Informace o ceně: Fotorejuvenace IPL

2.619 Kč
průměr
73
odborníků

IPL znamená intenzivní pulzní světlo. Jedná se o typ světelné terapie používané k léčbě vrásek, skvrn a nežádoucích chloupků na těle. Namísto jedné vlnové délky světla při ošetření laserem, IPL proniká první vrstvou kůže zvanou epidermis, což způsobí menší poškození vnějších vrstev kůže. Poškozená oblast z ošetření pod první vrstvou je poté odstraněna přirozenými mechanickými opravami těla, což vede k hladšímu a mladistvějšímu ​​vzhledu pokožky. V tkáni pigmentové vrstvy přeměňují světelnou energii na tepelnou, odstraňují tak skvrny a ničí vlasové folikuly. Ošetření IPL lze použít kdekoli na těle, ale nemusí být účinné v nerovných oblastech.

Fotorejuvenace IPL Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Olomouc 1.500 Kč 2.666 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 3.000 Kč 3.283 Kč 3.850 Kč
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 2.645 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Brno 1.500 Kč 2.762 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Znojmo 2.600 Kč 2.875 Kč 3.150 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.075 Kč 2.075 Kč 2.075 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 1.963 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 1.964 Kč - 3.273 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 3.274 Kč - 4.000 Kč
8 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) cena

Cena závisí na velikosti ošetřované oblasti a také na stavu problému, který léčíte. V průměru stojí IPL ošetření 2 600 Kč. Před zahájením procedury specialista na péči o pleť vyšetří Vaši pokožku a dá Vám vědět, jaké výsledky od ošetření IPL můžete očekávat. Vyšetření bývá zpoplatněné od 500 – 1 000 Kč. Před ošetřením daný odborník nejprve vyčistí ošetřovanou oblast. Poté Vám na pokožku nanese chladivý gel a aplikuje světelné impulsy na pokožku. Abyste dosáhli požadovaných výsledků, budete muset podstoupit 3 až 6 ošetření. Před dalším ošetřením by měla být měsíční pauza, aby se Vaše pokožka uzdravila. Odstranění chloupků vyžaduje 6 až 12 ošetření. Pokud jste velmi senzitivní na bolest, je možné před zákrokem konzultovat s lékařem znecitlivění pokožky, což zvýší konečnou cenu zákroku.

Co je zahrnuto v ceně ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)?

Cena zákroku obvykle nezahrnuje konzultaci a vstupní vyšetření. V ceně je zahrnut výkon lékaře a spotřebovaný materiál (chladivý gel). Některé kliniky nabízí výhodnější cenový balíček, který obsahuje několik ošetření. Specialista po konzultaci vyhotoví cenovou nabídku ošetřované partie.

Co může zvýšit cenu ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)?

Cenou hýbe především kvalita elektrické jehly a prestiž kliniky. Cenu ovlivňuje i kvalita IPL přístroje a prestiž kliniky. Pokud si ošetření vyžádá anestezii, za IPL ošetření budete muset zaplatit více. Cenu mohou zvýšit i vstupní testy, následné návštěvy nebo léky.

Ceny ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) v ČR

Průměrná cena klinik provádějících ošetření intenzivním pulsním světlem je v České republice kolem 2 600 Kč za jedno ošetření. Ceny se však pohybují od 1 500 – 4 000 Kč, velmi záleží na zvolené klinice a ošetřované oblasti. Cena ošetření se může lišit i počtem sezení. Návštěva kliniky pro kalkulaci je proto nezbytná. Existují další možnosti epilace a odstranění skvrn či jizev, Váš problém je vždy vhodné konzultovat s lékařem, který navrhne nejvhodnější postup léčby pro dosažení co nejlepších výsledků.

Je ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) hrazeno pojišťovnou?

Protože ošetření intenzivním pulsním světlem je považováno za kosmetický zákrok, zdravotní pojištění náklady nepokryje. Náklady zákroku si tak klient hradí sám v plné výši.

Je možné ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) na splátky?

Na většinu nákladnějších kosmetických ošetření lze využít možnost splátek. Některé kliniky nabízí klientům cenově výhodnější balíčky. Pokud klinika platbu na splátky neumožní, téměř vždy máme možnost půjčky mimo působnost kliniky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Opalování po ošetření IPL janicka86110304 · 20. 12. 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kontraindikace IPL světla - trvalá epilace. Co jsem takhle koukala na weby, tak jsem se dočetla, že není dobré když se po aplikaci opalujete. Jelikož pracujeme na stavbě baráčku jsem vystavěna slunečnímu záření každý den a pravidelně se mažu opalovacím krémem s faktorem 25 - daylong. Mám docela obavu, aby se mi i přesto neudělaly pigmentové skvrny na nohách, protože ty mám pořád venku. A další dotaz je takový, že ke konci sprna odlítáme na dovolenou na 15 dní do Egypta. Dovolená je již předem zaplacena a nestála malé peníze. Tak mám obavu ještě z toho, že tam to sluníčko bude prudší, tak zda se mi neudělají pigmentové skrvny i když se budu stále mazat. A zase si chci dovolenou nějakým způsobem užít. Mám z toho doopravdy obavu. Nerada bych měla na nohách nějaké skrvny. Proto Vás prosím o vyjádření k výše popsané situaci a radu, jak se mám zachovat na dovolené. Děkuji za Váš čas strávený nad mým dotazem Hezký den Jana

