novv6180994

Odstranění lipomu(10×10cm na šíji) jsem ze strachu dlouho odkládal. Již po prvním vyšetření jsem věděl, že jsem měl velké štěstí když jsem se dostal do péče Mudr. Chorváta. Skvělá komunikace. Všechny otázky(že jich mám vždy víc než dost) zodpovězeny. Vzhledem k tomu , že jsem otcem osmiměsíčního syna a manželka se chystá na operaci v prosinci jsem požádal pana doktora, zdali by bylo možné dostat přednostní termín operace. (aby se vždy jeden z nás mohl o malého starat) odpověď "Mladým rodinám se musí pomáhat" "Termín do 14 dnů zařídím" jsem opravdu nečekal. Pan Mudr. Chorvát je svým "Lidským" přístupem rarita v českém zdravotnictví. Celkově operace se povedla. V nemocnici jsem byl pouze tři dny. Čekal jsem, že budu několik týdnu omezen v pohybu, ale neuvěřitelně rychle se to hojí a já se po dvou týdnech od zákroku chystám zpět do běžného života. Prostě dobře provedená práce. Jakožto velký kritik nemám překvapivě jedinou výtku. Obrovské díky patří samozřejmě i sestře pí Sabině Jirsíkové která je vždy plná pozitivní energie a rozdává úsměvy na všechny strany. Dokonce se mi omlouvala za dlouhé čekání v čekárně, když jsem přišel na řadu. Ještě jednou mockrát děkuji za Vaší péči. Přiložena fotografie byla pořízena po prvním převazu. Druhá po 10dnech a pořád se to zlepšuje. Vlastimil N

kkub6186561

Koncem ledna 2020 jsem v nemocnici Královské Vinohrady na klinice plastické chirurgie pod vedením MUDr. Lubora Mrni podstoupila chirurgické odstranění lipomu (tukové bulky) na rameni ve velikosti cca 5x4x1,5cm. Vybrala jsem si lokální anestezii. Vše proběhlo skvěle, pan doktor Mrňa mi přesně vysvětlil, co se bude dít během odstraňování lipomu, i jaká bude následná péče. Jsem moc ráda, že jsem si lipom nechala tady na klinice odstranit, protože mi zůstala jen malá nepatrná jizva. Všichni na klinice se kterými jsem byla v kontaktu byli velice příjemní a vstřícní.

Moc sympatický pan doktor šířící kolem sebe dobrou náladu, bavící nejen personál ale i pacienta. Lipom na zádech délka 7.cm hloubka 3.cm. Odstraněno při lokální umrtvením. Ochotný personál,při nevolnosti ihned reagovali. Jizva krásně zhojená,bez komplikací.

kvet6178009

Pan doktor je velice šikovný chirurg, na úrovni, je empatický,vyzařuje z něj pozitivní energie, své profesi rozumí, dobrý diagnostik a operatér, doporučuji všem

milda449226
Lipom
Milda449226

Nepatrná jizva, zhojení cca 1 týden

ckoh6165468

Moje potíže s tukovými lipomy začaly cca kolem 16 roku.Nejprve se objevovaly jednotlivě na rukou , nohou ,břiše i zádech. Tenkrát mi lékaři řekli, že se s tím nedá nic dělat. Růst lipomů byl tak rychlý, že asi tak kolem 20 roku už jsem měl problém si koupit na sebe oblečení. Začal jsem mít mindráky, styděl jsem se nosit krátké rukávy a kraťasy. Pak jsem poznal báječnou ženu, která mě toho studu zbavila. Tuky mě narostly do takových rozměrů, že jsem nemohl dát ani ruce nad hlavu a břicho se mi prověsilo tak, že když jsem chtěl popoběhnout , tak jsem si ho musel držet. Cca před pěti lety jsem dostal doporučení od paní MUDr. Jirsové/neurologie Zelený pruh/ na kliniku plastické chirurgie Královské Vinohrady. Před první operací jsem se bál výsledků , což se změnilo hned po první operaci. Prošel jsem dalšími a dalšími zákroky a díky nim jsem se mohl vrátit do normálního života/práce atd./.Chci říci vám všem , co trpíte touto diagnozou jako já , nebojte se a neprotahujte tento problém. Chci říci, že dnešní lékařství je špičkové a zároveň bych chtěl poděkovat celému oddělení plastické chirurgie a hlavně velký dík panu MUDR. Chorvátovi za jeho výkon a ochotu

rada6174505

Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí.

