8. 8. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Prasklý implantát - moje zkušenost

Dobrý den, od první augmentace neuběhlo ještě ani deset let a již 2x mi praskl implantát a to 20 měsíců po první operaci, kdy došlo k výměně obou implantátů a následně celých 8 let od operace mi opět praskl implantát. Šlo o implantáty garantující doživotní záruku na rupturu. Nyní již jsem zvolila implantáty jiné značky a doufám, že již se to nebude opakovat. Téměř všude se uvádí, že ženě s prasknutým implantátem nehrozí žádné nebezpečí. Můj organismus vždy na rupturu reagoval silnou zánětlivou reakci, zvětšením prsů, bolestí končetiny a zad na straně prasklého implantátu, teplotou, vysokým CRP i přes podáváni antibiotik. Cena operace bude celková, první operace se hradí celá, reoperaci při ruptuře hradíte celou bez ceny implantátů a další operace s jinými implantáty.

Dobrý den Ilčo, jak se Vám daří? Doufám, že je vše v pořádku a nové implantáty drží.
jaké značky to byly
Dobrý den,můžu se zeptat jaká značka to byla? A po té ruptuře a čištění jak Vám bylo? Za jak dlouho odeznel otok a Vy jste byla ok ? Děkuji za odpověď
Dobrý večer , jednalo se o eurosilicone a mám pocit , že nyní místo nich používají polytech. Bylo mi mnohem lépe než při první operaci. Ovšem přišly komplikace při hojení. Volba špatného lékaře , který prováděl výměnu implantátů.
Dekuji za odpověď...Mně totiž taky praskl implantat, pravý. Také jsem měla Eurosilicon. Nyní jsem pátý týden po reoperaci i s modelaci...teď už mám Mentory, tak snad už budou ok. Jenže jak mi to prso cistil, tak to mám pořád natekle a hrozně pne...furt jsem omezena v pohybu rukama...to levé prso je na tom lépe...přijde mi to nekonecny....prý se to bude déle hojit...už chci být fit...jak dlouho se Vám to hojilo? Díky za odpověď. Kateřina