Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

29. 8. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Z nulek mi pan doktor vykouzlil nádherná prsa

Stojí to za to
Průměrná cena: 74.000 Kč

Již dlouho jsem nad tímto zákrokem přemýšlela, protože mi příroda nenadělila pěkná prsa, ale já jsem se chtěla cítit hezky a žensky. Koukala jsem se na výsledky mnoha klinik, ale pan doktor Paciorek mne okouzlil. Uz po první konzultaci jsem věděla, že všechno bude v pořádku a dokonalé. Pan doktor mi všechno vysvětlil a popsal. Opravdu odpověděl na jakýkoliv muj hloupý dotaz a proto si ho opravdu vážím. Celá moje zkušenost s Primed clinic byla výborná. Sestřičky se o nás moc hezky staraly, uspání na sále proběhlo naprosto v pořádku a výsledek momentálně po půl roce stojí za to. Po probuzení jsem myslela, že umírám :D Každopádně sestřičky pořád lítaly, pořád se ptaly, jestli něco nepotřebujeme, a po hladovce jsem měla nejlepší piškoty v mém životě :D

Jinak mám implantáty Mentor 500ml, profil moderate plus (střední vyšší), uložený dual plane (napůl pod sval, napůl pod žlázu).

S výsledkem jsem více než spokojená. Prsa na mně vypadají velice přirozeně a dokonce se dostávám do situace, kdy to člověk vubec nepozná, ale když mu to řeknu, tak se strašně diví, že vůbec nevypadají uměle :D Pan doktor je prostě kouzelník.

První tři fotky jsou po půl roce od zákroku a poslední foto je před ním.

7

Komentářů (7)

Ahoj Danielko!! 👋
máte opravdu super prsa a krásně k Vám padnou 🤩
Chtěla bych se zeptat podle čeho jste si vybírala implantáty? Dala jste na doporučení pana doktora nebo jste měla jasno?
Odpovědět
Děkuji!! Jelikož pro mě byl pan doktor jasná volba, tak jsem zvolila implantáty, které mi doporučil. Implantáty Mentor jsou dle mého jedna z nejlepších značek na trhu. Prsa jsou měkká, drží na místě a vypadají přesně tak, jak jsem chtěla. Jsem ráda, že jsem se takto rozhodla :)
Odpovědět
To máte pravdu!! Je to značka nejen vysoké kvality, ale jsou ideální i při požadavku přirozeného vzhledu poprsí. Vaše jsou naprosto úžasné
Odpovědět
Nádhera. Naprosto úžasný výsledek. Muselo se Vám neskutečně zvednout sebevědomí.
Odpovědět
Velice podařený výsledek! S tou velikostí prsou před augmentací jsem na tom téměř stejně. Chystám se na zákrok za dva měsíce.
Odpovědět
Budu moc držet palečky <3
Odpovědět
Uzasny!!!!!! Jsem na tom dost podobne, takze budu stastna, kdyz to dopadne jako u tebe.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.