MUDr. Taisir Zakout
MUDr. Taisir Zakout

MUDr. Taisir Zakout Premium

(131 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
4 adresy v Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1138595169
MUDr. Taisir Zakout
MUDr. Taisir Zakout Premium
(131 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 12000 návštěv profilu

MUDr. Taisir Zakout – vedoucí lékař a majitel klliniky

  • Do České republiky přijel Taisir Zakout jako chlapec v roce 1988. Nerozuměl vůbec česky a bylo to pro něj velmi těžké období. Nastoupil na jazykovou přípravu v Mariánských Lázních, které si zamiloval.
  • Vystudoval Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně, kde v roce 1995 získal titul doktora medicíny. Na studiích poznal svoji ženu Andreu, se kterou má dvě úžasné děti. Po dokončení lékařské fakulty se přestěhoval do Ostravy, kde nastoupil jako sekundární lékař na oddělení plastické a popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Ostrava.
  • V roce 1998 dokončil atestační zkoušku I. stupně z oboru chirurgie a dále pokračoval v praxi na akreditovaných klinikách plastické chirurgie v Praze a v Brně. V roce 2003 složil specializační atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie. Od roku 2004 působí jako privátní plastický chirurg.
  • Od ledna 2014 je vedoucím lékařem na Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie. Plastická chirurgie je i jeho koníčkem, navštěvuje pravidelně odborné mezinárodní vzdělávací kongresy a sám je lektorem pro niťový lifting Happy Lift.

CLEOPATRA CLINIC, Klinika plastické chirurgie s. r. o. má tři ambulance, které se nachází v centru Ostravy, v Ostravě - Hrabůvka a v Havířově. Nezbytnou součástí kliniky je vysoce erudovaný tým profesionálů, který vede MUDr. Taisir Zakout. Samozřejmostí je také špičkové a moderní vybavení, díky kterému mohou lékaři svým klientům poskytnou kvalitní zdravotní péči.

Klinika poskytuje rozsáhlé spektrum služeb. V oblasti obličeje nabízí facelifting, necklifting, operace rtů, uší, nosu a očních víček (horních i dolních). Dále se zaměřuje na modelace prsou, také jejich zmenšení nebo zvětšení pomocí implantátů. Výjimkou nejsou ani operace břicha, odstranění chrápání, nadměrného pocení a plastika stydkých pysků. Klinika se rovněž specializuje na liposukce, lymfodrenáže, mezoterapie nebo korekce vrásek. Klinika nenabízí zákroky pouze pro ženy, samozřejmostí jsou také plastické operace prováděné u mužů.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2003

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 200

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (131)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pro zákrok zmenšení prsou jsem se rozhodla už dost pozdě jelikož jsem měla strach, a toho velice lituji že mi to tak dlouho trvalo než jsem se odhodlala. S výsledkem jsem 100 % spokojená. Pan doktor není zrovna mluvka ale stačila mi na konzultaci je...Číst dál

Jsem naprosto spokojená, mohu jen doporučit.

Gynekomastie zákrok, vše dopadlo skvěle, skvělá a rychlá domluva. Jsem nad míru spokojen s výsledkem zákroku.

Dlouho jsem kojila každé své dítě. Po té mi zůstala úplně prázdná ňadra, byl problém sehnat podprsenku, cítila jsem se velmi nepříjemně. Rozhodla jsem se pro augmentaci a modelaci v Cleopatře, jelikož jsem viděla výsledky operací u svých kamarádek....Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (65)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (81)

Videa (3)

Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Aptos jako komplikace klasického Faceliftu?
Odpověď odborníka · 9. 3. 2015

Dobrý den, osobně provádím vypnutí obličeje pomocí nití. Preferuji a používám vstřebatelné nitě-happylift. Už jsem provedl klasický chirurgický facelift po předchozím vypnutí pomocí nití. Pokud jsou nitě nevstřebatelné, tak se dají bez větších...

Číst dál

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Taisir Zakout o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!