22. 2. 2019 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Recenze zmenšení prsou MUDr. Schwarzmannová

Recenze zmenšení prsou MUDr. Schwarzmannová

Opravdu obrovský DÍK paní doktorce Schwarzmannové !!! Dlouho jsem váhala s operací a až velké bolesti zad mě donutily. Teď trochu lituji, že jsem to neudělala dříve. Nejen, že bolesti ustoupily, ale navíc mohu sportovat pouze s jednou sportovní podprsenkou (dříve mi nestačily dvě ). Paní doktorka je opravdu profesionál, navíc velmi milá a pozitivní. Jizvy se také krásně zahojily a po půl roce nejsou téměř vidět. Ještě bych ráda pochválila celý personál Kliniky plastické chirurgie FNKV , který je rovněž profesionální a přátelský i příjemné prostředí kliniky. Moc Vám všem děkuji a kdyby cokoliv, vím, kam půjdu.

Redukční mammaplastika

Měla jsem velké problémy se zády, a za poslední 8 roků se mě moc zvětšily prsa. Po dlouhém váháni jsem se rozhodla pro zákrok na zmenšení prsou ( 90FF). Vybrala jsem kliniku SANUS, libila se mně recenze jedné pacientky - Zmenšeni prsou jako...