MUDr. Michal Šamudovský

MUDr. Michal Šamudovský

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bezručova 16, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Michal Šamudovský
MUDr. Michal Šamudovský
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Michal Šamudovský

Atestovaný plastický chirurg

Dosažené vzdělání:

MUDr. Michal Šamudovský úspěšně absolvoval v roce 1987 ze studijního oboru všeobecné lékařství na II. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O čtyři roky později, v roce 1991, zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecná chirurgie. V roce 1996 pak složil také specializační atestační zkoušku v oboru plastické chirurgie.

Vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou.

Členství v odborných medicínských společnostech:

Lékař je členem České společnosti plastické chirurgie, České lékařské společnosti ČLS JEP a České společnosti chirurgie ruky.

Pracovní zkušenosti:

MUDr. Michal Šamudovský nastoupil po promocích, ve stejném roce, do Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, kde se do roku 1989 soustředil na oblast všeobecné chirurgie. Od roku 1989 do roku 1994 pracoval jako primář na Klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Mezi lety 1994 a 1997 se věnoval plastické chirurgii v Nemocnici Milosrdných sester sv. Bartoloměje v Praze. Od roku 1997 do roku 2006 byl primářem oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze. Mezi lety 2006 a 2008 zastával funkci primáře oddělení plastické chirurgie na pražské klinice Asklepion. Později působil též v týmu plastických chirurgů Klinického centra ISCARE I.V.F., a.s. v Praze.

Posledních několik let se MUDr. Šamudovský věnuje své vlastní privátní praxi plastické a estetické chirurgie, kde se věnuje plnému spektru estetických výkonů. Jeho pracoviště naleznete na Praze 4, v ul. Počátecká 584/1.

Odborné stáže:

Lékař má za sebou také hned několik odborných stáží v České republice i v zahraničí. V roce 1987 působil na Pediatrické klinice ve Fakultní nemocnici Motol v Praze. O tři roky později, v roce 1990, podnikl stáž v oboru plastické chirurgie v Bernu ve Švýcarsku. Za další rok absolvoval studijní pobyt na oddělení interní medicíny ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. V roce 1992 působil na oddělení ARO ve Fakultní nemocnici Motol v Praze. A v roce 1993 absolvoval odbornou stáž na Klinice popálenin a plastické chirurgie v Torinu v Itálii.

Jazykové dovednosti:

MUDr. Michal Šamudovský hovoří plynule ruským jazykem a na pokročilé úrovni německým jazykem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1996

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Recenze (1)

4.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Spokojenost a díky

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací):

Zkušenosti s panem doktore Šamudovským i s celým personálem mám velmi dobré. Pokud bych se v budoucnu rozhodla o další zákrok, určitě bych se vrátila. Přístup od první konzultace, přes vlastní operaci i následné kontroly byl vždy naprosto profesionál...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.