Vybrala jsem větší prsní implantáty a jsem za to ráda

Veru

Podstoupila jsme u pana doktora Paciorka augmentaci prsou (dne 30.ledna 2019) a jsem nadmíru spokojená. Pana doktora doporučuji všema deseti. Dlouho jsem se odhodlávala zda do zákroku opravdu jít či ne, ale když jsem si konečně domluvila nezávaznou konzultaci u pana doktora, bylo rozhodnuto. Hned po příchodu do jeho ordinace ze mě opadla veškerá nervozita, pan doktor mi vše vysvětlil, na všechny mé otázky odpověděl a doporučil velikost i tvar implantátů. Chtěla jsem původně jít do 300 ml ale pan doktor mě přesvědčil jít do 325 ml a teď jsem za to hrozně ráda. Velikost je k mé postavě ideální, tvar je krásný, jizvy se nádherně hojí a celkově jsem moc spokojená. Bolest po operaci nebyla vůbec tak hrozná jak jsem si myslela a měsíc po operaci už jsem zase fungovala jako před ní.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Lucie

Ahoj, prosím Tě, jaká byla výchozí velikost prsou? Hodně děvčata píšou, že je lepší si vybrat větší implantát, že když spadne otok, tak litují, že to neudělaly. Takže jsi to evidentně udělala na rady pana doktora dobře :-). Vložíš prosím fotku?

Zobrazit odpovědi 3
Veru

Ahoj, původně jsem neměla opravdu skoro žádné prsa, ale jsem hrozně drobná a mám úzký hrudník tak proto jsem se nejdříve větší velikosti bála ale musím říct že pan doktor to odhadnul skvěle, když mi poradil těch 325 ml. Na jiné klinice mi na konzultaci řekli že mi vzhledem k mé postavě dají maximálně 275ml, takže si teď říkám, že je super že jsem šla k panu doktorovi Paciorkovi, protože kdybych ta prsa měla menší tak to bych asi tak spokojená nebyla a mohla bych jít znovu :-D fotku kdyžtak na email můžu poslat :) hezký den.

Reakce na Veru
Lucie

No to jsi určitě udělala dobře, je super, že jsi spokojená. Klidně můžeš soukromou zprávou, ráda se podívám :-) Pokud nechceš vložit veřejně - ale určitě by to pomohlo i ostatním, které hladově čekají na každou novou fotku a recenzi :-).

Reakce na Veru
Edi

Witam ;)
czy moge prosic rowniez o zdjecia, tez jestem niska i drobna i podobnie jak Tobie na konsultacjach proponowali max 300 ml a teraz czekam na zabieg za pare dni ;). Z gory dziekuje :)  

PŘEKLAD GOOGLE: Ahoj;) mohu také požádat o obrázky, jsem také malý a drobný a jako vy při konzultacích nabídli max. 300 ml a nyní čekám na zákrok za několik dní;). Předem děkuji :)

Telina

Dobrý den, máte prosúl fotkzlu před a po?

Zobrazit odpověď
Telina

Klidně do sz

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti