26. 2. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Pozitivní recenze - Žilní lepidlo

Pozitivní recenze - Žilní lepidlo

Klient z Vysočiny (Chotěboř) se přidává s pozitivní recenzí služeb pana doktora Pirkla. Absolvoval jsem u něho zákrok na LDK, při němž bylo použito žilní lepidlo Variclose. Pak doktor mě dopředu informoval o všem nezbytném a konzultoval se mnou i stav po zákroku. Vracel jsem se na pravidlené prohlídky. Pan doktor neváhal znovu použít další opatření (pěnová sklerotizace; vše v původní ceně) ve chvíli, kdy nebyl se stavem po zákroku stoprocetně spokojený. Jsem spokojený se vštřicným přístupem pana doktora i spolupracující sestry. Děkuji za všechny služby.

Úžasné a velká spokojenost
Dovoluji si Vám všem , kteří budete o tomto zákroku uvažovat vřele doporučit.. Operace takřka bezbolestná, rekonvalescence velmi krátká...Výsledek úžasný... velmi profesionální přístup ze strany lékaře i ošetřujícího jeho personálu..
Pocit bolavých nohou

Chcem sa touto cestou podakovat celemu personalu klinliky YES VISAGE na Prahe 5 pocnuc recepciou a celemu zdravotnickemu personalu a zvlast MuDr. Petrovi Balazovi za perfektne odvedenu pracu a vysoko profesionalny pristup k pacientovi.Uz nemam...

Recenze operace EACI

Už několik let jsem po operaci, která proběhla výborně. Od té doby chodím k panu doktorovi Šlaisovi na pravidelné roční konntroly. Vždy vstřícný, ochotný pan doktor . Kdyby byla možnost, dám mu těch zlatých hvězdiček 1x více. Děkuji Matoušek