Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

3. 2. 2019 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Přirozené zvětšení prsou - fotky

Stojí to za to
Průměrná cena: 55.000 Kč
86624
86625
86626
86627

Hodnocení od Lulu1984:

Přirozené zvětšení prsou - fotky

Zdravím každého kdo se rozhoduje nad zvětšením svého poprsí. Bylo to me nejlepší rozhodnutí za skvělý bezchybný výsledek moc děkuji panu doktorovi Šormovi a celému jeho týmu v Pardubicích ? po domluvě vybráno motiva ergonomix full profil 335ml pod žlázu. Příkladam foto před a přesně tři měsíce po zákroku.

11

Komentářů (11)

Dobrý den, prsa vypadají naprosto přirozeně, super:-) Nejsou pod žlázou hmatatelná?Jak dlouho jste čekala na konzultaci a následně pak na zákrok? Panu doktorovi jsem psala email - dá se k němu takto objednat? Reaguje? Děkuji :-)
Odpovědět
Dobry den! Moc děkuji,mam z nich opravdu radost ? nejsou absolutně znát,zatim mi každý řekl ze by to vůbec nepoznal a to mi taky slo! Pan doktor je velice šikovný,psala jsem nejprve taky e-mail a bylo mi odpovezeno do tuhého dne a potom jsem se objednavala telefonicky. Na konzultaci jsem čekala cca měsíc a na zákrok jsem se objednavala tři měsíce po konzultaci (musela jsem cekat aby to byl opravdu rok od kojení) jinak by to slo urcite i dřív ?
Odpovědět
A vy jste psala přímo panu doktorovi nebo na nějaký info email? Píšete, že máte ergonomicky implantát, to znamená anatomicky? Když letité na zádech, tak ,, trčí,, jak dva kopce nebo ne? Omlouvám se, za kupu dotazů, ale byla jsem teď na konzultaci a byla mi doporučeny kulaté Mentor pod žlázu a já mám ohromný strach, že to budou ty nepřirozené dva balóny.. Četla jsem že když je implantát pod sval, tak to vypadá přirozeněji a to i anatomické více než kulaté ? Já si preju naprosto přirozená prsa, jen prostě větší než je mám, tak mám strach z viditelné umělosti ?
Odpovědět
Má tam být ležíte?
Odpovědět
A ještě celková cena prosím?
Odpovědět
V pohodě,jen se ptejte ? psala jsem přes estethicon přímo panu doktorovi! Ergonomicky je vlastně kulatý s fuknkci anatomického, takze kdyz leží je kulatý,avšak kdyz se postavíte stane se z nej kapkovity tvar tudíž vypada velmi přirozene navíc motiva je velmi mekka a v prsech ji vůbec necítím krasne reaguje jako přirozene prso, takze kdyz si lehnu na zada prsa se rozjedou do stran tak jako to u přírodních prsou bývá. Takze opravdu motivu ergonomix opravdu doporučuji ? celková cena 55000,-
Odpovědět
To bych přesně chtěla, aby to takhle bylo?? i ta cena je super.. Jak jste zvládla pooperační bolesti atd? Pana doktora tedy opravdu doporučíte?
Odpovědět
Tak mu mám zkusit napsat i tady myslíte?
Odpovědět
První noc byla nejhorší,pak uz se to lepšilo každým dnem a cca po třech dnech uz byla bolest minimální ? rozhodne to za to stalo a hned bych do toho šla znova ? pana doktora doporučuju stopro,opravdu si nemůžu na nic stěžovat a ty implantáty jsou taky skvělý ? klidne zkuste napsat i přes estethicon ?
Odpovědět
Kdy vás od konzultace vzal na řadu? A jak dlouho jste v nemocniční
Odpovědět
Po cca třech měsících. Jsem na rodičovské takze nemocenskou jsem řešit nemusela jen mi mamka pomáhala s malým první týden.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.