MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic

MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium

(54 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1127100158
MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium
(54 Recenzí) ·100% doporučuje
Play

MUDr. Michal Puls, CSc.

23. 1. 2023

Poznejte lépe svého lékaře. Podívejte se na video medailonek a dozvíte se, proč se pan doktor Puls rozhodl být plastickým chirurgem, jak dlouho se tomuto oboru věnuje, co ho na jeho práci baví a co je pro něj největší odměnou.

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 2779 návštěv profilu

Vzdělání

Je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1987 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie.

Při týmovém ošetřování polytraumat se seznámil s postupy plastické chirurgie, dále spolupracoval s Doc. MUDr. J. Válkou, CSc. a začal se plně věnovat plastické chirurgii a získané znalosti postupně uplatňoval v praxi.

V roce 1996 obhájil kandidátskou disertační práci v oboru chirurgie a experimentální fyziologie. Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek v oboru traumatologie, klinické fyziologie,popálenin a plastické chirurgie.

Absolvoval několik dlouhodobých studijních stáží na špičkových pracovištích plastické chirurgie. V roce 1999 složil specializační atestaci v oboru plastické chirurgie a je držitelem certifikátu pro práci s lasery,harmonickým skalpelema Vaser -Liposukcí.

Členství

Má licenci České lékařské komory a je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Společnosti plastické chirurgie.

Odborné zkušenosti

V roce 1984–1990 pracoval jako sekundární lékař a vědecký aspirant ve Výzkumném ústavu traumatologickém v Brně.

V letech 1990–1996 vyučoval jako odborný asistent na Klinice popálenin a Ústavu klinické a experimentální fyziologie 3. LF UK v Praze a obhájil disertační kandidátskou práci.

V letech 1996–1999 pracoval na oddělení plastické chirurgie NZZ Lékařský dům v Praze a od roku 2000 provozuje soukromou odbornou lékařskou praxi v oboru plastické chirurgie.

V letech 2000 - 2010 úzce spolupracoval se zdravotnickým zařízením Asklepion Praha a specializoval se na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii.

Od r. 2004 je odborným asistentem na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze.

Od r. 2006 působíjakoplastický chirurg na klinice MEDICOMCLINIC, kde se specializuje na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii. V letech 2012 - 2019 působil na klinice na pozici primáře.

Přednášková a publikační činnost

Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek.

Je vysokoškolským pedagogem -odborným asistentem a vyučuje na Klinice plastické chirurgie ve FN Na Bulovce v Praze. Podílí se jakna výuce studentů 1. LF UK taki na postgraduální výuce lékařů v oboru chirurgie a plastické chirurgie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Dermatologie

Léčba křečových žil

Recenze (54)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Perfektní služby, vše splnilo mé očekávání.

Děkuji panu MUDr. Pulsovi za splnění mého snu a tím změně mého života, dodal mi tím sebevědomí a navždy mu budu dlužníkem. Jsem šťastná. A zároveň bych chtěla poděkovat celému personálu a klinice. Děkuji Vám všem a přeji spoustu dalších šťastných lid...Číst dál

Nelze jen chválit, přístup veškerého personálu byl na vysoké úrovni, všude jen úsměv, ochota. Velmi příjemné prostředí kliniky.

Velká spokojenost, děkuji.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (12)

100% hodnocení kliniky Medicom
Nemám žádné připomínky. Kliniku bych celkově hodnotila na 100%. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemnými lidmi, co se týká celého personálu :) Moc děkuji všem a největší poděkování panu primáři Pulsovi, je to fakt špička ☝️?
Zobrazit další příběhy

Obrázky (50)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Zvětšení prsou na splátky
Odpověď odborníka · 17. 10. 2013

Dobrý den,

augmentace vč. silikongelových implantátů stojí na naší klinice 59 990 Kč (cena je kompletní). Pokud budete mít zájem o augmentaci na splátky, na naší recepci si můžete vyřídit půjčku od společnosti Home Credit. V případě augmentace...

Číst dál
Tvrdé břicho po plastice
Odpověď odborníka · 31. 10. 2012

Dobrý den, Doporučuji kontrolu u operatéra, jinak domácí klidový režim, nosit trvale elastickou bandáž břicha a měřit si teplotu. Po takto kombinované operaci je hojení častěji komplikované pooperačním hematomem nebo seromem. Proto je kontrola...

Číst dál
Bolesti po augmentaci
Odpověď odborníka · 28. 1. 2013

Dobrý den,

ztotožňuji se s názorem svých kolegů. Bolest bude s největší pravděpodobností spojena s těhotenstvím, ale pro jistotu si zajděte na kontrolu ke svému operatérovi a na vyšetření prsou.

Přeji hodně štěstí!

S pozdravem,

Michal...

Číst dál
Cena jednostranné labioplastiky
Odpověď odborníka · 8. 4. 2013
Dobrý den, na naší klinice lze veškeré zákroky hradit formou splátkového prodeje přes společnost Home Credit. Veškeré informace Vám sdělí slečny na recepci kliniky. S pozdravem, Michal Puls

Článek (1)

Plastická chirurgie z pohledu mužů

Plastická chirurgie z pohledu mužů

Muži jsou, pokud se jedná o jejich vlastní tělesnou schránku, v pohledu na estetickou plastickou chirurgii celkem přísní. Řada jich tento typ...
24. 10. 2022

Kliniky

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!