Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Z nulek mi pan doktor vykouzlil nádherná prsa

Jsem po zákroku Stojí to za to
danielka00
Danielka00
Havířov · Vytvořeno: 29. 8. 2020 · Aktualizováno: 30. 3. 2021

O lékaři

MUDr. Martin Paciorek
MUDr. Martin Paciorek Moravskoslezský kraj
Kontaktovat odborníka
Příběh

Již dlouho jsem nad tímto zákrokem přemýšlela, protože mi příroda nenadělila pěkná prsa, ale já jsem se chtěla cítit hezky a žensky. Koukala jsem se na výsledky mnoha klinik, ale pan doktor Paciorek mne okouzlil. Uz po první konzultaci jsem věděla, že všechno bude v pořádku a dokonalé. Pan doktor mi všechno vysvětlil a popsal. Opravdu odpověděl na jakýkoliv muj hloupý dotaz a proto si ho opravdu vážím. Celá moje zkušenost s Primed clinic byla výborná. Sestřičky se o nás moc hezky staraly, uspání na sále proběhlo naprosto v pořádku a výsledek momentálně po půl roce stojí za to. Po probuzení jsem myslela, že umírám :D Každopádně sestřičky pořád lítaly, pořád se ptaly, jestli něco nepotřebujeme, a po hladovce jsem měla nejlepší piškoty v mém životě :D

Jinak mám implantáty Mentor 500ml, profil moderate plus (střední vyšší), uložený dual plane (napůl pod sval, napůl pod žlázu).

S výsledkem jsem více než spokojená. Prsa na mně vypadají velice přirozeně a dokonce se dostávám do situace, kdy to člověk vubec nepozná, ale když mu to řeknu, tak se strašně diví, že vůbec nevypadají uměle :D Pan doktor je prostě kouzelník.

První tři fotky jsou po půl roce od zákroku a poslední foto je před ním.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

betta

· Liberec

· 30. 3. 2021

Velice podařený výsledek! S tou velikostí prsou před augmentací jsem na tom téměř stejně. Chystám se na zákrok za dva měsíce.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.