Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 6. 2011

Balonik sa mi stal osudným.Zmenil mi celý život.......:)

Nestojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Moja skusenosť s balonikom je priam tragická.Balon mi vzal skoro všetko.Prežila som,ale následky sú trvalé. Bola som poučená,že aké možu byť nežiaduce učinky.Tie sa dostavili,ale bola som upozornená,keby bolo "velmi"zle tak balon praskne čo signalizuje sfarbenie očných bielkov či moč,ktorý sa zafarbí na modro.Bolesti aj napínanie som mala,ale mne balon nepraskol,ale balon mi roztrhol žaludok.Potom ničil všetko naokolo....kyselina žaludočná mi sposobila perforáciu hrubého i tenkého čreva.Mala som multiorgánové zlyhávanie,sepsu.Bojovala som o život 5 mesiacov,skoro 2 mesiace v umelom spánku.5 mesiacov vývody,kaval,jejunostomia,tracheostomia,vacum.....to je iba stručne opísané moje peklo s balonom.Teraz ma čakaju zrejme nejaké plastické operácie,lebo brucho bolo otvorené velmi dlho,tak sa bude musieť asi spevnit brušná stena.Stopa po tracheostomii.Som tiež 80% invalid vdaka baoniku.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Prosím o zkušenosti BIB

Jsem žena 37 let a už od 18 let bojuji s váhou...Mám silnou vůli,ale buď nějím a nebo jím hodně...Jsem jednou nahoře a jednou dole,Rozhoduji se podstoupit operaci BIB - zavedení balonku,abych se naučila správně jíst...Snad konzultace s lékařem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.