doby mám na svém nosu bouli která mě bolí, občas je červená a oteklá. Nedá se na ní sáhnout. (Je na pravé straně na hřbetu nosu) Celkově se mi špatně dýchá. Při pohledu ze strany není vidět. Příkládám fotografii kde se boule nachází. Nemohu na nose nosit brýle. Je nějaká možnost operace? Zajímala by mě předběžná cena. Jsem studentka (operaci bych plánovala do 4 měsíců. Předem moc děkuji za odpověď a za Váš čas P.

na profilu boule není příliš vidět, po 2 letech by otok neměl být výrazný, stejně tak se nedá vyjádřit k dýchání, měla byste zajít na orl a pak se s nálezem zajímat o operaci třeba i na plastické chirurgii, stav po úrazu může mít léčbu hrazenou ze ZP, hezký den prof dušková

3 odpovědi číst dál
Zúžení nosu - orientační cena ondrapetruska · 14 dub 2020

Dobrý den, rád bych se zeptal, na kolik by tak orientačně vyšlo celkové zúžení mého nosu a o jak náročnou operaci by se jednalo? Děkuji.

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Orientační cena všeobecně je 40-45 tis. Výkon lze provést i v lokální anestesii. Zdraví Dr. Tomášek

6 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O PLASTIKA NOSU (RHINOPLASTIKA)

Zmena celkového tvaru nosa
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať (asi tú táto otázka bola často, ale predsa), či sa dá v 1 operácii nos...
Ivka119437
Poslední komentář: 10 zář 2012 ·
0
Změna délky nosu od sundání sadry
Mám po reoperaci nosu. Po 1. operaci byl nos dlouhý, špička zepředu široká a hrbolatý. Po reoperaci v den...
Snehurka7
Poslední komentář: 21 srp 2020 ·
1
Cvičení po rhinoplastice
Prosím Vás, za aku dobu od celkovej rhinoplastiky otvorenou metódou je možné opäť športovať? Beh, posilka,...
gabrieladubska786611
Poslední komentář: 3 srp 2020 ·
1

Nabídky týkající se Plastika nosu (Rhinoplastika)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Plastika nosu (Rhinoplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Plastika nosu (Rhinoplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

V kvetnu jsem podstoupila celkovou rhinoplastiku nosu. Nos byl 14 dni v sadre coz bylo trochu otravne, clovek je omezen na spani na zadech, porad se hlida aby sadra drzela kde ma atd, ale dalo se zvladnout. Po sundani sadry byl mensi sok, nos byl “az prilis dokonaly” , uzky, prsacek, ale za par dnu se vse srovnalo k memu konecnemu spokojeni . Pan docent mi snizil a obrousil jak kostenou tak chrupavcitou cast, nos zuzil. Jsem vazne spokojena a konecne se rada divam do zrcadla z profilu a fotim se ze vsech stran, za coz jsem se drive stydela, a vyhybala se ve spolecnosti nataceni na stranu ... Dulezite jsou masaze, delam co nejcasteji si vzpomenu. Jinak nos oteka a dela se z nej bambulka. Pan docent toho moc nenamluvi ale je profesional co vi co dela. Celou noc nam byla k dispozici lekarka, ktera nam dala veskerou peci. Za me 1* a velmi dekuji za novy krasny nos !

Cena 40 000 Kč

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat panu doktorovi Ondrejkovi za operaci nosu. Dlouho jsem doktora vybírala a nakonec jsem vybrala toho nejlepšího ? Dnes jsem se vrátila z kliniky, kde mi po 8 dnech sundali sádru. A výsledek? Perfektní! Po operaci jsem stále čekala, kdy přijdou nějaké bolesti a ono nic ? bylo to takřka bezbolestné. Operace nosu byla ta nejlepší investice. Pro ty, kteří váhají - nebojte se, stojí to za to ? a pan doktor je skvělý, ještě jednou moc děkuji. Lucie

Cena 49 000 Kč

S výsledkem operace jsem nesmírně spokojená. Objednání, konzultace, zákrok i pobyt na klinice, jednani veškerého personálu bylo velmi profesionální a vstřícné. Podstoupila jsem plastiku tvrdé i měkké části nosu po 10letech od zlomení. Důvod byla spíše estetika než zdravotní potíže. První konzultace byla velmi rychlá ale věcná. Pan docent je velmi příjemný. Na zákrok jsem čekala pouze měsíc. Při zákroku nenastaly žádné komplikace. Sama jsem byla překvapená, že zákrok nebolí. Pobyt na klinice byl vzheldem k okolnostem velmi příjemný. Veškerý personál, se kterým jsem přišla do styku, byl velmi milý. Hojení bylo též v pořádku, všechny postupy a opatření mi byly vysvětleny. 2 týdny se sadrou a náplastmy sice nebylo nic příjemného vzheldem k letním měsícům, ale rozhodně to nebolelo. S výsledkem jsem naprosto spokojená a kliniku i pana docenta doporučuju vsema deseti.

Cena 40 Kč

Jsem půl roku po operaci a s výsledkem jsem velmi spokojená. Měla jsem výrazný orlí nos, takže změna, především z profilu, je neuvěřitelná. Pan doktor Urban je velmi milý a profesionální. Vše potřebné mi vysvětlil a byl velmi ochotný. Na konzultaci jsem se cítila velice dobře, což pro mě bylo důležité, aby mi doktor byl sympatický i po lidské stránce.

Cena 51 000 Kč

Měla jsem nos dlouhý s velkým hrbolem. Zepředu se stáčel k jedné straně a začala jsem pociťovat horší dýchání na jednu stranu. Po strašně dlouhé době jsem se rozhodla pro prof. Duškovou a ačkoliv jsem slyšela i názory typu arogantní paní atd., tak mně naopak sedla hned od začátku. Poprvé jsem si nechala odstranit hrbol, nos zkrátit a srovnat přepážku. Už po sundání sádry po 14 dnech jsem videla,ze se nos stáčí opět k té straně kde byl... Sice ne tolik, ale stáčel se, plus mi vylezl mini hrbolek. Nicméně jsem to přisuzovala otokům. Popravdě jsem cca 3 měsíce brečela, že jsem udělala velkou chybu. Nos jsem měla strašně dlouho oteklý, protože na operaci jsem šla v polovině května a přede mnou bylo pekelně teplé léto. A v teple nos na otoky velmi trpí, alespon můj. Nicméně po půl roce otoky opadly a já byla nadšená. Už mi nevadilo, že na mě někdo kouká z profilu, dýcháni bylo také lepší. Neskutečně mi to zvedlo sebevědomí. Na kontrole po půl roce mi profesorka sama nabídla reoperaci zdarma s tim, že dopiluje malý hrbolek a znovu nos srovná. A tak jsem do toho šla a moc se těším na výsledek. Veřím, že teď už se to srovnání definitivně povede. Nechtěla jsem žádný vyumělkovaný nos typu: chci se podobat té a té celebritě. Chtěla jsem to být pořád já, jen trochu jemnější. Prof. Dušková se naprosto trefila, nikdo z mých přátel si ničeho nevsiml, jen manžel když porovná fotky před a nyní, tak vidí obrovskou změnu zejména z profilu. Jinak co se týká ubytování a personálu.... Já si tu připadám spíš jako na dovolené. Všichni jsou moc milí a ochotní.

Cena 70 000 Kč