Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Laser, kosmetika, IPL, pleťová péče

Jsem po zákroku Nestojí to za to
eliska1
eliska1
Vytvořeno: 22. 8. 2017 · Aktualizováno: 23. 8. 2017
Příběh

Doposud NEJHORŠÍ zacházení s klientem a nejhorší péče co jsem kdy v Praze zažila. Na jednu danou hodinu bylo objednáno více klientek , paní mě strčila do kouta na křeslo a zapla laser na pleť, bez jakéhokoliv jiného ošetření pleti které mělo být v ceně, po dlouhém 20ti minutovém čekání kdy laser už se sám vypnul, paní stále nepřišla! a já čekala sama na recepci a paní dělala v druhé místnosti další klientku??? Musela jsem se bohužel sebrat a odejít svévolně domů, vyhozených 700 Kč vzduchem. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI TUTO KLINIKU na péči o pleť! OTŘESNÉ.!!!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 23. 8. 2017

eliško, píšete, že to byly vyhozené peníze? Když pominu chování, tak ani ta procedura nezabrala? Vidíte nějaký efekt? Jinak ze zákona není možné zobrazovat jména lékařů a klinik u negativních hodnoceních, pokud lékař či klinika s tím nedají souhlas - takoví lékaři a kliniky u nás mají status transparentního lékaře...Abyste si jméno mohli sdělit, můžete využít možnost soukromé zprávy, kde si s ostatními pacienty můžete říct cokoliv...snažíme se Vám dát nástroj, díky kterému se k informacím dá dostat.V případě, že bychom jméno lékaře publikovali a lékař se rozhodl podat trestní oznámení za pomluvu, tak zodpovědnost nenesete vy jako anonymní uživatel, ale my jako portál, který publikoval...Děkujeme za pochopení…

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.