1. 7. 2020 · Aktualizováno: 19. 9. 2023

Modelace prsou včetně redukce, plastika horních víček - recenze

Modelace prsou včetně redukce, plastika horních víček - recenze

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat MUDr. Pachmanovi za vynikající práci. Pan doktor mi provedl v květnu tohoto roku operaci horních víček a hlavně redukci prsů o několik čísel. Po zmenšení prsů se mě neskutečně ulevilo, jak po fyzické tak především po psychické stránce. Jsem z nových prsů nadšená. Splnil se mi životní sen, nyní jsem necelé 2 měsíce po operaci. Hojení probíhá skvěle, jizvy blednou, výsledek je fantastický. Já Vám za to všechno pane doktore moc a moc děkuji. Chválím Vás všem, kdo si mé proměny všiml a vřele Vás doporučuji dál. Samozřejmě nesmím zapomenout na celý skvělý personál kliniky Medicom (recepční, sestřičky). Byla jsem u Vás maximálně spokojená a ještě jednou děkuji za vynikající práci a přístup. Vaše spokojená klientka IG

Naprostá spokojenost (MUDr. Kloud)
Naprostá spokojenost. Jak je pan MUDr. Kloud výborný jsem si ještě více uvědomila při porovnání mých zkušeností a zkušeností mých známých s jinými lékaři. Je tak dobrý, že si na něj musíte počkat, ale stojí to za to. Doporučuji na 100%!