MUDr. Daneš Raška

MUDr. Daneš Raška

Žádné recenze
Ohodnotit
Lesní 511, Třinec, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Daneš Raška
MUDr. Daneš Raška
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Daneš Raška je člen výboru odborné společnosti plastické chirurgie. Praxi v oboru plastické chirurgie má od roku 1984. Své profesi se věnuje na privátní plastické a kosmetické klinice v Třinci. Pro jedinečné a šetrné metody se za ním na kliniky sjíždějí klienti z celé České republiky i ze zahraničí.

MUDr. Daneš Raška je jedním ze zakladatelů kliniky plastické a kosmetické chirurgie v Třinci. Pacoviště patří mezi nejstarší privátní kliniky s tímto zaměřením v České republice. Poprvé se dveře plastické a kosmetické chirurgie otevřely v roce 1993.

Pro klienty jsou tu k dispozici dva plastičtí chirurgové. Jedním je MUDr. Daneš Raška a druhým MUDr. Jiří Palkovský. Druhý jmenovaný se věnuje plastické chirurgii od roku 1989. Současně se o klienty starají dvě odborné sestry.

Tým je v tomto složení už od samého začátku. Soudržnost týmu je vidět na celkové náladě na pracovišti, kterou potvrzují i spokojení pacient. Na klinice v Třinci bylo registrováno přes 20 tisíc klientů.

Pracoviště nabízí jednodenní nebo ambulantní zákroky. Spektrum operačních zákroků je opravdu široké. Specializují se na laserové operace a z invazivních zákroků je to pak operace víček, plastika čela, tváří, ušních boltců, plastika nosů a rtů. V nabídce nechybí ani plastika prsou (zmenšení, modelace, zvětšení prsou.) Věnují se také vybraným operacím rukou (karpální tunely) a také poúrazovým stavům. Dále jsou tu možné podstoupit i injekční výplně a omlazující zákroky estetické chirurgie.

Klinika v Třinci je jediným pracovištěm plastické chirurgie, které k větším operacím na trupu a končetinách používá více jak 10 let epidurální anestezii. Tento způsob anestezie umožňuje podstoupit zákroky i lidem, kteří ze zdravotních důvodů nemůžou dostat celkovou anestezii.

Klinika se nachází v Třinci na Starém Městě.

Ceny

Ceny zákroků se pohybují spíše ve spodní hranici cen pracovišť v České republice.

Konzultace

Na konzultace je vždy nutné se dobředu objednat.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Reference MUDr. Fahoun
Odpověď odborníka · 25. 2. 2009

Vážená, pokud máte to štěstí, že jste objednána k zákroku k MUDr.Fahounovi,nepožadujte fotky. Ukázky dobrých výsledků od jiných operatérů jsou na internetu stovky. Za něj mluví jeho jméno. Pokud někdo z plastických chirurgů má po oper. nosu...

Číst dál
Liposukce a wobenzym
Odpověď odborníka · 1. 12. 2008

Na rozdíl od pana doktora Remeše, je podle mých zkušeností lepší užívat enzymatické preparáty po plastických operacích až tak 3-4dny po zákroku.Při užívání před opearcí je reálné, že budete mít větší modřiny,než ti, kteří takovéto preparáty...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.