31. 3. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze 7 týdnů po augmentaci prsou

Recenze 7 týdnů po augmentaci prsou

Dnes je to na den 7 týdnů, kdy jsem podstoupila augmentaci na klinice Sanus v Hradci Králové u pana doktora MUDr. Roberta Čápa, Ph.D. Kliniku i pana doktora můžu vřele doporučit. Co se týká implantátů, pročetla jsem asi milion diskuzí a článků na netu a rozhodovala jsem se mezi Mentorem a Motivou. Po první konzultaci u pana doktora jsme se dohodli na Mentoru, protože klinika přednostně nabízí tuto značku. Nicméně jsem hledala informace dál a kontaktovala slečnu Katku Hubálkovou přímo z Motivy, která ví o augmentaci snad vše od A-Z a kterou můžu taktéž vřele doporučit. Po rozhovoru s ní jsem si zašla ještě na jednu konzultaci a poprosila pana doktora, aby mi ukázal a řekl víc o impl. Motiva. Jakmile jsem je držela v ruce, měla jsem jasno. Perfektně měkké a poddajné, zároveň úžasné zdrav. výsledky. Už dva měsíce jsem hrdou majitelkou impl. Motiva ergonomix 360 ml, demi profil, které mi z ničeho vytvořily naprosto úžasná a přirozená Céčka.

Komentář (1)

Dobrý den, máte implantáty vložené pod sval nebo pod žlázu?<br />
Děkuji

Pro zákrok jsem se rozhodla okamžitě
Navštívila jsem paní doktorku Toriskovou na Formi clinic na konzultaci. Paní doktorka byla velice milá a vše mi podrobně vysvětlila a i klinika na mě působila velice dobře, že jsem se pro zákrok okamžitě rozhodla.
Přístup doktorky byl perfektní

Zákrok jsem postoupila v srpnu po měsíčním plánování. Přístup paní doktorky byl perfektní a zákrok taktéž.Zákrok byl trochu neprijemny,ale nic co by se nedalo vydržet a hlavni bylo,ze me nic nebolelo.Během zvětšování jsem se mohla chodit divát...