Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

10. 2. 2020 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Chirurgické odstranění lipomu (tukové bulky)

Stojí to za to
2 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...

Hodnocení od kkub6186561:

Chirurgické odstranění lipomu (tukové bulky)

Koncem ledna 2020 jsem v nemocnici Královské Vinohrady na klinice plastické chirurgie pod vedením MUDr. Lubora Mrni podstoupila chirurgické odstranění lipomu (tukové bulky) na rameni ve velikosti cca 5x4x1,5cm. Vybrala jsem si lokální anestezii. Vše proběhlo skvěle, pan doktor Mrňa mi přesně vysvětlil, co se bude dít během odstraňování lipomu, i jaká bude následná péče. Jsem moc ráda, že jsem si lipom nechala tady na klinice odstranit, protože mi zůstala jen malá nepatrná jizva. Všichni na klinice se kterými jsem byla v kontaktu byli velice příjemní a vstřícní.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Dělají se mi lipomy
mojim problemom su lipomy ktore sa tvoria takmer na celom tele ..viete mi podadit pricinu ich vzniku pripadne nejaky doplnok straby ktorby by zabranil ich tvoreniu a rastu..pripadne nejaku ucinnu metodu odstranenia po ktorej neostane jazva
Odstranění lipomu - minimální jizvy
Připojuji se ke skvělým recenzím, které hrály roli při volbě lékaře. Příjemné a klidné prostředí kliniky, žádný stres před celkovou anestezií, minimální jizvy. Vstřícný a lidský přístup pana doktora a celého týmu. Ještě jednou děkuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.