MUDr. Taisir Zakout

MUDr. Taisir Zakout Premium

(99 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
4 adresy v Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 24 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1138595169
MUDr. Taisir Zakout Premium
(99 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 17777 návštěv profilu

MUDr. Taisir Zakout – vedoucí lékař a majitel klliniky

  • Do České republiky přijel Taisir Zakout jako chlapec v roce 1988. Nerozuměl vůbec česky a bylo to pro něj velmi těžké období. Nastoupil na jazykovou přípravu v Mariánských Lázních, které si zamiloval.
  • Vystudoval Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně, kde v roce 1995 získal titul doktora medicíny. Na studiích poznal svoji ženu Andreu, se kterou má dvě úžasné děti. Po dokončení lékařské fakulty se přestěhoval do Ostravy, kde nastoupil jako sekundární lékař na oddělení plastické a popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Ostrava.
  • V roce 1998 dokončil atestační zkoušku I. stupně z oboru chirurgie a dále pokračoval v praxi na akreditovaných klinikách plastické chirurgie v Praze a v Brně. V roce 2003 složil specializační atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie. Od roku 2004 působí jako privátní plastický chirurg.
  • Od ledna 2014 je vedoucím lékařem na Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie. Plastická chirurgie je i jeho koníčkem, navštěvuje pravidelně odborné mezinárodní vzdělávací kongresy a sám je lektorem pro niťový lifting Happy Lift.

CLEOPATRA CLINIC, Klinika plastické chirurgie s. r. o. má tři ambulance, které se nachází v centru Ostravy, v Ostravě - Hrabůvka a v Havířově. Nezbytnou součástí kliniky je vysoce erudovaný tým profesionálů, který vede MUDr. Taisir Zakout. Samozřejmostí je také špičkové a moderní vybavení, díky kterému mohou lékaři svým klientům poskytnou kvalitní zdravotní péči.

Klinika poskytuje rozsáhlé spektrum služeb. V oblasti obličeje nabízí facelifting, necklifting, operace rtů, uší, nosu a očních víček (horních i dolních). Dále se zaměřuje na modelace prsou, také jejich zmenšení nebo zvětšení pomocí implantátů. Výjimkou nejsou ani operace břicha, odstranění chrápání, nadměrného pocení a plastika stydkých pysků. Klinika se rovněž specializuje na liposukce, lymfodrenáže, mezoterapie nebo korekce vrásek. Klinika nenabízí zákroky pouze pro ženy, samozřejmostí jsou také plastické operace prováděné u mužů.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2003

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 200

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (99)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Podstoupila sem zvětšení prsu implantátů a musím říct že pan Doktor Zakout mi všechno krásně vysvětlil operace proběhla v pořádku velmi milé sestřičky po operaci přišel říct jak vše dopadlo byla sem velmi spokojená a všem doporučují běžte do toho kdo...Číst dál

Dlouho jsem snila o krásných prsou, po dvou dětech o to více. Vaše klinika pro mě byla jasná volba. Už po první konzultaci jsem odcházela s úsměvem na rtech. Vše proběhlo rychle, termín, samotný zákrok, vše bylo super. Paní sestřička Jana se hezky s...Číst dál

Rychlé objednání, velmi milé sestry, lékař navrhl řešení a poté zkušeně provedl výkon. (Plastika horních víček). Je patrný rozdíl v "před" a "potom", přirozený efekt, žádný vytřeštěný zrak. Jsem spokojená.

Byla jsem na zákroku kyseliny hyaluronove ,vrásky kolem rtů,mimické vrásky a zvednutí koutků u rtů.Profesionální přístup a výsledek byl vidět okamžitě byla jsem moc nadšena a všem ženám to doporučuji .

Dobrý den,
velice děkujeme za krásnou recenzi a jsme velmi rádi, že se Vám výsledek líbí :)).
Tým Cleopatra

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (75)

zmenšení prsou Mudr. Taisir Zakout

Velká prsa mě trápí už mnoho let, vlastně celý dospělý život. S velkými prsy souvisel můj problém s bolestmi zad, krční páteří a celkovým držením těla. V neposlední řadě jsem měla problém i s koupí spodního prádla tak, aby mi pohodlně sedělo....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (86)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Aptos jako komplikace klasického Faceliftu?
Odpověď odborníka · 9. 3. 2015

Dobrý den, osobně provádím vypnutí obličeje pomocí nití. Preferuji a používám vstřebatelné nitě-happylift. Už jsem provedl klasický chirurgický facelift po předchozím vypnutí pomocí nití. Pokud jsou nitě nevstřebatelné, tak se dají bez větších...

Číst dál

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!