Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 5. 2020 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Augmentace prsou 500 ml pod sval - vysněný zákrok

Stojí to za to
Průměrná cena: 71.500 Kč
28195
20536
20535
87426

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Hodnocení:
Augmentace prsou 500 ml pod sval - vysněný zákrok

Zákrok jsem podstoupila na Premier Clinic v měsíci březnu. MUDr. Chorvát je odborník, který mi v rámci konzultace poradil, jaký typ a velikost implantátů mi bude nejlépe sedět a slušet. Dále mi pan doktor podal vyčerpávající informace o zákroku i pooperační péči. Od konzultace po vysněný zákrok jsem si počkala jen 8 týdnů :-) Personál kliniky je neuvěřitelně milý, ochotný a pozorný. V den nástupu na operaci jsem byla umístěna na nadstandardní pokoj, které jsou pro kliniku samozřejmostí. Samotný zákrok trval cca 50 minut a po probuzení mi pan doktor sdělil, že operace proběhla hladce. Byla jsem mile překvapena, že se již druhý den po operaci mohu hýbat. Vstávání z postele bylo sice trochu nepříjemné, ale za ten efekt opravdu stojí. V rámci pooperačních kontrol mi MUDr. Chorvát opět velice ochotně a vstřícně vysvětloval, jak pečovat o jizvy a doporučil nošení kompresního prádla z důvodu lepšího konečného efektu, který je finální po cca 6 - 12 měsících. Z mého pohledu je již nyní, po dvou měsících od operace, výsledek excelentní. Na internetu jsem se dočetla, že je po operaci vhodné užívat tablety Wobenzymu, od čehož mě pan doktor okamžitě odradil, neboť způsobuje ředění krve, které může vést ke zvýšené krvácivosti, což je v případě hojení prsou velice nežádoucí. Přiložené foto je pořízeno druhý den ráno po operaci, před sundáním obvazů. To ráno jsem se cítila naprosto skvěle :-) Zvětšení prsou rukama MUDr. Chorváta vřele doporučuji každé ženě, která chce být atraktivní a jako bonus získat vyšší sebevědomí.

6

Komentářů (6)

2,5 měsíce po operaci ?
Odpovědět
Dobrý den. Prosím kde jste kupovala podprsenku, je super. Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, <br />
je z Aliexpressu. Objednala jsem si podprsenky několika společností a tento typ je nejlepší. Pevná látka, perfektní zpracování a na těle srovnatelná s kompresní podprsenkou, kterou jsem měla ihned po operaci. Nosím je pořád ?
Odpovědět
Dobrý den, vůbec bych neřekla, že máte 500 ml. Vypadají perfektně. Neměla byste prosím nějakou aktuální fotku? 😉
Odpovědět
Dobrý den, velikost je opravdu optimální 🙂
Odpovědět
super
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.