17. 10. 2018 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

40 let , recenze zvětšení prsou od A do Z, Havířov

Havířov
40 let , recenze zvětšení prsou od A do Z, Havířov

1.10.2018 jsem podstopila uvedený zákrok na klinice Primed Clinic v Havířově. Pan doktor Paciorek je velice milý a ochotný a odvedl skvělou práci. Už u první konzultace jsem se dozvěděla vše co jsem chtěla. Pan doktor vše vklidu a srozumitelně vysvětlil i nakreslil ?a získala jsem pocit důvěry, pocit ,že mu na vás jako klientovi či pacientovi záleží! Po zákroku bylo o mě velmi dobře postaráno, sestřičky milé a ochotné! Pro ty z vás, které váhají jestli jít nebo ne ,se pokusím vylíčit vše co vím, protože vím ,jak jsem pročítala recenze já a kolik jsem měla otázek a rozporuplných pocitů. Jsem pozitivní člověk takže jsem si nepřipouštěla žádné komplikace a těšila se na výsledek ?.Takže první den operace, (šla jsem o půl 6 v podvečer), jsem byla ztažená obvazy a měla pocit po probuzení jakoby mě tížil velký kámen na hrudi. Máte pocit jakoby jste byly ve svěráku, ale dýchat se dá normálně spíš do břicha než do prsou...spíše než prsa mě bolely záda mezi lopatkami z toho stáhnutí. A i když dostáváte léky proti bolesti a antibiotika, celou noc jsem nespala.Ne tak bolestí,ale spíše ,že nejsem zvyklá spát na zádech, a ono to jinak po zákroku nejde. A taky ty záda mě bolely. Hned ráno v 6 už mě pan doktor rozvázal a dal speciální podprsenku a stahující pás, který má za úkol zafixovat prsa. Obrovsky se vám uleví. Z každého prsu vám vede dren s bandaskami, což nebolí, jen je to nepříjemné je všude nosit s sebou. Hned den po operaci jsem odjela domů a následující den jela vytáhnout dreny. Taky nic hrozného, poradím, že při vytahování hluboce vydýchněte. Je to opravdu vteřina a jsou venku. Pak už doma bylo dobře. Ani jsem nebrala žádné léky proti bolesti! Jen ten jeden v nemocnici. A celková bolest prsou není ani tak bolest jako spíše pnutí. Máte pocit jakoby jste měly prsa hodně nalité mlékem a potřebovaly vykojit. Pořád takové pnutí nebo tlak v prsou, natahování kůže. Nevím jak to lépe přiblížit ? spaní jen na zádech, po sprchování dezinfikujete jizvy a nic samozřejmě nezvedat. Prsa jsou oteklá a stále se formují, tak se nelekejte, když se Vám budou zdát větší než jste chtěly, je to naprosto normální.A jinak já jsem se hned už v nemocnici sama zvedala z lůžka a došla si kam jsem potřebovala. Ani doma mi nikdo nemusel pomáhat z lůžka mě zvednout. Opravdu jsem byla schopná se o sebe postarat ve všech ohledech. Tak to je asi vše co mě napadá. Dnes 17 dní po operaci vše ok. Do práce jsem šla po 14 dnech. Stále mám stahující podprsenku i pás. Po měsíci od zákroku jdu na kontrolu a budu už moci odložit ten pás. A pan doktor je vždy na telefonu kdykoliv máte nějaké pochyby či dotaz! Tak snad jsem pomohla ? Hezký den Petra

Dobrý den.Máte pod sval nebo pod žlázu a jakou velikost? Taky jsem byla 6.3.2018 u Mudr. Paciorka a jsem spokojená :-)
Dobrý den, mám pod žlázu a uchyceno svalovou fascií. A 375ml kulaté mentory. A fakt super, jsem spokojená ?
Děkuji, já mám taky mentory 275 a 300 pouze pod žlázu. Měla jsem hodně své žlázy. Jsem půl roku po a zatím vše v pohodě.
To je dobře, taky doufám že vše bude pořád ok?
Chystám se za pár dnu k panu doktorovi sice na plastiku břicha ale i tak jsem ráda za Váš příspěvek. Taky trpím rozporuplnymi pocity tak aspoň vidim, že v tom nejsem sama.
Dobrý den můžu se zeptat jak dlouho jste měla to tnutí prsou a ten stahovací pás mám tak stáhli ze mě s toho bolí až žaludek já jsem teprve dva dny po operaci dneska mi vytáhli dreny
Pás jsem nosila asi 5 týdnu. Pak už mi dovolil normální podprsenku. Určitě si ten pas můžete povolit neměl by vás nikde tlačit. Pan doktor říkal, že si ho mám povolit, když mě to bude tlačit. Držím palečky .Každým dnem bude lépe. Za 5 dní jsem si už umyla i hlavu:-)
Děkuji moc za odpověď mě právě pan doktor říkal že to mám co nejvíc stáhnout aby mi to nevyjelo ale já jako umírám ?
To by jste se trápila stáhnout tak aby jste mohla normálně vše provozovat. Stejně pořád ležíte na zádech a nesmíte zvedat ruce. Ja jsem si někdy i lehla a sundala ho uplně. Každy den spoň na chvilku. to byla úleva :-) Ale až tak po týdnu až jsem se mohla okoupat.
Tak já jsem třetí den a už jsem se koupala mi včera jsem byla vytáhnout dreny to mi pan doktor řekl že ještě nemůžu ale dneska že už můžu tak dneska už jsem se vysprchovala
A ještě jsem se chtěla zeptat máte ty prsa pořád tak tvrdá? A taky jste je po operaci neměla tam kulaté jak by meli být?
Ano byly tvrdá dost dlouho postupně měkly asi 2 měsíce. Opadly otoky a úplně se změnily k lepšímu.
Dobrý den, jj byly tvrdší a byly jakoby do špičky, ale nebojte ony se změní, prsa si musí sednout? a ten pás jsem měla 4 týdny. Ale taky jsem si po týdnu pravidelného nošení na chvilky sundavala nebo povolovala. Pnutí jsem měla asi 10 dní.... A teď jsem 2 A půl měsíce po a jsou překrásné!!!?
Děkuji moc za odpovědi když už jste tak hodné a na vše mi odpovídáte tak co intimní život ? ? přece 6 týdnů by manžel zesilel ale zatím si to vůbec neumím představit ?
Muj manžel je velice tolerantní a spíš on měl strach o mě abych si neublížila při hojení prsou....to já jsem to navrhla a šlo to. Prostě jsem si je držela aby neskákaly ? a pak jsou přece i jiné způsoby...no nás to nijak neomezilo, spíš nás to ještě více sblížilo a ještě jsme se u toho i zasmáli ? nicméně mačkání prsou jsme odložili na později ale hlazení bylo povoleno hned, pokud to nebylo nepříjemné. Ale jako 6 týdnů to jako fakt nemusíte čekat....den ode dne bude líp...za týden budete mluvit jinak....a je to o tom páru, jak říkám manžel je úžasný, staral se o mě a pořád se ptal jak se cítím atd. Já měla to štěstí že jsem to snášela velice dobře ?

Měla jsem pocit jistoty

Augmentaci jsem podstoupila v dubnu 2015. Už na konzultaci jsem získala pocit naprosté jistoty a obavy, které jsem do té doby měla rázem zmizely. Těšila jsem se na výsledek. Implantáty, které pan doktor navrhoval byli přesně ty pravé, i když...