2. 1. 2019 · Aktualizováno: 7. 10. 2023

Podrobná recenze operace křečových žil

Podrobná recenze operace křečových žil

Zákrok jsem podstoupila u MUDr. M. Pirkla před třemi měsíci. Při první návštěvě a vyšetření mi pan doktor navrhl několik možností léčby a vysvětlil průběh zákroku a následné hojení. Zákrok včetně celkové přípravy trval asi hodinu v pohodové atmosféře. Po operaci jsem neměla modřiny v oblasti vpichů ani žádné následné komplikace. Vstřebaly se i některé metličkové žilky. Před třiceti lety jsem podstoupila klasickou operaci na druhé noze. V porovnání s tím je tento zákrok bezbolestný a bez následných jizev po řezu. Podstatné pro mne bylo, že probíhá bez narkózy. Oceňuji profesionální a přátelský přístup.

Odstranění křečových žil MUDr. Bureš
Mám tři dny po zákroku, takže výsledek zatím nemohu posoudit. Moje dosavadní zkušenost - velmi milý pan doktor i sestřička, díky jejich přístupu byla doba zákroku příjemně strávená, bez bolesti, opravdu jsem se obávala zcela zbytečně.