Vážená paní, po podstoupení trvalé epilace skutečně nesmíte vystavovat pokožku slunečnímu záření po dobu několika týdnů. Je nutné také používat krémy s ochranným faktorem ne menším než 50.

2 odpovědi číst dál
CO2 laser vs. erbiový laser Uzivatel · 19. 11. 2010

Chtěla bych si nechat ošetřit jizvy po neštovicích a akne lasrem.Který z výše uvedených lasrů jde víc do hloubky?Čtu dost negativních ohlasů,že ani po lasru jizvičky nezmizí.Proto bych chtěla zkusit část obličeje,ale tím lasrem,který jde nejvíc do hloubky,samozřejmě ale aby nehrozilo zjizvení.Pokud se jedná o spánky a tváře,jaká je cena? Děkuji

Dobrý den,oba dva lasery jdou do hloubky nutné a postačující ke korekci jizviček.Hloubka zákroku je limitní,aby nedocházelo ještě k výraznějšímu zjizvení.Důležitý je způsob zákroku a zkušenost.

3 odpovědi číst dál

Moc bych Vás poprosila o radu ohledně rozšířených pory.Mám je na celém nose i na tvářích.Zanáší se,vypadá to opravdu ošklivě - černé tečky.Hrozně mě tento problém trápí.Používám makeup Avene i kosmetiku Avene a Neostrata,ale výsledky moc nevidím.Jen snad že se mi nemastí plet.Dají se odstranit laserem?Je mi jedno cena,hlavně když to můj problé m odstraní či výrazně zlepší.Moc děkuji

Dobrý den, další možností je neinvazivní ošetření IPL technologií. S pozdravem MUDr.I.Bäumeltová, www.mlc-laser.com

3 odpovědi číst dál
atreyekvyr
Ipl-přístroj na rosaceu atreyekvyr · 27. 3. 2018

Dobrý den, mohla bych se zeptat, jaký přístroj s ipl je podle Vás nejlepší na rosaceu? Na realself mi bylo doporučeno buď max g ipl nebo přístroj Lumecca od inMode. Kde je prosím najdu tady u nás? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud zvolíte ošetření lékařským IPL ve zdravotnickém zařízení a nikoliv s kosmetickém salonu, pak jsou přístroje a výsledky s nimi srovnatelné. Na naší klinice disponujeme lékařským IPL Aurelia s americkou certifikací FDA. 1 ošetření celého obličeje vychází na 1 950 Kč, při předplacení 5 ošetření je sleva - 20%. Zdraví MUDr. Jana Vo ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU FOTOREJUVENACE IPL

IPL vs. peeling na pigmentové skvrny
Ráda bych podsoupila ošetření přístrojem IPL Anthelia - četla jsem, že po zákroku se pokožka sloupne, což...
Anonymní
Poslední komentář: 16. 6. 2011 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Fotorejuvenace IPL. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Katastrofa!

slun6150388

Převelice lituji rozhodnutí nechat se ošetřit touto odbornicí. Diamantový peeling zbrousil pleť příliš a narušené žilky pak byly ošetřeny laserem. Závěr: vznikly nejen fleky, ale i prohlubně v pleti. Takže pokud máte málo problémů, vyzkoušejte!

Cena 10.000 Kč

Byla jsem na výplních do hřbetů rukou u Dr.Záhořové. Jsem s výsledkem spokojená, zákrok se zdařil, ruce omládly. Paní doktorka je milá a vstřícná.

Cena 9.000 Kč

Doposud NEJHORŠÍ zacházení s klientem a nejhorší péče co jsem kdy v Praze zažila. Na jednu danou hodinu bylo objednáno více klientek , paní mě strčila do kouta na křeslo a zapla laser na pleť, bez jakéhokoliv jiného ošetření pleti které mělo být v ceně, po dlouhém 20ti minutovém čekání kdy laser už se sám vypnul, paní stále nepřišla! a já čekala sama na recepci a paní dělala v druhé místnosti další klientku??? Musela jsem se bohužel sebrat a odejít svévolně domů, vyhozených 700 Kč vzduchem. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI TUTO KLINIKU na péči o pleť! OTŘESNÉ.!!!

Cena 700 Kč