MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic

MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium

(47 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 4 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1127100158
MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium
(47 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 1955 návštěv profilu
Vzdělání

Je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1987 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie.

Při týmovém ošetřování polytraumat se seznámil s postupy plastické chirurgie, dále spolupracoval s Doc. MUDr. J. Válkou, CSc. a začal se plně věnovat plastické chirurgii a získané znalosti postupně uplatňoval v praxi.

V roce 1996 obhájil kandidátskou disertační práci v oboru chirurgie a experimentální fyziologie. Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek v oboru traumatologie, klinické fyziologie, popálenin a plastické chirurgie.

Absolvoval několik dlouhodobých studijních stáží na špičkových pracovištích plastické chirurgie. V roce 1999 složil specializační atestaci v oboru plastické chirurgie a je držitelem certifikátu pro práci s lasery, harmonickým skalpelem a Vaser - Liposukcí.

Členství

Má licenci České lékařské komory a je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Společnosti plastické chirurgie.

Odborné zkušenosti

V roce 1984–1990 pracoval jako sekundární lékař a vědecký aspirant ve Výzkumném ústavu traumatologickém v Brně.

V letech 1990–1996 vyučoval jako odborný asistent na Klinice popálenin a Ústavu klinické a experimentální fyziologie 3. LF UK v Praze a obhájil disertační kandidátskou práci.

V letech 1996–1999 pracoval na oddělení plastické chirurgie NZZ Lékařský dům v Praze a od roku 2000 provozuje soukromou odbornou lékařskou praxi v oboru plastické chirurgie.

V letech 2000 - 2010 úzce spolupracoval se zdravotnickým zařízením Asklepion Praha a specializoval se na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii.

Od r. 2004 je odborným asistentem na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze.

Od r. 2006 působí jako plastický chirurg na klinice MEDICOMCLINIC, kde se specializuje na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii. V letech 2012 - 2019 působil na klinice na pozici primáře.

Přednášková a publikační činnost

Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek.

Je vysokoškolským pedagogem - odborným asistentem a vyučuje na Klinice plastické chirurgie ve FN Na Bulovce v Praze. Podílí se jak na výuce studentů 1. LF UK tak i na postgraduální výuce lékařů v oboru chirurgie a plastické chirurgie. 

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Estetická medicína

Dermatologie

Léčba křečových žil

Recenze (47)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Jsem velice spokojena s celkovým přístupem, od recepčních až po lékaře. Z výsledku operace jsem nadšená a rozhodně vaši kliniku každému s radostí doporučím.

Moc děkuji panu doktorovi, MUDr. Pulsovi, sestřičkám, recepčním, prostě všem lidem z Medicomu, se kterými jsem se tam setkala. Všichni byli moc milí, vstřícní, laskaví. Skvělá péče po všech stránkách. Ještě jednou moc děkuji za omlazení mých očních...Číst dál

Pro plastiku horních očních víček jsem se rozhodla z důvodu unavených očí, zvlášť ve večerních hodinách. Po zákroku se mi znatelně ulevilo, proto tuto "rozmařilost" vřele doporučuji.

Skvělý přístup, špičkoví odborníci, dobře odvedená práce

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

100% hodnocení kliniky Medicom
Nemám žádné připomínky. Kliniku bych celkově hodnotila na 100%. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemnými lidmi, co se týká celého personálu :) Moc děkuji všem a největší poděkování panu primáři Pulsovi, je to fakt špička ☝️?
Gynekomastie - zvětšená prsa

Měl jsem zvětšená prsa, takzvanou gynekomastii a rozhodl jsem se to řešit. Byl jsem pozván na konzultaci, kde mi bylo vše velmi srozumitelně vysvětleno a hned jsem byl objednán na zákrok. Zákrok jsem podstoupil 3.12.2019 a jsem velice spokojen....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (50)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Zvětšení prsou na splátky
Odpověď odborníka · 17. 10. 2013

Dobrý den,

augmentace vč. silikongelových implantátů stojí na naší klinice 59 990 Kč (cena je kompletní). Pokud budete mít zájem o augmentaci na splátky, na naší recepci si můžete vyřídit půjčku od společnosti Home Credit. V případě augmentace...

Číst dál
Tvrdé břicho po plastice
Odpověď odborníka · 31. 10. 2012

Dobrý den, Doporučuji kontrolu u operatéra, jinak domácí klidový režim, nosit trvale elastickou bandáž břicha a měřit si teplotu. Po takto kombinované operaci je hojení častěji komplikované pooperačním hematomem nebo seromem. Proto je kontrola...

Číst dál
Bolesti po augmentaci
Odpověď odborníka · 28. 1. 2013

Dobrý den,

ztotožňuji se s názorem svých kolegů. Bolest bude s největší pravděpodobností spojena s těhotenstvím, ale pro jistotu si zajděte na kontrolu ke svému operatérovi a na vyšetření prsou.

Přeji hodně štěstí!

S pozdravem,

Michal...

Číst dál
Cena jednostranné labioplastiky
Odpověď odborníka · 8. 4. 2013
Dobrý den, na naší klinice lze veškeré zákroky hradit formou splátkového prodeje přes společnost Home Credit. Veškeré informace Vám sdělí slečny na recepci kliniky. S pozdravem, Michal Puls

Kliniky

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!