MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic

MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium

(61 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 1127100158
MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic Premium
(61 Recenzí)·100% doporučuje
Play

MUDr. Michal Puls, CSc.

23. 1. 2023

Poznejte lépe svého lékaře. Podívejte se na video medailonek a dozvíte se, proč se pan doktor Puls rozhodl být plastickým chirurgem, jak dlouho se tomuto oboru věnuje, co ho na jeho práci baví a co je pro něj největší odměnou.

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 4094 návštěv profilu

Vzdělání

Je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1987 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie.

Při týmovém ošetřování polytraumat se seznámil s postupy plastické chirurgie, dále spolupracoval s Doc. MUDr. J. Válkou, CSc. a začal se plně věnovat plastické chirurgii a získané znalosti postupně uplatňoval v praxi.

V roce 1996 obhájil kandidátskou disertační práci v oboru chirurgie a experimentální fyziologie. Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek v oboru traumatologie, klinické fyziologie,popálenin a plastické chirurgie.

Absolvoval několik dlouhodobých studijních stáží na špičkových pracovištích plastické chirurgie. V roce 1999 složil specializační atestaci v oboru plastické chirurgie a je držitelem certifikátu pro práci s lasery,harmonickým skalpelema Vaser -Liposukcí.

Členství

Má licenci České lékařské komory a je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Společnosti plastické chirurgie.

Odborné zkušenosti

V roce 1984–1990 pracoval jako sekundární lékař a vědecký aspirant ve Výzkumném ústavu traumatologickém v Brně.

V letech 1990–1996 vyučoval jako odborný asistent na Klinice popálenin a Ústavu klinické a experimentální fyziologie 3. LF UK v Praze a obhájil disertační kandidátskou práci.

V letech 1996–1999 pracoval na oddělení plastické chirurgie NZZ Lékařský dům v Praze a od roku 2000 provozuje soukromou odbornou lékařskou praxi v oboru plastické chirurgie.

V letech 2000 - 2010 úzce spolupracoval se zdravotnickým zařízením Asklepion Praha a specializoval se na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii.

Od r. 2004 je odborným asistentem na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze.

Od r. 2006 působíjakoplastický chirurg na klinice MEDICOMCLINIC, kde se specializuje na estetickou plastickou chirurgii a laserovou terapii. V letech 2012 - 2019 působil na klinice na pozici primáře.

Přednášková a publikační činnost

Je autorem a spoluautorem řady odborných domácích i zahraničních publikací a přednášek.

Je vysokoškolským pedagogem -odborným asistentem a vyučuje na Klinice plastické chirurgie ve FN Na Bulovce v Praze. Podílí se jakna výuce studentů 1. LF UK taki na postgraduální výuce lékařů v oboru chirurgie a plastické chirurgie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Estetická medicína

Dermatologie

Léčba křečových žil

Recenze (61)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Perfektní, děkuji za skvělou péči.

Byla jsem maximálně spokojená s péčí, kterou jsem se setkala. Velmi děkuji panu doktoru Pulsovi a jeho sestřičce. Zákrok byl proveden perfektně. Výsledek je úžasný. Na příští rok plánuji ještě jeden zákrok. Moje volba je jasná. Vaše klinika a pan dok...Číst dál

Celkově jsem byla velmi spokojená.

Doporučuji.... výsledek operace očních víček je přímo fantastický. Bez bolesti, otoků a modřin, brzká rekonvalescence.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (12)

100% hodnocení kliniky Medicom
Nemám žádné připomínky. Kliniku bych celkově hodnotila na 100%. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemnými lidmi, co se týká celého personálu :) Moc děkuji všem a největší poděkování panu primáři Pulsovi, je to fakt špička ☝️?
Zobrazit další příběhy

Obrázky (51)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Zvětšení prsou na splátky
Odpověď odborníka · 17. 10. 2013

Dobrý den,

augmentace vč. silikongelových implantátů stojí na naší klinice 59 990 Kč (cena je kompletní). Pokud budete mít zájem o augmentaci na splátky, na naší recepci si můžete vyřídit půjčku od společnosti Home Credit. V případě augmentace...

Číst dál
Tvrdé břicho po plastice
Odpověď odborníka · 31. 10. 2012

Dobrý den, Doporučuji kontrolu u operatéra, jinak domácí klidový režim, nosit trvale elastickou bandáž břicha a měřit si teplotu. Po takto kombinované operaci je hojení častěji komplikované pooperačním hematomem nebo seromem. Proto je kontrola...

Číst dál
Bolesti po augmentaci
Odpověď odborníka · 28. 1. 2013

Dobrý den,

ztotožňuji se s názorem svých kolegů. Bolest bude s největší pravděpodobností spojena s těhotenstvím, ale pro jistotu si zajděte na kontrolu ke svému operatérovi a na vyšetření prsou.

Přeji hodně štěstí!

S pozdravem,

Michal...

Číst dál
Cena jednostranné labioplastiky
Odpověď odborníka · 8. 4. 2013
Dobrý den, na naší klinice lze veškeré zákroky hradit formou splátkového prodeje přes společnost Home Credit. Veškeré informace Vám sdělí slečny na recepci kliniky. S pozdravem, Michal Puls

Článek (1)

Plastická chirurgie z pohledu mužů

Plastická chirurgie z pohledu mužů

Muži jsou, pokud se jedná o jejich vlastní tělesnou schránku, v pohledu na estetickou plastickou chirurgii celkem přísní. Řada jich tento typ...
24. 10. 2022

Kliniky

Požádejte: MUDr. Michal Puls CSc. - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!