renul

S výsledkem jsem velmi spokojena, MUDr. Chorvát je šikovný, během cca 15 minut byl zákrok hotový bez jakýchkoliv komplikací. Zároveň oceňuji jeho lidský přístup k pacientům, mohu jen doporučit.

janamel713867

Byla jsem zde hospitalizována jen na jeden den, jednalo se o menší zákrok, ale musím říct, že jsem byla naprosto spokojená. Všechen personál byl velmi mily a vstřícný a pan doktor Pohl odvedl vynikající práci. Vyzdvihla bych i prostředí, které mi přijde lepší, než v kterékoliv nemocnici. Za sebe muzu jen doporučit a poděkovat... :)

anonymní

Udělala se mi na čele zvláštní dost viditelná boule, která nechtěla sama zmizet. Po návštěvě kožní lékařky jsem se dozvěděla, že se jedná o aterom (cystu mazové žlázy). Spolu s diagnózou jsem dostala žádanku na chirurgii na odstranění. Po zkušenosti z minulosti jsem to však nechtěla nechat na “normálním” chirurgovi, jelikož jim o estetiku až tak nejde. Proto jsem zavolala na kliniku Esthé, kde mi recepční po vyslechnutí mého problému řekla, ať se obrátím na nemocnici Bulovku, kde jejich lékaři také působí a využiji tak žádanku od kožní. Zavolala jsem na Bulovku a tamní sestra si vyslechla můj problem, poté řekla, ať na chvíli počkám. Na to si mě k telefonu vzal pan Doc. Ondřej Měšťák a zeptal se mě, kde aterom mám. Řekl, že ateromy sice na plastické chirurgii nedělají, ale že když ho mám na tak viditelném místě, ať s tím k němu přijdu. Byl velmi milý a ochotný. Další den jsem přijela a Bulovku, ale pan Měšťák tam nebyl a všichni ostatní lékaři mě s tímto problémem odmítli. Objednala jsem se tedy k panu Měšťákovi na kliniku Esthé, kde i zákrok proběhl. Jizva se zatím stále hojí (nyní je to 2 měsíce po zákroku), každopádně je precizní, minimální a hlavně oceňuji přístup, ochotu a lidskost Doc. Ondřeje Měšťáka.

Vyříznutí boule na zádech jsem několik let odkládala, než jsem se rozhodla ji nechat odstranit.Jsem ráda že jsem si vybrala nemocnici Motol,která mi vždy poskytla maximální péči.Měla jsem štěstí na pana doktora Kulhánka ,který je nejen profesionál a člověk na svém místě, ale také doktor s lidským přístupem,což často v menších městech chybí.Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za výkon i zdravotnímu personálu v nemocnici za profesionální i lidský přístup, včetně pana doktora z chirurgie ,co mi napsal doporučení na toto oddělení.Brnčová

cuke6194705

Velká spokojenost. Profesionální přístup. MUDr. Mrňa je mladší, ale vše velmi dobře vysvětlí, včetně následné péče. Rána se mi velmi dobře zhojila, zcela bez komplikací.

teze

Připojuji se ke skvělým recenzím, které hrály roli při volbě lékaře. Příjemné a klidné prostředí kliniky, žádný stres před celkovou anestezií, minimální jizvy. Vstřícný a lidský přístup pana doktora a celého týmu. Ještě jednou děkuji.

flos6153385

Pan doktor se skvělým přístupem k pacientovi a profík se zlatýma rukama.