Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

17. 3. 2017 · Aktualizováno: 7. 10. 2023

15.3.2017 jsem podstoupila Augumentaci prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 59.000 Kč
19170
19171
19168
19169

O lékaři

Havířov
Hodnocení:
15.3.2017 jsem podstoupila Augumentaci prsou

15.3.2017 jsem podstoupila Augumentaci prsou.Jsem třetí den po operaci a kdybych nemela zavedeny dreny ,tak ani nevím , že mě operovali.Prsa po operaci nebolely a nebolí do dnes.Pooperační stav byl úplně v pohodě.Píšu to hlavně proto,aby jste se nebáli.Já se snažila myslet celou dobu,jen na ty pěkné prsa,které pak budu mít a nepřipouštěla jsem si,že by se něco mohlo stát.A to mám 2 malé děti.Tak si myslím,že to mi pomohlo,abych se cítila dobře,nebát se :-) . Chtěla bych poděkovat p.primáři za skvělý přístup a celému personálu,který byl velmi lidský,chápavý a usměvavý,což bylo supr.Dnes jdu vytahovat dreny,tak se těším.Budu sem přidávat,jak se cítím dál.Aby to pomohlo i některé z Vás jako mě.Za mě určitě doporučuji,je to můj splněný sen...

17

Komentářů (17)

Ahojky též jsem byla ve středu na augmentaci+modelace.Jaké máš?kolik máš ml.
Odpovědět
Mám 350 ml.Ty jsi byla najednou na modelaci i augumentaci? Zatím se mi zdají velké,proti mým předchozím :-) ale to se ještě ustálí,nic méně jsou supr .A ty? Byla jsi na klinice v Havířově?
Odpovědět
Ahojky ano Augmentace s modelaci...mám kulaté Mentor 375ml.A operována jsem byla na Hluboké.Ja je zatím vyděla jen krátce při převazu.Takže ja se více pokochám až v úterý to jdu na kontrolu.
Odpovědět
Ahoj, super, že jsi spokojená, mohla bys vložit svůj příběh tady: http://www.plasticka-chirurgie.info/pridat-pribeh Všechny informace, fotky, zkušenosti jsou moc ceněné. :)
Odpovědět
Ahoj Elizabet, to je paráda, že to nebolelo. Je to sen všech žen, které augmentace čeká. Jakou značku implantátů máš? Kterým jsi dala přednost - anamoickým nebo kulatým? Vkládal ti je doktor spod prsní rýhy?
Odpovědět
Ahoj Jani , mám Mentor 350 ml,pod prsní sval.A kulaté.Líbí se mi ten tvar :-) .Jo je to skvělé , vždy jsem si přála hlavně pevné , atd...však víte :-D tak jsem úplně ráda a hlavně se nemůžu dočkat až vše sedne jak má.Až se doma předvedu...košilka,plavky...už ať je léto :-)
Odpovědět
Aha super,taky mám Mentor , kulaté .Já se kochám ,když jdu do sprchy :-D .Jinak já jdu v pátek vytahovat stehy ,tak si ještě chci nachystat otázky :-D co už můžu a co ne .A bolí tě to? mě začínají jakoby spodní žebra trochu pobolívat,jak z cvičení
Odpovědět
Ja celkem trpím už od začátku..takže ja jsem ta co to má horší.Hlavneev noci to mě bolest zad i budí ?ja se budu moci kochat až dnes..to jdu na kontrolu a pak už je mohu i sprchovat.
Odpovědět
No super,uvidíš až ti dají podprsenku tak se zádům uleví.Já je měla obvázané naštěstí 24 hodin, ale záda bolely taky.nemohla jsem spát a po vyndání drenů se zase víc uleví.Budeš sem dávat fotku?:-)
Odpovědět
Ja dostala pooperační podprsenku hned druhý den.A ano foto dám k hodnocení...jelikož sama vím jak jsem hledala fota před a po abych byla před zákrokem klidnější.
Odpovědět
Ještě si psala, že se zeptáš na kontrole doktora, co už můžeš a co ne. Mohla bys to tady napsat i pro další ženy, které mají krátce po augmentaci a určitě jim to samé běhá hlavou, co tobě a nevědí... díky moc
Odpovědět
dobrý den, můžu se zeptat jak dlouho jste čekala na samotný zákrok od konzultace? <br />
Děkuju :)
Odpovědět
Dobry den,cekala jsem 3mesice,ale bylo to z duvodu zanetu v prsu
Odpovědět
Dnes mam 6tydnu po operaci a citim se supr.Prsa jako bych snad nikdy nemela ty "skarede"je to bomba.Prvni fotka je den pred operaci,druha 3dny po a treti 14dni po operaci
Odpovědět
Dobrý den ,mám 5 dní po operaci v Havířově.Můžu se zeptat jakou nyní nosíte podprsenku,jaká Vám vyhovuje?A už spíte na boku?Děkuji za odpověď.Iveta
Odpovědět
A ještě jak dlouho jste nosila elastický pás?Máme nyní hodně podobná prsa.
Odpovědět
dobrý den,stahovací pás a podprsenku jsem nosila 6 týdnú od operace po té jsem mohla nosit jakoukoliv .S kosticí nebo bez :-).Ano na boku spím už dýl a vše ok v pořádku :-) . A velikost 75 D-E jak která podprsenka.A jak vy jste spokojená ?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.