Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Abdominoplastika a mamoplastika

Jsem po zákroku Stojí to za to
Pipeta
Kolín · Vytvořeno: 21. 1. 2021 · Aktualizováno: 27. 1. 2021

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Podstoupila jsem operace: abdominoplastiku, rozestup svalů,kýla, lyposukce beder a mamoplastiku prsou.Tyto plasiky jsem podstoupila po dvou těhotenstvích po kterých se mi tělo úplně změnilo. Pana Dr.Velikého můžu jen doporučit. Profesionální a milý přístup. Vše vysvětlili, poradili a vše se krásně hojí.

Příběh

Jsem maminka dvou dětí a možná by někdo řekl,že to k tomu i patří,že se tělo změní. Já jsem s prvním přibrala 38 kg povedlo se mi shodit 29kg s druhým těhotenstvím jsem přibrala 29 kg zpět.Pote jsem shodila 21 kg.I s pokusem o zacvičení svalů se nepovedlo.Takže zůstal rozestup svalů do toho kýla a samozřejmě převis kůže. Manžel mě měl rád a má takovou jaká jsem ,ale já byla nespokojená.Během svého mateřství jsem se najednou stala tou která nosí volné oblečení ,aby to vše nebylo vidět a jaký koliv zkoumavý pohled okolí mě znervóznil. O plavkách ani nemluvit.Dále prsa z původní vel.C jsem kupovala kojící G poté F.Hlavně takové aby to nevypadlo . Takže taky nic moc. Navštívila jsem pana Dr.Velikého a jeho ženu v Poděbradech na konzultaci .Tam mi bylo vše krásně vysvětleno a domluvili jsme se na termínech operací. První bylo břicho .Tomu předcházelo předoperační vyšetření u mého doktora a poté operace v Praze na luxusní klinice s profesionálním přístupem a usměvavým personálem. Převlékla jsem se do věcí, které mi tam byli připraveny a hurá na sál. Vše probíhalo jak má. Vše mi bylo postupně vysvětlováno. Péče po operaci také super.Predehřátá postel,stálá kontrola sestřiček a jakékoliv přání splněno.Po propustění z kliniky následovali kontroli v Poděbradech s prsama to stejné.Jsem moc spokojená a vytáhla jsem svá stará trička a jsem to zase já... Můžu jen doporučit všem ženám co se sebou nejsou spokojeni.Ano jsme mamči,ale i ženy a chceme se líbit a to hlavně sami sobě.A když jsme spokojené my jsou spokojení i ty o které se staráme. Takže za mě doporučuji...

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 27. 1. 2021

Dobrý den Pipeta!
Zcela s Vámi souhlasím. Nezáleží na tom jestli jsme mamky nebo ne, v první řadě jsme ženy a chceme se líbit. :) Chtěla jsem se zeptat zda jste s panem doktorem mluvila o možnosti podstoupit oba zákroky najednou? Nebo je to až moc velká zátěž pro tělo? A také jaký mezi jednotlivými operacemi časový rozestup. Moc děkuji za odpověď a za fotky, vypadáte super !!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.