Operace horních víček, 51 let, MUDr. Rashed

Monika.S

Moc bych chtěla poděkovat MUDr.Rashedovi, nikdy jsem se nesetkala s takovým přátelským přístupem a milou profesionální povahou. Vše mi bylo skvěle vysvětleno před i po zákroku. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Pan doktor je ve svém oboru opravdový profesionál a svou práci dělá s radostí. S výsledkem jsem velice spokojená a těším se na další návštěvu. :-)

Přikládám další fotografie: 1. fotografie…

Monika.S

Přikládám další fotografie:
1. fotografie je těsně po operaci
2. a 3. fotografie je po měsíci operace

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
eiram

Dobrý den, neměla jste problémy se zrakem po operaci? Čím jste mazala jizvy. Já jsem 4 týden po operaci, víčka stále napuchají a zrak se mi zhoršil hned po zákroku. Stále vidím dvojitě a rozmazaně
Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpovědi 3
Monika.S

Dobrý den, asi záleží jak komu se po operaci víčka hojí. Já jsem žádné velké problémy nezaznamenala. Po operaci jsem víčka napuchlá měla, ale to bylo normální. Doktor mi říkal, že normální doba hojení trvá až 3 měsíce, mne se víčka zahojila po měsíci, teď na tom byla moje kamarádka u stejného doktora a hojí se jí to taky hůře, ale jak říkám, záleží na každém člověku. Se zrakem žádné problémy nemám a moje kamarádka také nemá. Jizvy jsem si mazala občas Bepanthenem plus. Děkuji a přeji brzké zahojení. :-)

Reakce na Monika.S
eiram

Děkuji za odpověď. Je to asi individuální, každý to snáší jinak. Mě nejvíc vadí to zhoršení zraku a pozoruji, že jedno oko mám menší než druhé. Bohužel asi platí, že pacient "no name" má smůlu.

Reakce na eiram
MUDr. Tarek Rashed

Dobry den ,

Proc nechodíte na kontrolu u operatéra , ktery vas operoval , protoze vas neznám ani jsem vas neoperoval tak buhozel nemůžu vam poradit .

Hezky den vam preju .

MUDr. Tarek RASHED

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí